Zdravě

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě

FiftyFifty

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyHodně vám pomůže, když nebudete brát věci příliš vážně. Nakonec o život nepůjde, jen o „blbou náladu“. A tu si můžete vylepšit sami tím, že nad nepodstatným mávnete rukou..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMůžete být za ty moudré, co mají nadhled. Dokonce by mohlo dojít na vaše slova. Ale jestli se vám začnou pýchou zvedat nosíky, zakopnete a natlučete si dřív, než dojdete uznání. Znáte to o pýše a pádu, ne?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechcete-li ztratit někoho, na kom vám dost záleží, dejte mu to, že je pro vás důležitý, hodně brzy a zcela zřetelně najevo. Jste totiž v mylném podezření, že je vám dotyčný/á „šuma fuk“. A on/a není, že?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUkázat slabost není žádná ostuda! A když na něco nestačíte, řekněte to rovnou. Zvládnete nakonec všechno, i když se nepřiznáte, ale proč se servat jako borůvky?? Momentálně to nikdo moc neocení..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyChce to maličko více trpělivosti, hlavně pak s potomky. Oni si taky musí lecčím projít sami. A neobelhávejte se tak urputně, že jste byli jiní. Arci, že nebyli!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNičím a nikým se nenechávejte ovlivnit, protože jen tehdy, budete-li jednat podle vlastní hlavy, můžete být spokojeni dlouhodobě..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySundejte z očí šátek a podívejte se na aktuální situaci střízlivě: nejde o život, není proč se obávat nazvat věci pravým jménem. Krom toho máte na své straně vyšší ochranné síly. I proto nezkoumejte, co a proč se zrovna teď děje. Některé situace našeho žití zkrátka vysvětlení nemají. Čím dřív to přijmete, tím lépe pro vás..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVčerejšek vrátit nejde. Ale stále máte k dispozici dostatek možností, jak nechat rozkvést svůj zítřek. A snad nejen svůj. Malá rada: netlačte nikoho do ničeho, mějte trpělivost..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVáš úkol je být divákem. Zapomeňte na hlavní roli i režii. Nechte druhé, ať se vyjeví a ukáží více svých schopností. A tváří..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBerete se moc vážně? Pak se nedivte, že žaludeční vředy se u vás mají tak dobře. Anebo mít velice brzy budou! Nestarejte se kdo, kde, s kým, ale s kým a kde vy. A užívejte si to!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyŽivot je krátký na to, abyste se obklopovali čímkoli, co vám neslouží ku prospěchu. A je jedno, jde-li o věci nebo vztahy s lidmi. Nenechejte se ždímat. Ani emocionálně, ani finančně..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUkažte svůj smysl pro humor, za nějž vás okolí obdivuje a má rádo. A nezapomeňte si udělat legraci hlavně sami ze sebe. O tom to totiž právě v létě, o prázdninách a o dovolené celé je.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechtějte se podobat ani filmové hvězdě, ani sousedovi. Okolí vás respektuje a miluje právě takové, jací jste. Jedineční, originální. Usmějte se a myšlenky o nesmyslech nechejte na smetišti vašich soukromých dějin.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNehrajte roli oběti; vždycky máte na vybranou, jen vidět věci objektivně s jasnou myslí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJestliže nenecháte protistranu objasnit její postoj, pak se nikdy nemůžete shodnout. Často je nutný kompromis, abyste dosáhli svého třeba později..45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2017 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.