Zdravě horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBuďte víc nad věcí i sami nad sebou. Vždyť život může být veselejší, zvlášť když si člověk umí udělat upřímnou legraci sám ze sebe. Otočte svoji nedokonalost ve svůj prospěch; není to nic těžkého, když se chce..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJakmile věci nenaplánujete, budete se chovat jako neřízená střela. A s tím vaše okolí opravdu nepotěšíte. Přitom stačí tak málo: věci na zítra nachystat dnes - například..

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu novoroční

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu novoročníChtít vše hned není správná strategie. Občas dělejte drahoty, chcete-li být vzácnější. Zlatá Rybka taky plnila jen tři přání.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu vánoční

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu vánočníNěkde jste nespokojeni? Přejte si intenzivně obrat. A síla myšlenky zafunguje. Jen – myslete nesobecky a upřímně!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyObčas se určitě vyplatí přehodnotit svoje dlouhodobé postoje, protože věci se mění. A někdy i lidé..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMyslete na budoucnost a ujasněte si priority. A svoje plány si nenechávejte pro sebe, protože s plány ostatních nemusí zrovna ladit. Abyste nebyli zklamaní..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDokud nezměníte určitý úhel pohledu, pak spokojeni nebudete. Použijte víc logiku, teď se to hodí. A zapomeňte na nějaká přehnaná očekávání; nemůžete schopnost druhých posuzovat dle sebe. To nefunguje..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde jste měli přehnaná očekávání, se příliš radovat asi nebudete. Chtějte méně – občas se to vyplatí.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySprávný a důkladný plán je cestou k úspěchu. Budete-li postupovat spontánně, hrozí, že šlápnete vedle. Anebo „do něčeho“. Myslete hlavou.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž jste byli dětmi, byli jste „co na srdci, to na jazyku“. Občas prospěje i dospělým vztahům tato strategie. Věřte, že to vyselektuje skutečné přátelské zrno od plev..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic zásadního nelze řešit. Okolnosti vám nepřejí, proto neztrácejte čas. Věnujte se sobě, večery se prodlužují, využijte je ke svým zálibám. A jděte aspoň na jednu dlouhou procházku do přírody..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNebuďte neskromní, s pokorou přijímejte náklonnost jiných – nic z toho, co kolem sebe máte, není samozřejmé; a vy na to často zapomínáte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic nemáte na čele napsáno, číst myšlenky umí jen málokdo. A, bohužel, ve vašem okolí to neumí nikdo. Všichni vám chtějí vyhovět, a rádi! Jen neví jaksi v čem..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUpřímnost je dobrá vlastnost, ale je třeba být též trochu diplomat! První myšlenka sice bývá správná, ovšem to neznamená, že z vás musí hned vypadnout na světlo Boží..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMalá rada: pomlouvá-li vás někdo, ponechejte jej jeho malosti. Závist je vlastně nemoc a dotyčný svým způsobem politováníhodný marod...40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2017 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.