Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty

Horoskopy vědmy Emmy

Někdo vás „ťafnul“? Nemyslel to tak, to je jisté. Bude-li někdo z okolí mít rychlejší jazyk než mozek, berte to spíš shovívavě, než abyste si nechali kazit den.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Zasmějte sami sobě, svým nedokonalostem. A s nadhledem posuzujte i ostatní. Víte, jaká by to byla nuda, kdybychom byli všichni dokonalí?

Horoskopy vědmy Emmy

Rozum velí jinak, než by srdce rádo. Opravdu je tak důležité, co si pomyslí nebo řeknou lidi? Není váš život náhodou jen váš?..

Horoskopy vědmy Emmy

K někomu byste se měli chovat jinak, chcete-li, aby on změnil chování k vám. Leccos lidem dovolíte a pak se divíte, že vaši benevolenci zneužijí. Stanovte jasná pravidla..

Horoskopy vědmy Emmy

Chcete chytit včerejší vítr? Nebuďte bláhoví! Zítřek nese mnohem zajímavější a lákavější situaci – když mu otevřete dveře. A srdce..

Horoskopy vědmy Emmy

Na světě JE krásně! Nepřesvědčujte se o opaku jen kvůli něčí „neinteligenci“.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Setkání s přáteli, se širší rodinou vás nabije pozitivní energií. Vaše plány se mohou podařit i díky dobré náladě. S úsměvem jde skutečně vše lépe, to není prázdná fráze..

Horoskopy vědmy Emmy

Nezapomínejte, že svým chováním zakládáte to, co vám znásobeno Vesmír vždy vrací..

Horoskopy vědmy Emmy

Nic není dopředu ztraceno, pokud to ve své hlavě „nepohřbíte“ vy sami. Pozitivní mysl = výhra v loterii..

Horoskopy vědmy Emmy

A, ruku na srdce, opravdu jste přesvědčeni o své pravdě? Není načase přehodnotit svůj pohled na věc? Svět jde dopředu, ať se vám to líbí nebo ne..

Horoskopy vědmy Emmy

Nepomáhejte nikomu, kdo o to nepožádá, nepleťte se do záležitostí, v nichž nejde přímo o vás. Držte se stranou. Být pouhým divákem nemusí totiž být vůbec na škodu..

Horoskopy vědmy Emmy

Je-li situace daná a kostky už byly dávno vrženy, vzpomeňte na staré dobré úsloví: Co nemohu změnit, k tomu musím změnit přístup. A to, v rámci zachování duševní svěžesti, udělejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Buď něco chcete, pak si za tím jděte. Hned! Anebo vám o „to“ až tak nejde, pak to pusťte jednou provždy z hlavy. Ale přestaňte přešlapovat, neb to je nejhorší varianta..

Horoskopy vědmy Emmy

Nechcete-li něco měnit od základu, určitě byste měli navrhnout nějaký kompromis; třeba základ nějaké nové, pěkné tradice. Fantazii máte, stačí ji zapnout..

Horoskopy vědmy Emmy

Potřebujete chvíli nic neřešit a jen tak si plout životem? Bez ohledu na počasí – jděte se dlouze projít. Pamatujte: není špatné počasí, je jen špatné oblečení..45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz