Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNěkdo vás „ťafnul“? Nemyslel to tak, to je jisté. Bude-li někdo z okolí mít rychlejší jazyk než mozek, berte to spíš shovívavě, než abyste si nechali kazit den.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZasmějte sami sobě, svým nedokonalostem. A s nadhledem posuzujte i ostatní. Víte, jaká by to byla nuda, kdybychom byli všichni dokonalí?

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyRozum velí jinak, než by srdce rádo. Opravdu je tak důležité, co si pomyslí nebo řeknou lidi? Není váš život náhodou jen váš?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyK někomu byste se měli chovat jinak, chcete-li, aby on změnil chování k vám. Leccos lidem dovolíte a pak se divíte, že vaši benevolenci zneužijí. Stanovte jasná pravidla..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyChcete chytit včerejší vítr? Nebuďte bláhoví! Zítřek nese mnohem zajímavější a lákavější situaci – když mu otevřete dveře. A srdce..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNa světě JE krásně! Nepřesvědčujte se o opaku jen kvůli něčí „neinteligenci“.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySetkání s přáteli, se širší rodinou vás nabije pozitivní energií. Vaše plány se mohou podařit i díky dobré náladě. S úsměvem jde skutečně vše lépe, to není prázdná fráze..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNezapomínejte, že svým chováním zakládáte to, co vám znásobeno Vesmír vždy vrací..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic není dopředu ztraceno, pokud to ve své hlavě „nepohřbíte“ vy sami. Pozitivní mysl = výhra v loterii..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyA, ruku na srdce, opravdu jste přesvědčeni o své pravdě? Není načase přehodnotit svůj pohled na věc? Svět jde dopředu, ať se vám to líbí nebo ne..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNepomáhejte nikomu, kdo o to nepožádá, nepleťte se do záležitostí, v nichž nejde přímo o vás. Držte se stranou. Být pouhým divákem nemusí totiž být vůbec na škodu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJe-li situace daná a kostky už byly dávno vrženy, vzpomeňte na staré dobré úsloví: Co nemohu změnit, k tomu musím změnit přístup. A to, v rámci zachování duševní svěžesti, udělejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBuď něco chcete, pak si za tím jděte. Hned! Anebo vám o „to“ až tak nejde, pak to pusťte jednou provždy z hlavy. Ale přestaňte přešlapovat, neb to je nejhorší varianta..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechcete-li něco měnit od základu, určitě byste měli navrhnout nějaký kompromis; třeba základ nějaké nové, pěkné tradice. Fantazii máte, stačí ji zapnout..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPotřebujete chvíli nic neřešit a jen tak si plout životem? Bez ohledu na počasí – jděte se dlouze projít. Pamatujte: není špatné počasí, je jen špatné oblečení..45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.