Zdravě

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě

FiftyFifty

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNení nikde napsáno, že musíte všechno zvládnout bez pomoci. Neslibujte nemožné. A dejte šanci okolí k tomu, že vám může pomoci. Čím víc je lidí na práci, tím víc času zbude na zábavu – říkal už král Miroslav Krasomile..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJde-li něco pomaleji, než byste rádi, je to proto, že se máte taky trochu trénovat v trpělivosti. Největší chybou by bylo chtít cokoli urychlit..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdo moc mluví, málo se dozví. Nechtějte být vidět za každou cenu. Neprohloupíte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKe všemu se dopracujete, jen to nechtějte hned. Šít cokoli tzv. horkou jehlou je k ničemu – rychle by se vám to „rozpáralo“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechejte si věci vysvětlit dřív, než budete reagovat přehnaně. Horká hlava neprospěje nikomu, nejméně pak vám..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyRaďte se sami se sebou. Jde o váš život, vy víte, co potřebujete, nejlépe. Rady můžete dostat dobré, ale pro někoho jiného, ne pro vás. Máte svoji hlavu? Tak ji použijte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDržte se stranou, s nikým nikoho „nerozebírejte“. Vyžádanou pomoc poskytněte, nevyžádanou si nechte. Být stranou neznamená nedisponovat přitažlivou energií! Oživte šatník i účes.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPravda je tu pro vás, aby vám pomohla, proto se jí nesnažte vyhnout. Více odvahy vám pomůže k poznání, že často to, před čím utíkáte, má ve vašem žití pramalý význam a nestojí za ty obavy..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyA tam, kde jsou nějaké ty neshody – buďte vy tím, kdo podá ruku první. Vždyť co můžete ztratit? Na Vánoce se těšte, protože mají pro vás hodně veselých chvilek. Náladu by vám nemělo pokazit zhola nic..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPoslouchejte vlastní intuici. Napovídá vám zcela správně; nemyslete si, že jde jen o jakýsi závan blábolu. Už v autoškole při testech nám přece říkávali, že zpravidla první myšlenka je ta správná; zkuste se tímto pravidlem řídit i nyní..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNehledejte problémy, kde nejsou. Jen si je přivoláte! Myslete pozitivněji, těšte se na Vánoce; a co bude po nich, bude až po nich..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyRádi byste jistotu? To chcete nemožné: jediná jistota v životě je ta, že nic není jisté..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMomentálně není příznivá doba na to, cokoli měnit nebo jen třeba zpomalit. Tyhle kostky jsou vrženy. A na novou hru je ještě moc brzy..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž ptáčka lapají, pěkně mu zpívají! Obrňte se a ukažte komusi, že nejste padlí na hlavu. Buďte nohama na zemi, tady nejde o lásku nebo nezištnou přízeň..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySlyšíte trávu růst. Jinak řečeno hledáte problémy tam, kde žádné nejsou, ale budete to dělat tak dlouho, až je přivoláte! Přelaďte se na pozitivní mysl, udělejte si něčím radost a nad „nesmrtelností chrousta“ fakt nepřemýšlejte..
© 2005 – 2018 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.