Zdravě horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPoslouchejte vlastní intuici. Napovídá vám zcela správně; nemyslete si, že jde jen o jakýsi závan blábolu. Už v autoškole při testech nám přece říkávali, že zpravidla první myšlenka je ta správná; zkuste se tímto pravidlem řídit i nyní..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNehledejte problémy, kde nejsou. Jen si je přivoláte! Myslete pozitivněji, těšte se na Vánoce; a co bude po nich, bude až po nich..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyRádi byste jistotu? To chcete nemožné: jediná jistota v životě je ta, že nic není jisté..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMomentálně není příznivá doba na to, cokoli měnit nebo jen třeba zpomalit. Tyhle kostky jsou vrženy. A na novou hru je ještě moc brzy..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž ptáčka lapají, pěkně mu zpívají! Obrňte se a ukažte komusi, že nejste padlí na hlavu. Buďte nohama na zemi, tady nejde o lásku nebo nezištnou přízeň..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySlyšíte trávu růst. Jinak řečeno hledáte problémy tam, kde žádné nejsou, ale budete to dělat tak dlouho, až je přivoláte! Přelaďte se na pozitivní mysl, udělejte si něčím radost a nad „nesmrtelností chrousta“ fakt nepřemýšlejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVyplatí se vám nepodléhat panice a vzdávat něco předčasně. K vašemu cíli je cesta delší, zkratka k němu nevede, ale když vydržíte, nebudete litovat..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySpokojenost a šťastné dny mohou mít jedinou vadu na kráse: na někoho zapomínáte. Kdosi čeká na vaše zavolání nebo návštěvu. Kdosi, koho jste delší čas opomíjeli, vás potřebuje..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTrochu jednostranné kontakty by chtěly rozšířit. S kým jste dlouho nemluvili, o kom už dlouhou dobu nevíte? Udělejte mu radost, ozvěte se..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNení-li vám příjemné, že „to s vámi myslí někdo dobře“, pak je možná čas srovnat si cosi s vlastním svědomím..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNetrápí vás tak trochu svědomí, že máte někde restíky? Jako byste se někomu ozývali, jen když jej potřebujete. Napravte to. A pamatujte: „někdy“ často znamená „nikdy“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyOsamoceni jste v případě, že se zdráháte požádat o pomoc a nebo se neumíte svěřit. A s pocitem viny je to asi tak: „kdos bez viny, hoď kamenem“. Příliš se v tom nebabrejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyHodně vám pomůže, když nebudete brát věci příliš vážně. Nakonec o život nepůjde, jen o „blbou náladu“. A tu si můžete vylepšit sami tím, že nad nepodstatným mávnete rukou..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMůžete být za ty moudré, co mají nadhled. Dokonce by mohlo dojít na vaše slova. Ale jestli se vám začnou pýchou zvedat nosíky, zakopnete a natlučete si dřív, než dojdete uznání. Znáte to o pýše a pádu, ne?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechcete-li ztratit někoho, na kom vám dost záleží, dejte mu to, že je pro vás důležitý, hodně brzy a zcela zřetelně najevo. Jste totiž v mylném podezření, že je vám dotyčný/á „šuma fuk“. A on/a není, že?..43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2017 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.