Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Létající talíř na hřišti

Při Frisbee Ultimate se dost naběháte, ale kolem vás to bude pěkně lítat... O této sportovní hře nám něco pověděl David Novák, z týmu 3SB.

Korfbal - míčová hra pro každý věk

Korfbal se narodil v Holandsku a jde o smíšený sport. Ano, přesně tak, spolu s míčem si zahrají muži a ženy.

Boxerská jednička Hakim

Pavel Hakim Majer patří k držitelům několika mistrovských titulů v thajském boxu. Rád si poslechne Dana Landu, český rock a jeho životní dvě kréda znějí, „Štěstí přeje připraveným“ a „Život je otázkou priorit“.

Překvapení historických šermířů

Čas plyne tak rychle, že se nám stále častěji chce vracet do minulosti. Někteří se zasní a jiní si vymyslí příběh, ve kterém hrají. Do svého světa šermu a tanců nás zasvětil Petr Praun ze skupiny historického šermu GREX - SEVER Liberec.

Báječné létající ženy

Jako odvážné ženy se ukázaly modelka a Miss Kateřina Stočesová i držitelka stříbrné medaile na paralympiádě v lyžování v Turínu Anna Kulíšková. Obě v Příbrami zariskovaly svou krásu a zdraví – nebojácně seskočily padákem.

Soutěž Miss CapsLyp 2006

Každá žena je krásná! Což to nezjistil už Don Juan? Nebo Casanova? Věhlasný půvab Češek letos potvrdila volba nejkrásnější dívky světa. Není ale nutno mít míry Kuchařové a vosí pas topmodelek, aby se dívka či žena mohla hlásit do soutěže Miss CapsLyp 2006, jejíž motto zní: O pár kilo šťastnější!

Hra v trojrozměrném prostoru

Leží vám doma potápěčská výstroj? Potom chytněte ploutve, masku, dýchací trubici a přidejte míč naplněný vodou. Zahučte do bazénu a vyzkoušejte si podvodní ragby! Stanislav Pazderník se tomuto sportu věnuje již více než 27 let.

Fenomén jménem BREAK DANCE

Break dance, čili zlomený nebo lámaný tanec, je akrobatický taneční styl, zahrnující prvky bojových umění a starých afrických pohybových rituálů.

Nový adidas ACTION 3

Vezměte světové experty na vysoce výkonnou péči o tělo, přiberte technický pokrok a špičkovou inovaci. Výsledek?

Le-Parkour – lidské opice v centru města

Představte si, že jdete po ulici a najednou vám nad hlavou prosviští člověk, dopadne na zábradlí vedle vás, odrazí se od betonové zídky, vyhoupne se na balkon, odtud na střechu a zmizí. Nejde o zloděje ani o Spidermana. Nejspíš jste viděli člověka, který se věnuje mladému pouličnímu sportu Le-Parkour.

Největším zádrhelem jsou stravovací návyky

Ivana Králová je tu zas, tentokrát aby nám řekla, jak se máme stravovat. Špagety třeba můžeme, ale jen normální porci a ne večer. Pak tím vším prý projdeme bez následků...

Sem tam předcvičuju fotbalistům

Ivanu Královou znám léta. Je z těch lidí, co neumějí žít bez aktivního pohybu. V případě Ivany, zvané Králice, je ten pohyb většinou aerobní, ale nevyhýbá se ani kopání kolem sebe a ani jízdě na motorce. A k tomu všemu ví zcela přesně, jak na to, jelikož se sportu věnuje od malička...

Zkuste třeba spinning

Čeká vás třičtvrtě hodinky dlouhá projížďka v přítmí a s hudbou, pod vedením zkušeného instruktora, který vás dostane do varu.

Prkenná trilogie aneb snowboarding za třetí - jak padat a nic si nezlámat

Nemá určitě smysl zatajovat, že snowboard je silný soupeř. Než pochopíte "pravidla hry" a přizpůsobíte se, budete velmi často na zemi vy. Snowboard vás bude držet za nohy a nepustí.

Plavání je dobré na hubnutí

Je plavání vhodné pro udržování kondice? Jakým stylem plavat a udržet tak do jara své tělo alespoň v současném stavu se dočtete právě tady!
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.