Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 5 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty

Dotkni se....

"Hele, včera se mi stalo něco v noční tramvaji..."

O sexu je třeba s dětmi mluvit otevřeně

Pamatujete si, jaké to bylo tehdy, ve vašich školních letech? Citový tobogán, hormonální šílenství a tělesné změny, velmi otřesená sebejistota, neobvyklý zájem o opačné pohlaví, což bylo vzrušující, podivné, matoucí...

Zelené porno

Slavná italská herečka a modelka Isabella Rossellini natočila osm krátkých filmů o přírodě. Uměleckým ztvárněním sexuálních praktik některých živočichů chce přispět k propagaci přírody a její ochrany.

Hormon lásky

Hraje významnou roli v mnoha aspektech lidského života včetně romantických, rodičovských a společenských vztahů. Lidé s vysokou hladinou oxytocinu jsou přátelští, navazují lépe milostné vztahy a vynikají příkladnou rodičovskou láskou.

Rybářský kondom nebo...

Zvětšení penisu trápí zřejmě hodně obyvatel této planety. Na Africkém kontinentě na to mají své metody.

Sex v kosmu aneb jak to dělají kosmonauti

Stále se zlepšující technické možnosti v oblasti výprav do kosmu a možné kosmické turistiky, podnítili také otázku sexuálního vybití posádek během dlouhých letů…

Can you choose your baby's sex?

seriál :: Language corner

Are you desperate for a daughter or dying for a son? Many parents long for a son or hanker after a daughter. The solution could lie in a mother's diet before she even conceives or according to one survay strong women are more likely to give birth to boys…

Transvestita nebo transsexuál?

Lidé mají obecně zažito, že muž převlečený za ženu je k popukání. Čtěte rozhovor se zasvěceným/ou...

Mužská práce v ženském podání

Stojím jak opařená a civím na tu spoušť před sebou. Teda, já jsem, lépe řečeno, opařená! Všude se valí ta páchnoucí, černá voda. Holka, to se ti povedlo - jediná svěřená chlapská práce a ty zničíš barák. Aspoň si to po sobě vytři, říkám si.

Sex a svět

Kdo patří k nejschopnějším milencům na světě? Devadesát procent Španělů tvrdí, že oni. Průzkumy ale ukazují, že jižní národy na tom v této oblasti nejsou nejlépe. Třeba právě Španělé jsou v sexuální aktivitě překvapivě na posledním místě v Evropě.

Když Aranka zpívala...

U nás v domě s pavlačí bydlela Aranka s Sándorem. Bydleli nad námi. Aranka byla krásná. Když nad námi věšela prádlo a musela se předklonit, černé pramínky visely dolů a já se jich někdy zkoušela dotknout.

Mlčeti z kopce

jen tak...

Bez kalhotek

Vloni na jaře jsem měla brigádu v jedný hospodě. Na to, že byl březen, bylo krásně, a tak byla plná žíznivců. Byl tam pořádnej hukot. Roznášela jsem pivo. Uvnitř plno a na terase taky. Jasně, že v sukni, a jasně, že bez.

Horké kapky

Postavila se k velkému oknu a tiše sledovala měsíc na bezmračné obloze.

Houpačka nebo kolotoč. Vyberte si.

No, tomu ani trochu nerozumím. Mohla bys mi, vypatlaná sestro dát nějaký jiný, originálnější příklad k tomu, abych konečně pochopila, proč si tak vydatně kurvíš život s těma mizernejma chlapama?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz