Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Gogol Bordello rozdovádí Prahu již zítra!

Americká gypsy punková kapela Gogol Bordello rozdovádí Prahu již tento pátek. Tato devítičlenná multinárodnostní formace přijede 11. prosince do Incheba Areny (Malá sportovní hala) v rámci turné ke koncertnímu DVD a CD „Live from Axis Mundi“.

Mikulášská párty: hraje Fast Food Orchestra

Jedna z nejúspěšnějších českých ska kapel hraje v sobotu 5. prosince poprvé od křtu nové desky Utsuki v Praze.

Prahu čeká v říjnu Viva la Fest

V sobotu 10. října se v pražském Abatonu uskuteční od 15 hodin první ročník festivalu Viva la Fest. Kromě křtu nové desky Rybiček 48 a natáčení materiálu na chystané DVD se představí českému publiku úspěšní slovenští punk-rockeři MF, německý vítěz MTV Best Newrocker 2005 Green Frog Feet nebo italské indie-rockové trio AIM.

O2 Sázavafest se blíží a ceny vstupenek klesají!

seriál :: Festivaly 2009

Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují od 10. do 20. července cenu vstupenek o 200 korun. Právě uveřejnění celého čtyřdenního programu festivalu na internetových stránkách zvedlo nebývalý zájem o vstupenky. Čísla z předprodejů ukazují dvojnásobnou cifru než loni.

V Kytlicích zahraje Divokej Bill i Dreadzone

seriál :: Festivaly 2009

Festivalové léto není tvořeno jen velkými akcemi, jako je Rock for People. Právě tento festival však rozesel do letních měsíců řadu svých menších a mladších „bratříčků“. Řadí se mezi ně i jednodenní festival Kytlice, který se letos 18. července uskuteční už posedmé.

Dotek afrického slunce na konci pražské zimy

Chcete se již po dlouhé zimě letně naladit a zároveň podpořit dobrou věc? Tak přesně od toho tu je již tradiční Ples Afrika, který v pátek 3. dubna 2009 pořádá v pražské Lucerně Humanistické hnutí. Tentokrát s podtitulem „za svět bez válek a chudoby“.

Březen v Abatonu uzavře Jarní Valník No.3

Po zdařilém klubovém Zimním valníku přišel čas na další odnož festivalu a Valník se po roce opět přesune ze Slaného do Prahy. V prostorách klubu Abaton se uskuteční za účasti jedenácti skupin.

Laura a její tygři pokřtí nové CD

Kapela Laura a její tygři vydává 24. března nové studiové album pojmenované „Nejsou malý věci“. Ve stejný den večer ho také pokřtí v pražském Lucerna Music Baru.

Když létají lahve

Jestli byla někde letos velká koncentrace létajících lahví, bylo to minulý čtvrtek v Lucerna Music Baru. Konala se zde prestižní soutěž barmanů, která již pátým rokem nese název Havana Grand Prix. Vyhráli ti nejlepší, "Malá Lucerna" praskala ve švech pod tíhou lidí a atmosféry, hrálo se, tančilo a pilo. Celá akce je právem nazývána velkolepou show...

„Beton Relaxační Den“ každou středu na Střeleckém ostrově v Praze

Hledáte místo pro relaxaci, posezení v příjemném prostředí, místo na hru s přáteli? Pod zelenými stromy s vyhlídkou na slavné pražské dominanty – Hradčany, Národní divadlo či Kampu a Sovovy mlýny, je pro vás připravena Beton Relaxační Zóna.

Koktejly a kubánské rytmy

Strhující barmanská show, osvěžující koktejly a skvělá muzika. Nejen to prožijete na pátém ročníku barmanské soutěže Havana Club Grand Prix 2007!

Havana Club Grand Prix 2007 zná finalisty!

Pátý ročník soutěže profesionálních barmanů Havana Club Grand Prix 2007 se koná již 12. července, v Lucerna Music Baru v Praze. Přinášíme Vám rozhovor s vítězem kvalifikace Honzou Střelečkem.

LETNÍ FESTIVAL STŘELÁK 2007 a osvěžující BETON opět spolu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Slavnostním zahájením začala 11. sezona oblíbeného festivalu filmu, hudby, divadla a osvěžujících koktejlů! Také letos kinematograf bratří Čadíků na Střeleckém ostrově vkročil do dalšího ročníku osvěžující atmosférou díky lahodným drinkům míchaných z Becherovky.

Jedinečná show plná hudby a létajících lahví!

Máte rádi Mojito, Cuba Libre, Piňa Coladu nebo Daiquiri? Tak na téhle akci rozhodně nesmíte chybět.

Je Čtvrtníček větší než Vachler?

seriál :: Český lev

Když máte to štěstí a jdete se podívat na předávání Českého lva zblízka, o důležité postavy českého filmu přímo zakopáváte. Pak se necháte ohromit Vachlerovým rautem. Aneb postřeh tak trochu z boku.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz