Zdravě horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic nemáte na čele napsáno, číst myšlenky umí jen málokdo. A, bohužel, ve vašem okolí to neumí nikdo. Všichni vám chtějí vyhovět, a rádi! Jen neví jaksi v čem..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUpřímnost je dobrá vlastnost, ale je třeba být též trochu diplomat! První myšlenka sice bývá správná, ovšem to neznamená, že z vás musí hned vypadnout na světlo Boží..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMalá rada: pomlouvá-li vás někdo, ponechejte jej jeho malosti. Závist je vlastně nemoc a dotyčný svým způsobem politováníhodný marod...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyHoďte vše za hlavu a trochu žijte. Zanášíte si mozek takovými malichernostmi… neblázněte! Život je fakt krátký!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNe vždy se vaše očekávání snoubí s realitou. Mírná nepříjemnost bude pro dny příští velice přínosná – jako zkušenost k nezaplacení. Tu a tam je třeba snést se na pevnou zem..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNajděte si čas na ty, kteří jsou vám nejbližší a které berete často jako samozřejmost. Kdy jste naposledy řekli někomu, že jej máte rádi?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeberte se tolik vážně! Jste omylní jako každý druhý. Příliš se v něčem šťouráte a to vám škodí. Máte-li se jen trochu rádi, hoďte věci, které nezměníte, za hlavu. Nic moudřejšího udělat nemůžete..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNenechejte se ovlivnit zvenčí, buďte sami sebou. Věřte, že jste ten nejlepší originál, jaký si vaši milí mohli přát. (I když jste někdy „na zabití“ :) )

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž dáte druhým prostor se vyjádřit, nebudete litovat. Dozvíte se leccos, co vám může pomoci osvěžit vztahy, a to je k nezaplacení, jestliže vám na někom skutečně záleží..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemůžete svá očekávání od druhých řídit svými schopnostmi. Každý je jiný a co je „normální“, nikdy nikdo neurčil..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVše konané s partnerem ve dvou si vychutnávejte – není to samozřejmost. A nemáte-li nikoho po ruce, rozhlížejte se hodně intenzivně. Krouží „to“ kolem vás!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMáte štěstí na lidi kolem sebe. Občas na to zapomínáte, ale nyní se vám vaše osobní šťastná planeta ukáže v plné síle. Jen neberte nic jako samozřejmost..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyLetní tepla vás ukolébají a první chladnější dny by vás mohly probrat do nepříjemné reality. Dělejte, že jste slunkem ukolébáni, leč buďte ve střehu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZačít „novou hru“ se stejnými kartami a hráči, a myslet si, že bude výsledek jiný, lepší, je opravdu pošetilé. Nevěřte slibům typu „já už to neudělám“ – kecá!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUž jste snad dost staří na to, abyste věděli, že co bylo, bylo. Podstatné leží před vámi. A máte toho před sebou ještě hodně pěkného, než abyste se okrádali o drahocenný čas ohlížením se nazpátek. Žijte teď!.39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.