Zdravě

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě

FiftyFifty

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeslibujte nic, o čem víte, že bude problém stihnout. Okolí to pochopí snáz, než když nesplníte slib. Říci „ne“ se dá, ne, že ne..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZapomeňte na pštrosí politiku. Tudy cesta nevede. Komunikujte s druhými, buďte iniciativnější při řešení aktuálního problému. Jde-li o děti, nebuďte tak radikální..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechtějte vše dělat sami, protože „to umíte nejlíp“. Možná i umíte, i když… Ale záleží na tom? Nebo je podstatnější vaše zdraví?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUvažujte logicky. Máte totiž nakročeno k tomu, že si potíže přivoláte pouhou destruktivní myšlenkou. Zvedněte hlavu a usmějte se!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPokud nebudete vidět všude „bubáky“, ale začněte víc kolem sebe rozdávat úsměvy, budete koukat! Úsměv je zadarmo, ale umí zázraky.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyAť už chcete podniknout cokoli, mějte věci dobře promyšleny. Potíže nenastanou, nebudete-li krátkozrací. Myslete víc za roh a v širších možných souvislostech. Až potom se rozhodněte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMožná máte všeho nad hlavu a nevíte, kudy kam. Ale, věřte, je to jen a jen o těch „zpropadených“ prioritách..

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu velikonoční

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu velikonočníNejen dávat, ale též brát je třeba umět. Nechtějte se rozdat bez náhrady. To není o neslušnosti nebo nějaké vypočítavosti. Je to zkrátka jen o potřebě rovnováhy. Rozmazlujte, ale nechejte se též rozmazlovat.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBylo by žádoucí ustanovit jasnější pravidla a vyžadovat jejich dodržování. Jestli se někdo odvolává na demokracii, připomeňte mu, že ta je sice o svobodě, ovšem fifty x fifty se zodpovědností..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMůžete se potýkat s drobným hašteřením. Zatím nic zásadního, ale pozor, ať věci neberete moc vážně. Z malé bublinky, by mohla být vzducholoď. Neřiditelná vzducholoď. Nadhled, přátelé, nadhled; život je krátký..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyEmoce je třeba držet na uzdě – ať pozitivní, tak hlavně ty negativní. Věřte, že s chladnou hlavou budete vidět věci úplně jinak. Zbrklost je špatný rádce..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPomluvy nijak neřešte. Zjevně jde o závist, čili něčí nemoc. A s nemocnými je třeba zacházet shovívavě. Jinak řečeno: jestli se vám daří dobře, tak to není zločin..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJe jen na vás, jestli do něčeho nebudete zbytečně šťourat. „Pro klid v rodině“ zkuste víc chápat motivaci druhých k jejich jednání – než začnete kritizovat.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyObčas je potřeba dát prostor i nerozumným činům – na ty se totiž v domově důchodců nejlíp vzpomíná. Tak ať je nač vzpomínat!.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJe to relativní – stereotyp, byť příjemný, se záhy omrzí. A nuda je největší nepřítel každého vztahu..44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2017 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.