Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNenechejte se ovlivnit zvenčí, buďte sami sebou. Věřte, že jste ten nejlepší originál, jaký si vaši milí mohli přát. (I když jste někdy „na zabití“ :) )

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž dáte druhým prostor se vyjádřit, nebudete litovat. Dozvíte se leccos, co vám může pomoci osvěžit vztahy, a to je k nezaplacení, jestliže vám na někom skutečně záleží..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemůžete svá očekávání od druhých řídit svými schopnostmi. Každý je jiný a co je „normální“, nikdy nikdo neurčil..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVše konané s partnerem ve dvou si vychutnávejte – není to samozřejmost. A nemáte-li nikoho po ruce, rozhlížejte se hodně intenzivně. Krouží „to“ kolem vás!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMáte štěstí na lidi kolem sebe. Občas na to zapomínáte, ale nyní se vám vaše osobní šťastná planeta ukáže v plné síle. Jen neberte nic jako samozřejmost..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyLetní tepla vás ukolébají a první chladnější dny by vás mohly probrat do nepříjemné reality. Dělejte, že jste slunkem ukolébáni, leč buďte ve střehu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZačít „novou hru“ se stejnými kartami a hráči, a myslet si, že bude výsledek jiný, lepší, je opravdu pošetilé. Nevěřte slibům typu „já už to neudělám“ – kecá!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUž jste snad dost staří na to, abyste věděli, že co bylo, bylo. Podstatné leží před vámi. A máte toho před sebou ještě hodně pěkného, než abyste se okrádali o drahocenný čas ohlížením se nazpátek. Žijte teď!.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySnažte se více si věřit, a když jde někdo proti vám, nenechejte si to líbit. Každý si k vám dovolí jen tolik, kolik mu dovolíte vy – to je stará pravda..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNevybíjejte si nenáladu na někom, kdo za nic nemůže. Jděte to rozchodit do lesa - na houby. Sami! A vezměte si buzolu, ať vás nemusí hledat záchranáři..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySebevědomí je jedna věc, ale lpění na hloupých detailech odhaluje spíš malost než zdravé ego. Kdesi se máte chytit za nos; vy víte, kde..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyProstě se smiřte s realitou. Nezapomínejte na staré a osvědčené rčení: Nemůžeš-li něco změnit, změň k tomu přístup! A buďte si jisti, že to funguje..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemíchejte se do ničeho, co není vaší věcí. Váš názor celkem nikoho nezajímá. A že vám něco nepřipadá normální? Inu – a kdo kdy určil míru normálnosti?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJde-li o prospěšnou věc, pak se drobný diplomatický úskok promíjí. Ale svůj dobře míněný krok přece jen řádně zvažte. Cesta do pekel je dlážděná pouze a jen dobrými úmysly. Tak jestli je vám to skutečně zapotřebí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyCitově se nenechejte vydírat, byť by vás „nahlodávaly“ vlastní děti. Máte svoji hlavu. Svoji chytrou hlavu! Nenechte si namluvit opak..39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.