Zdravě horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDokud nezměníte určitý úhel pohledu, pak spokojeni nebudete. Použijte víc logiku, teď se to hodí. A zapomeňte na nějaká přehnaná očekávání; nemůžete schopnost druhých posuzovat dle sebe. To nefunguje..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde jste měli přehnaná očekávání, se příliš radovat asi nebudete. Chtějte méně – občas se to vyplatí.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySprávný a důkladný plán je cestou k úspěchu. Budete-li postupovat spontánně, hrozí, že šlápnete vedle. Anebo „do něčeho“. Myslete hlavou.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž jste byli dětmi, byli jste „co na srdci, to na jazyku“. Občas prospěje i dospělým vztahům tato strategie. Věřte, že to vyselektuje skutečné přátelské zrno od plev..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic zásadního nelze řešit. Okolnosti vám nepřejí, proto neztrácejte čas. Věnujte se sobě, večery se prodlužují, využijte je ke svým zálibám. A jděte aspoň na jednu dlouhou procházku do přírody..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNebuďte neskromní, s pokorou přijímejte náklonnost jiných – nic z toho, co kolem sebe máte, není samozřejmé; a vy na to často zapomínáte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic nemáte na čele napsáno, číst myšlenky umí jen málokdo. A, bohužel, ve vašem okolí to neumí nikdo. Všichni vám chtějí vyhovět, a rádi! Jen neví jaksi v čem..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUpřímnost je dobrá vlastnost, ale je třeba být též trochu diplomat! První myšlenka sice bývá správná, ovšem to neznamená, že z vás musí hned vypadnout na světlo Boží..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMalá rada: pomlouvá-li vás někdo, ponechejte jej jeho malosti. Závist je vlastně nemoc a dotyčný svým způsobem politováníhodný marod...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyHoďte vše za hlavu a trochu žijte. Zanášíte si mozek takovými malichernostmi… neblázněte! Život je fakt krátký!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNe vždy se vaše očekávání snoubí s realitou. Mírná nepříjemnost bude pro dny příští velice přínosná – jako zkušenost k nezaplacení. Tu a tam je třeba snést se na pevnou zem..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNajděte si čas na ty, kteří jsou vám nejbližší a které berete často jako samozřejmost. Kdy jste naposledy řekli někomu, že jej máte rádi?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeberte se tolik vážně! Jste omylní jako každý druhý. Příliš se v něčem šťouráte a to vám škodí. Máte-li se jen trochu rádi, hoďte věci, které nezměníte, za hlavu. Nic moudřejšího udělat nemůžete..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNenechejte se ovlivnit zvenčí, buďte sami sebou. Věřte, že jste ten nejlepší originál, jaký si vaši milí mohli přát. (I když jste někdy „na zabití“ :) )

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdyž dáte druhým prostor se vyjádřit, nebudete litovat. Dozvíte se leccos, co vám může pomoci osvěžit vztahy, a to je k nezaplacení, jestliže vám na někom skutečně záleží..40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.