Zdravě horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNičím a nikým se nenechávejte ovlivnit, protože jen tehdy, budete-li jednat podle vlastní hlavy, můžete být spokojeni dlouhodobě..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySundejte z očí šátek a podívejte se na aktuální situaci střízlivě: nejde o život, není proč se obávat nazvat věci pravým jménem. Krom toho máte na své straně vyšší ochranné síly. I proto nezkoumejte, co a proč se zrovna teď děje. Některé situace našeho žití zkrátka vysvětlení nemají. Čím dřív to přijmete, tím lépe pro vás..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVčerejšek vrátit nejde. Ale stále máte k dispozici dostatek možností, jak nechat rozkvést svůj zítřek. A snad nejen svůj. Malá rada: netlačte nikoho do ničeho, mějte trpělivost..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVáš úkol je být divákem. Zapomeňte na hlavní roli i režii. Nechte druhé, ať se vyjeví a ukáží více svých schopností. A tváří..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBerete se moc vážně? Pak se nedivte, že žaludeční vředy se u vás mají tak dobře. Anebo mít velice brzy budou! Nestarejte se kdo, kde, s kým, ale s kým a kde vy. A užívejte si to!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyŽivot je krátký na to, abyste se obklopovali čímkoli, co vám neslouží ku prospěchu. A je jedno, jde-li o věci nebo vztahy s lidmi. Nenechejte se ždímat. Ani emocionálně, ani finančně..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUkažte svůj smysl pro humor, za nějž vás okolí obdivuje a má rádo. A nezapomeňte si udělat legraci hlavně sami ze sebe. O tom to totiž právě v létě, o prázdninách a o dovolené celé je.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechtějte se podobat ani filmové hvězdě, ani sousedovi. Okolí vás respektuje a miluje právě takové, jací jste. Jedineční, originální. Usmějte se a myšlenky o nesmyslech nechejte na smetišti vašich soukromých dějin.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNehrajte roli oběti; vždycky máte na vybranou, jen vidět věci objektivně s jasnou myslí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJestliže nenecháte protistranu objasnit její postoj, pak se nikdy nemůžete shodnout. Často je nutný kompromis, abyste dosáhli svého třeba později..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechtějte nic řešit nátlakem, ani nikomu nevnucujte svůj názor. Okolnosti jsou proti vám. Vydržte, protože na vaše slova dojde, ačkoli to bude později, než by se vám líbilo. Vše je o trpělivosti..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeslibujte nic, o čem víte, že bude problém stihnout. Okolí to pochopí snáz, než když nesplníte slib. Říci „ne“ se dá, ne, že ne..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZapomeňte na pštrosí politiku. Tudy cesta nevede. Komunikujte s druhými, buďte iniciativnější při řešení aktuálního problému. Jde-li o děti, nebuďte tak radikální..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechtějte vše dělat sami, protože „to umíte nejlíp“. Možná i umíte, i když… Ale záleží na tom? Nebo je podstatnější vaše zdraví?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUvažujte logicky. Máte totiž nakročeno k tomu, že si potíže přivoláte pouhou destruktivní myšlenkou. Zvedněte hlavu a usmějte se!42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2017 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.