Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Porta Řevnice 2011: Vystoupí světový kytarista Peppino D Agostino

seriál :: Festivaly 2011

Hvězdy folk, country a trampské hudby se představí poslední víkend před prázdninami na Portě v Řevnicích.

Světový barmanský souboj poprvé v ČR

Poprvé v Čechách zažijete světový battle barmana proti barmanovi. V hlavních rolích World Bartending Battle se představí nejúspěšnějších osm barmanů oficiální československé kvalifikace a osm světových barmanů s nejvyšším skóre za rok 2010 dle měřítek World Flair Association.

Praha uvítá první Festival italsko-českého přátelství

Nepropásněte 2. červen 2011 - den, kdy se hudba, gastronomie a přátelství spojí v jeden nezapomenutelný zážitek!

Republic of Two v Lucerna Music Baru

Andělský Objev roku skupina Republic of Two zahraje 22. března v pražském Lucerna Music Baru. Bude to jejich jediný samostatný jarní koncert v Praze.

Songfest.cz – Rok zajíce 2011

Dnes se v pražském Paláci Akropolis rozběhne první ze série stylových koncertů nazvaných „Songfest.cz – Rok zajíce 2011“, na kterém čínská zpěvačka Feng-yün Song, herec a moderátor Jaroslav Dušek a jejich hosté oslaví příchod nového roku dle lunárního kalendáře.

Čankišou a Kumbalu roztančí pražský Vagon

Poslední adventní neděli 19.12. se v pražském klubu Vagon uskuteční další ze série koncertů Talenti a mistři. Klub tentokrát roztančí hned dvě brněnské ethno party: Čankišou a Kumbalu. Přijďte se odreagovat v předvánočním shonu!

Vítěz Austrálie má talent uzavře `Kytaru`

Mládí, nadšení, nevyčerpatelná energie a nepopiratelný talent – to jsou hlavní devízy brilantního mladého kytaristy Joea Robinsona. Vítěz populární soutěže Austrálie má talent, jejíž obdoba v současné době probíhá i v České republice, je na svém prvním evropském turné a zavítá i k nám. Hned několikrát se chystá zdejšímu publiku dokázat, že za jeho úspěchem stojí více než sympatický obličej a smysl pro humor.

Poletíme? na Dobešku, křtí se album.

Před necelým půlrokem vydala skupina Poletíme? svoje druhé album „Skupina dobře vypadajících mužů“ a vyrazila na turné k albu na kterém odehrála přes pětadvacet klubových a festivalových koncertů.

Public Enemy udeří na Prahu

Public Enemy, slavní rapoví bouřliváci a revolucionáři, vystoupí 31. října v pražském klubu SaSaZu. České publikum bude mít příležitost po několika letech vidět formaci, která se od svého založení v roce 1982 stala jednou z nejvlivnějších a nejkontroverznějších hip hopových kapel historie s miliony fanoušků po celém světě.

Mezinárodní festival Divadlo v Plzni

seriál :: Festivaly 2010

Mezinárodní festival Divadlo, který proběhne od 15. do 23. září v Plzni, připravil již poosmnácté těm, kdo fandí divadlu, „pravé hody“. Hlavním lákadlem festivalu Divadlo je proslulá lotyšská inscenace beze slov „Sound of Silence“.

Sonisphere festival bude největší

seriál :: Festivaly 2010

Předprodej potvrzuje, že festival Sonisphere s kapelou Metallica v čele bude největším tuzemským festivalem. Vstupenek už je prodáno více než 30 000. Přípravy na festival jsou v plném proudu a pořadatelé kromě kompletního line-upu upřesňují také některé další údaje.

No Name na turné

Populární slovenská skupina No Name absolvuje v současné době turné při příležitosti vydání alba „The Best of“. Jako předkapela vystupuje ambiciozní formace Decode.it. V rámci tohoto turné se na Igora Timka a No Name můžete těšit ještě 28. května na Zimním stadionu v Příbrami.

Lekce improvizace McFerrina, Ivy Bittové a Dana Bárty

Nezaměnitelná muzikálnost, smysl pro originální interpretaci a především nebývalá schopnost improvizace spojují mistra vokálního umění Bobbyho McFerrina se dvěma významnými osobnostmi domácí hudební scény, které přizval k účasti na svých dubnových koncertech v České republice.

Africké rytmy v Lucerně již potřinácté

Strhující multikulturní show čeká na všechny, kteří přijdou v pátek 16. dubna 2010 podpořit již tradiční Ples Afrika. Akce, která se koná na podporu Kampaně lidské podpory v afrických zemích, letos představí pestrou paletu žánrů a vystoupení. Od bollywoodu, přes orient, gipsy fusion až po očekávané afro. Lístky jsou již dnes v předprodejní síti TicketPro.

Kapitán Láska v SaSaZu

Živá rapová show Jamese Colea a jeho hostů: 20. března v SaSaZu vystoupí James Cole se svým projektem Kapitán Láska. Doprovodí ho živý band ve složení: Jiří Stivín Jr. - bicí, Yarda Helešic - kytara, Risto Sokolovski - basa, Dj Enemy a samozřejmě zpěv a rap - James Cole.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz