Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

První láska!

seriál :: Trocha poezie

Fidel (Castro) a Julie (Kapuletová)

Romeo a Julie, velká láska až za hrob. A FIdel Castro místo Romea. A taky láska až za hrob. Kubánský diktátor se zamiluje do Češky, vyšívá ji soupravu pro jejich děti, povraždí ji celou rodinu a nakonec umře!

Hledám ženu!

seriál :: Trocha poezie

Čas v nás

seriál :: Trocha poezie

Útěk do TIBETU - Heinrich Harrer

Mladý rakouský horolezec je náhle uvězněn v pracovním táboře v Indii. Nehodlá se smířit s tímto osudem, a tak uteče. Jeho cílem je Tibet, Svatá země dalajlámy. Než se tam ale dostane, musí překonat Himaláje a hlavně sám sebe! Sugestistivní líčení boje o přežití podle skutečné události!

Čtyři dohody - Miguel Ruiz

Známé dílo mexického autora vypovídá o léčení a esoterickém poznání starých Toltéků. Sám Miguel Ruiz pochází z rodiny šamana a zde světu demonstruje obrovskou sílu svých předků. Ukazuje čtyři dohody, které musíme uzavřít s kým jiným, než se svým svědomím....

Detektivky se rodí na zastávce

Mohla bych ho klidně nazvat nejmladším detektivkářem v Čechách a to přestože jeho jméno zní tak trochu exoticky – Juan Zamora. Juan se netají tím, že nejde o žádný pseudonym, ale o pravé jméno.

Jeho Svatost Dalajlama - Jak šířit lásku

Knižní klub vydává novinku, jež má expandovat lásku do celého světa. Dalajlama tu čerpá z tradic tibetských technik k transformaci srdce, mysli a našeho vnímání.

Povídání o knížkách pro děti

Zajímá Vás, jaké místo zaujímá v současném přetechnizovaném světě klasická knížka? Nebo snad v nepřeberné záplavě publikací pátráte po nějakém zajímavém dětském titulu? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, pak právě pro Vás je určen následující rozhovor…

Opravdové příběhy

seriál :: Snesitelné bytí

"Pomalý muž" je hrdinou nejnovější knihy Johna Maxwella Coetzee. Držitel Nobelovy ceny za literaturu popsal člověka po úrazu, s jeho duší a novým pohledem na svět o berlích. Zatoužil po dětech. Ale na ty vlastní už asi bylo pozdě. Starému muži to bylo opravdu líto a ani záhadná paní Costellová mu nepomohla.

František Skála vydává komiks

„Ten projekt jsem nosil v hlavě zhruba 20 let a byl jsem přesvědčen o jeho originalitě. Nic podobného jsem dosud neviděl a nyní již také vím proč. Náročná technologie fotografování loutek v přírodě se podobala výrobě animovaného filmu zbaveného pohodlí studia...," říká František Skála o vzniku své nové komiksové knihy.

Metafora a Columbus na veletrhu Svět knihy 2007

I letos nakladatelství METAFORA a COLUMBUS prezentují svou knižní nabídku na veletrhu SVĚT KNIHY. Můžete se těšit na horké novinky i starší produkci, zajímavé slevy i malé dárky…

Do snové země s Nocí literatury

Ve čtvrtek 19. dubna pořádají Česká centra ve spolupráci s Památníkem národního písemnictví 2. ročník literárních čtení na devíti málo známých a leckdy veřejnosti nepřístupných místech Prahy.

Pravidla pravopisu trochu jinak 7.

seriál :: Pravidla českého pravopisu

Tentokrát na principu "zabít dvě mouchy jednou ranou".

Nově objevený poklad po Trumenu Capotem

Když se někdy v polovině minulého století mladý a začínající spisovatel Truman Capote stěhoval ze svého malého brooklynského bytu, zanechal v něm po sobě několik krabic s věcmi, které už nepotřeboval.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz