Zdravě horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJe to relativní – stereotyp, byť příjemný, se záhy omrzí. A nuda je největší nepřítel každého vztahu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeudržujte povrchní klid – pod povrchem to může začít záhy „zahnívat“. Naprosto zbytečně. Je to jen o důvěře v sebe sama. A vy máte proč si věřit, ne že ne!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJako vy neumíte číst myšlenky, neumí to ani vaši nejbližší. Když něco chcete, řekněte to, ale rovněž nezapomeňte naslouchat. To je možná ještě důležitější...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyCokoli konané s horkou hlavou a bez rozmyslu je tutově předurčeno ke karambolu. Hodně myslete a až pak jednejte. Toť hlavní rada pro tyto dny..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPřestaňte vymýšlet pseudo problémy, protože myšlenka je silná zbraň. A hlavně je to bumerang Osudu. Co od sebe vyšlete, to se vám, někdy i násobeno, vrátí!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBuďte víc nad věcí i sami nad sebou. Vždyť život může být veselejší, zvlášť když si člověk umí udělat upřímnou legraci sám ze sebe. Otočte svoji nedokonalost ve svůj prospěch; není to nic těžkého, když se chce..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJakmile věci nenaplánujete, budete se chovat jako neřízená střela. A s tím vaše okolí opravdu nepotěšíte. Přitom stačí tak málo: věci na zítra nachystat dnes - například..

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu novoroční

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu novoročníChtít vše hned není správná strategie. Občas dělejte drahoty, chcete-li být vzácnější. Zlatá Rybka taky plnila jen tři přání.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu vánoční

Horoskopy vědmy Emmy - tak trochu vánočníNěkde jste nespokojeni? Přejte si intenzivně obrat. A síla myšlenky zafunguje. Jen – myslete nesobecky a upřímně!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyObčas se určitě vyplatí přehodnotit svoje dlouhodobé postoje, protože věci se mění. A někdy i lidé..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMyslete na budoucnost a ujasněte si priority. A svoje plány si nenechávejte pro sebe, protože s plány ostatních nemusí zrovna ladit. Abyste nebyli zklamaní..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDokud nezměníte určitý úhel pohledu, pak spokojeni nebudete. Použijte víc logiku, teď se to hodí. A zapomeňte na nějaká přehnaná očekávání; nemůžete schopnost druhých posuzovat dle sebe. To nefunguje..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde jste měli přehnaná očekávání, se příliš radovat asi nebudete. Chtějte méně – občas se to vyplatí.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySprávný a důkladný plán je cestou k úspěchu. Budete-li postupovat spontánně, hrozí, že šlápnete vedle. Anebo „do něčeho“. Myslete hlavou.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž jste byli dětmi, byli jste „co na srdci, to na jazyku“. Občas prospěje i dospělým vztahům tato strategie. Věřte, že to vyselektuje skutečné přátelské zrno od plev..40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2017 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.