Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

DEPECHE MODE PARTY

Měli jste "Depešácké" období? Nebo ho máte pořád? Přijďte si vzpomenout na Davida Gahana a jeho partu. Už tuto sobotu na Staromáku...

Seznamte se nad koktejlem

Chcete se s někým zajímavým seznámit? V nově otevřeném Konflikt baru tomu neuniknete... Zajdete-li tam v sobotu, dostanete Mojito zdarma!

Letadlová loď na staroměstském náměstí

Čas od času se v Praze objeví bar, o kterém se po nějaké době začne hodně mluvit. Většina těchto moderních podniků je zařízena tak, aby něčím upoutaly, hosté si je zapamatovali a rádi se sem vraceli. Právě byl na pražském Staroměstském náměstí otevřen Konflikt bar, který má letadlovou loď a jeho prvním stálým hostem je Alien… V SOBOTU 18.11. VEPŘOVÁ KOLENA ZDARMA!

Žebírka na Staromáku zdarma

no opravdu! Vždyť víte, že nelžeme... :)

Sobotní karneval se slevou

Tuto sobotu se na Staroměstském náměstí v nově otevřeném baru Konflikt koná velkolepá party. A bude welcomedrink zdarma, a přijdete-li v havajské sukýnce, budete pít se slevou...

Zpověď zlatého barmana

Tento měsíc se na Nové Živohošti utkali zruční barmani právě ukončeného kurzu Havana Club Academy. Vše končilo velkou show, jak jinak než za pohazování lahvemi a oslavnými fanfárami pro nejlepší z nich.

Hospůdka v Podskalí

Kam chodil na pivo i prezident Havel...4 3 2 1

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz