Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Bratrský sidecarcross

Tomáš a Ondřej Čermák tvoří úspěšný sidecarcrossový tým, díky kterému už zamířili do mnohých zemí světa. A jak se bratrům jezdí? Začtěte se do našeho dnešního rozhovoru!

Jezdím formuli

Již v osmi letech přičichl Josef Král k závodění a dá se říci, že úspěchy na příčkách nejvyšších sbírá jako houby po dešti. Před odletem do Skotska nám poskytl rozhovor a vy si můžete něco přečíst o jeho slavných dnech.

Letící kameny z Čech

Hráči curlingu alias curleři se rozhodně po celý rok nenudí a poctivě trénují. A právě díky vynaloženému úsilí slaví světové úspěchy. O českém curlingu nám něco poví Karel Kubeška.

Krásně lenošivá budoucnost

Pravidelně jsem se sportu vyhýbala - zničené tělo a kárání spoluhráčů, že jsem jim zkazila hru. Od té doby, co jsem mu zkoušela přijít na chuť, dělám pravidelně reparát z tělocviku. A já se tak snažila...

O čem je vlastně jóga

Naše mysl, stejně jako tělo, za celý život přijímá naše nálady, zvyky, pocity. Často náš mozek jen opakuje to, co jsme mu denně servírovali my, naši rodiče, přátelé. Jak tedy z tohoto začarovaného kruhu ven? Jógou, například.

Horské dráhy

Strach, hrůza, vzrušení. Tlak stoupá, tep letí, kortizolu je v krvi dvojnásobek. Horské dráhy se vyrovnají adrenalinovým sportům. Uvolňuje se dopamin, jako když si dáte kokain nebo amfetaminy.

Plážový volejbal s klaunem

Chcete si po dovolené pěkně protáhnout tělo, pobavit se a ještě přispět na dobrou věc?

Nejdříve přišel oheň

Možná je znáte...za zvuku bubnů přenášejí energii ohně do vašich srdcí. Část skupiny Pa-li-Tchi se nedávno vrátila z Mexika a ostatní vůbec nezaháleli. Točili se kolem ohně, předváděli jeho sílu a své umění.

Raftové závody a pěkné řeky

K létu neodmyslitelně patří voda a k řekám například vodáci. Zkoušeli jste si někdy osedlat nějaké plavidlo? Na otázky nám odpověděl nefalšovaný Méďa Béďa, ten jich vyzkoušel hned několik.

Expedice po bílých místech pivozemě

Pivo patří stále mezi nejoblíbenější nápoje Čechů. Možná ale nevíte, že existuje v Jihlavě i Svaz pivních turistů, který mapuje nemalou historii a současnost našich a světových piv!

Wellness centra dobývají svět

Psal se rok 1979. Poněkud obézní Mel Zuckerman a jeho žena Enid otevřeli v arizonském Tucsonu Canyon Ranch. První americké středisko takového druhu zaměřené na zlepšování fyzické i psychické kondice během netypické dovolené.

Dakarské kamiony z lehkého materiálu

Roman Hruška unese hned několik kamionů v rukou najednou. Žádné zvláštní silácké schopnosti k tomu ale nepotřebuje, protože si je vyrobil z papíru podle vlastních plánků.

Město plné překážek

Potkáváme je kolem nás. Lezou, skáčou, běhají a většina lidí ani netuší, že nejde jen o frajerství se co nejrychleji přemisťovat, ale o nesoutěžní sport – parkour. Na otázky odpovídal Martin Szolár alias Toshiro.

Shaolin Czech Tour 2007

Po úspěšných turné z předcházejících dvou let se k nám vrací legenda: patnáct mnichů přímo ze Shaolinu s novým představením „Mystické síly Shaolin Kung Fu“ s podtitulem „To nejlepší z klášterů v Číně.“

Husky filmovými hvězdami

Jana Henychová se již přes deset let věnuje mushingu, čili sportu psích spřežení, a v jejím domově si kromě několika lidí lebedí dvacetjedna psů husky.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz