Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 4 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty

Svěrákovy povídky a Gabrielův dar

Zemřel Přemek Baštýř. Obávám se, že je málo těch, kterým jeho jméno něco říká. Do strašnického krematoria se přišla rozloučit jen hrstka přátel ze zaměstnání a dojem prázdné obřadní síně nevznikl jen díky pěti Baštýřovým dětem, které usedly do první řady. A přece: V Přemyslu Baštýřovi odešel člověk nevšední čistoty a osobnost, jakých má Praha poskrovnu....

Buddhistický lama napsal knihu o lásce a partnerství

V listopadu vychází dlouho očekávaná kniha Buddha a láska, kterou napsal lama Ole Nydahl, jeden z nejznámějších západních buddhistických učitelů. Nydahl v knize odpovídá především na otázky mezilidských vztahů, partnerství nebo sexuality pohledem buddhismu.

Zápisky z cest po Jižní Americe

"Ten, co kreslí zvířata" již několik let pravidelně vyjíždí se svou ženou do jihoamerických pralesů, aby zachytil to, co nedokáže fotografie.

Paolo Coelho a jeho slečna Chantal

Dám vám 10 zlatých cihel za jedinou vraždu. Oběť si vyberte sami, cihly prodejte, odstěhujte se a doživotně se těšte z peněz. Tak co - plácneme si?

Aladinův faktor - cesta k úspěchu

Kdysi dávno seděl v prachu špinavý chlapec, díval se na otlučenou lampu, ze které osvobodil džina. Chlapec Aladin si od něj přeje úspěch a džin ho tak provází všemi důležitými kroky, které ho zavedou ke splnění svých snů...

Cesta k životnímu cíli

Abychom se mohli vydat po stezce ke svému životnímu cíli, musíme se naučit několika důležitým zákonům. Zákonu volby, zákonu postupu, zákonu očekávání, jednoty a ... A víme vůbec, kde je náš cíl?

Milarépa - vrcholné dílo osvícení

Milarépovo vnitřní světlo, které se nyní tak mocně šířilo do všech světových stran, nemohlo zůstat dlouho nepostřehnuto. Možná ho nyní postřehnete i vy a možná...

Sex a Arábie

Příběh o lásce, touze i nakupování v životech čtyř mladých privilegovaných žen není nic nového… ale pokud se takový příběh odehrává v konzervativním Rijádu, to už senzací a skandálem zavání. Co si o tom myslí autorka a dentistka Rajaa Alsanea?

Energie našich těl - čakry

Když dojdeš do svého nejnitěrnějšího bodu, zmizíš. Všechno se rozplyne. A až vyčistíš všechny své bloky, přijde Nirvána. Nevěříte?

Každý hledá svůj pár

Až když umíráme si vybavíme celý svůj život. Uvědomíme si sílu života, vlastní příběh o kráse a netvorech, o kouzlech a pevnostech a o silách smrti. A když nás někdo zachrání, máme druhou šanci – smíme přejít most přes navždy!

Šamanská tvář nekonečna

Setkat se tváří v tvář Nekonečnu, tomu, o němž každý slýchá pouze s příběhy o duchách, chce hodně síly. Ale autor románu Carlos Castaneda, nemá na vybranou. Je šamanem donem Juanem vybrán, aby pronikl do učení starých šamanů dávného Mexika.

Vyznání

seriál :: Trocha poezie

Jak jsem se v Torontu opil s Josefem Škvoreckým

.."Když bylo jasné, že se Škvorečtí už domů nevrátí, chtěl jsem nějak ten milión Josefovi do Kanady propašovat, nikdy jsem nežil na cizí účet," krčí rameny, jako by říkal, že už prostě takový je..

Život se složenkou

seriál :: Trocha poezie

Den bezdomovce

seriál :: Trocha poezie
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz