Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZačít „novou hru“ se stejnými kartami a hráči, a myslet si, že bude výsledek jiný, lepší, je opravdu pošetilé. Nevěřte slibům typu „já už to neudělám“ – kecá!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUž jste snad dost staří na to, abyste věděli, že co bylo, bylo. Podstatné leží před vámi. A máte toho před sebou ještě hodně pěkného, než abyste se okrádali o drahocenný čas ohlížením se nazpátek. Žijte teď!.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySnažte se více si věřit, a když jde někdo proti vám, nenechejte si to líbit. Každý si k vám dovolí jen tolik, kolik mu dovolíte vy – to je stará pravda..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNevybíjejte si nenáladu na někom, kdo za nic nemůže. Jděte to rozchodit do lesa - na houby. Sami! A vezměte si buzolu, ať vás nemusí hledat záchranáři..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySebevědomí je jedna věc, ale lpění na hloupých detailech odhaluje spíš malost než zdravé ego. Kdesi se máte chytit za nos; vy víte, kde..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyProstě se smiřte s realitou. Nezapomínejte na staré a osvědčené rčení: Nemůžeš-li něco změnit, změň k tomu přístup! A buďte si jisti, že to funguje..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemíchejte se do ničeho, co není vaší věcí. Váš názor celkem nikoho nezajímá. A že vám něco nepřipadá normální? Inu – a kdo kdy určil míru normálnosti?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJde-li o prospěšnou věc, pak se drobný diplomatický úskok promíjí. Ale svůj dobře míněný krok přece jen řádně zvažte. Cesta do pekel je dlážděná pouze a jen dobrými úmysly. Tak jestli je vám to skutečně zapotřebí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyCitově se nenechejte vydírat, byť by vás „nahlodávaly“ vlastní děti. Máte svoji hlavu. Svoji chytrou hlavu! Nenechte si namluvit opak..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTo, že se někomu zalíbíte, když budete vypadat či se chovat jako někdo jiný, je čirý nesmysl! Buďte sví, to je vaše nejcennější deviza..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNebojte se cosi změnit. Neslouží-li vám něco ku prospěchu, proč se toho držet? Otevírá se před vámi nový obzor, udělejte mu místo..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemůžete být šťastni dlouhodobě, pokud se braní a dávání nezharmonizuje, nevyváží. Leccos „neukecáte“, jsou potřebné hlavně činy..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVaše aktivita bude motorem pro další úspěch. Jinak řečeno, nevzdávejte nic předem, ochranná moc je na vaší straně..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPlánujete přírůstek do rodiny? Je ideální čas! Neplánujete? Jděte okopat zahrádku.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVše, co (a proč) jste do druhých investovali, se vám vrací. Těžko říci, byly-li to investice zištné či nikoli. Jejich motiv není důležitý. Důležité je umět si uvědomit, že každý zisk má v sobě i kus ztráty. A jestli vám ta ztráta stála za to..38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.