Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Češi věnují sexu průměrně hodinu týdně

Vyplývá to z dat získaných v průběhu sexuologického průzkumu v uplynulém roce. Pohlavní styk trvá průměrně 14 až 15 minut, čtvrt hodiny před ním lidé obvykle věnují předehře.

Flirtovat odpoledne se nevyplácí

I flirtování má svá pravidla, jejichž uplatňování se řídí mimo jiné denní dobou. Potvrdil to výzkum, který mezi téměř 1 600 nezadanými provedla jedna německá seznamovací agentura.

Opravdu platí: velká noha – velký penis?

Větší muži mají větší penis. I s tímto tvrzením je možné se setkat. Velikost tohoto orgánu sice nesouvisí s hmotností jeho majitele, může být ale závislá třeba na tělesné výšce?

V kanceláři může dojít na vztah i nevěru

Zamilovali jste se do kolegyně či kolegy? Myslíte si, že jste jediní? Jste na omylu, výzkumy ukázaly, že to se stalo každému druhému z nás!

Naučit se pouze komunikovat nestačí

Kdysi mi jeden kolega psycholog řekl, že odchází z manželského poradenství. Prý není k ničemu. Tedy to poradenství. Raději se chce věnovat individuální terapii. Dlužno říct, že mého kolegu k odchodu do jiného „druhu“ naší profese pravděpodobně vedly i jiné důvody. Přesto mne tento v zásadě velmi redukcionistický postoj ovlivnil. Zejména však tím druhým směrem.

Jak dokázala modrá pilulka změnit životy mnoha párů...

Erektilní dysfunkce (ED) byla na celá staletí odsouzena do věčné „ilegality“. Muži či partnerské dvojice, svázáni dobovými předsudky, se svými problémy většinou zůstávali doma, za dveřmi ložnic. Až ve 20. století se v ordinacích začali objevovat první pacienti, stále ale jen v mizivém procentu.

Muži, ženy a sex

Někdo se rád chlubí svými milostnými dobrodružstvími, jiný si zakládá na partnerské věrnosti. Proč se vztah lidí k sexu tolik liší? Jak se k němu stavějí ženy a jak muži? Je možné odhadnout podle vzhledu člověka, zda má sklony k nevěře?

Polibek - co o něm možná nevíte

Mezi nejznámější světové polibky patří tři, ale erotický je jen ten, jímž princ probudil Šípkovou Růženku..

Rychlý jako blesk, aneb k problému předčasné ejakulace

Před časem jsem viděl seriál Ordinace v růžové zahradě, což mne potká tak jednou za čtvrt roku a pak mi to na tři měsíce stačí. Když tam laskavá paní doktorka předepisovala nějaké, tuším, profesionální sexuální pracovnici pro jejího panického milence mastičku, aby dlouho vydržel, polekal jsem se.

Spánek vypovídá o našem vztahu

Víme, že chování a návyky v posteli odrážejí kvalitu partnerského vztahu. Překvapivě ale spíše než sex vypovídá o hloubce našeho vztahu společný spánek. Při spánku s partnerem trávíme více času než kdykoliv jindy.

Proč ženy předstírají orgasmus a muži si nepřejí znát pravdu

Trochu provokativní název, který samozřejmě odpovídá realitě jen v některých případech. Jsou ženy, které orgasmus předstírají vždy, některé někdy a jiné nikdy. Stejně tak jsou muži, kteří si nepřejí znát pravdu, jiní si ji přejí znát někdy a jiní by zase nesnesli, kdyby jim v tomto ohledu partnerka zalhala.

Na rande jen s očkováním!

Aneb - musí zjistit hned na prvním rande, že nemám vzteklinu. Ať hned ví, do čeho jde!

Láska kontra iPod

Ve chvíli poslechu hudby z iPod na něho působilo veselé okolí, zapadající slunce, teplé počasí babího léta a pár vypitých piv. Bylo mu báječně... A v tom ona řekla:...

Zapsáno v genech

Být gay, lesbička nebo heterosexuál. Mozkové skeny dokazují, že malé odchylky v mozku jsou rozhodující.

Příběh kondomu

seriál :: Historie věcí kolem nás

Snaha muže, zabránit nechtěnému početí a vyvarovat se pohlavních chorob použitím nějaké ochrany, je možná starší než si myslíte…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz