Diskuze Jak si vydělat?

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Jak si vydělat? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Jak si vydělat?

FiftyFifty
Share

Jak si vydělat?


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml janulk :: 24.06.2019 17:56:22

Vydělat si můžete na internetu - tedy přesněji zakoupením kryptoměn. I když v poslední době je kolem toho velký humbuk, ale vyplatí se to. Vyzkoušela jsem bitcoiny a jsem spokojená. Na začátku mi pomohla tato stránka https://jaknakrypto.cz/jak-investovat-do-bitcoinu/ a časem už jsem na všechno ostatní přišla sama. Doporučit můžu burzu kraken.com a taky rozdělit bitcoiny mezi papírovou peněženku (dostanete domu papír) a internetovou peněženku. Tak vzhůru do toho a hlavně se nebát :-)

image/svg+xml Bet_ka :: 22.04.2015 11:09:17

Možností je hodně, záleží jenom na člověku, co by chtěl dělat nebo na co má. Já taky kdysi dávno zkoušela různé letadla a podobně, ale neměla jsem ráda, že jsem s tím otravovala nejčastěji známé a musela z nich tahat kontakty, tak jsem toho radši nechala. Na to musí mít člověk povahu. Pak nás napadlo s manželem si otevřít eshop s kterým se nám poměrně dost daří a řekla bych, že už jsme i známí. Ale byli to na začátku nervy - o všechno jsme se nejdřív starali sami,takže jsem pracovali prakticky od rána do večera a ze začátku se nám moc nevedlo. Ale postupem času jsme to vyladili Teď jsme v takové situaci, že si můžeme dovolit i peníze investovat. dostali jsme tip na pana F.Žídka z GTI,který nám sestavil investiční plán, podle našich požadavků a jeho rad a už z nich máme hezké výnosy. Ale nikdy bych nečekala, že něco takového dokážeme s manželem vybudovat a musím říct, že jsem na nás pyšná.

image/svg+xml katcut :: 31.08.2014 19:48:44

Ahojte, nebankovní společnost Door Financial roste a hledá nové obchodní zástupce. Kdyby vás to zajímalo - doorfinancial.com/ Ať se vám daří ))

image/svg+xml sobik89 :: 14.02.2013 14:24:26

Jak si vydělat? Lhát, krást, nebo pracovat. Práce je podle mě dobrá volba, nebo podnikání. Rozhodně si nevyděláte čtením reklam. Nebo alespoň ne moc. Tak alou na www.profesia.cz/ a do práce

image/svg+xml George94 :: 30.07.2011 22:26:10

Tady máte odkaz na výdělek nejsou to sice miliony,ale je to zadara a každá kačka dobrá ,tak proč to nezkusit ,že?
Do začátku dávají 100kč

mrkni zde:

www.ermail.cz/link/2m2XclJmYVTYajmCCmA22eYcA2mVjYcJ

image/svg+xml hellou :: 27.04.2010 23:56:14

Hledáte přivýdělek na doma (nejlépe na PC) a nechcete se pouštět do činností, kde musíte pod sebe shánět další lidi? Pak mám pro Vás zajímavý tip na přivýdělek, kde registrování dalších členů není nutnou podmínkou. Přivydělat si můžete i bez toho – produkt OpenRentier od firmy OpenMLM je toho důkazem! Více na [email protected] , nebo na www.ankeleh.openmlm.eu.

image/svg+xml figi :: 20.03.2010 17:47:07

Všude po internetě je spousta lidiček,kteří hledají práci z domů,plnění obálek,katalogu,montovaní prupisek a bůh ví čeho,posilají poplatky za které jím přijde něco co se tváří jako katalog práce ,pokud si něco vyberou tak samozřejmě zase musí platít a v konečném důsledku, stejně prácí nemají.A přitom stačí ták málo a můžete si vyrazně pomoct finančně a to po zbytek života.A to doslova a do písmene.OpenMLM je univerzální obchodní struktura! Znamená to, že nemusíte vytvářet jednu síť na parfémy a jednu na vitamíny, jednu na vodu, jednu na kávu, atd., atd., atd. Vy se registrujete zdarma a pak se rozhodnete, jakým způsobem chcete projekt využít. Vy osobně budete chtít využít třeba parfém za extra levnou cenu – paráda, ušetříte peníze. Doporučíte tento projekt někomu dalšímu, ale ten bude chtít využít projekt k odškodnění své anebo kamarádovy dopravní nehody. Další zase bude chtít využít propagaci na své vlastní stránky. U nás to nehraje roli. Vy můžete doporučit do projektu 5 lidí a každý bude využívat úplně jiné věci ale Vy budete mít ze všeho provize.

3. V našem projektu nemusíte Vy sami kupovat nějaké zboží, abyste měli odměny. K doporučení projektu potřebujete jen jeden nástroj. Je to subdoména, která je vlastně klon hlavní stránky, ale díky specifickému tvaru systém ví, že jste uživatele doporučili Vy. Kdyby to šlo jinak, tak ani subdoménu nemusíte mít, ale již neexistuje jednodušší, rychlejší a levnější způsob, jak byste mohli mít Vaši vlastní virtuální kancelář.

4. Pokud jste firma anebo člověk, který má svůj vlastní produkt anebo službu, tak u nás je dokonce možné nabídnout ho celé struktuře! Chápete, co jsme nyní řekli? Kdokoliv z Vás může být vrcholem celé struktury! To je prostě úžasné. Zkuste přijít do jiné firmy a říct: ,,Vy máte již více jak 5000 uživatelů (zákazníků)? To je paráda - my jim nabídneme své produkty a služby". Nevím, kam Vás přesně pošlou :-) U nás si domluvíme schůzku a dohodneme se na individuálním řešení, aby to bylo nejlepší pro obě strany.

5. Chápeme, že někteří lidé se snaží, ale nedaří se jim vytvářet svou strukturu. Zavedli jsme proto produkt OpenRentier. Člověk se stane členem klubu rentier a má nárok na podíl na 10% zisku z celého světa na 1 rok, kde projekt OpenMLM působí. Nebojte se. Neriskujeme žádné peníze ani si je necucáme z prstu. Zkrátka vememe z každého produktu 10%. Tyto peníze pak rozdělíme lidem, kteří mají produkt OpenRentier. Člověk si tak zajistí bez jakékoliv námahy pravidelné odměny. V sekci OpenRentier se dokonce dovíte, že absolutně nic neriskujete. Pokud se Vám částka do 1 roku nevrátí, tak se Vám produkt prodlužuje automaticky o další 1 celý rok a to až do té doby, dokud se Vám částka nevrátí – více v sekci Openrentier. Dalo by se to shrnout 2 slovy: ZÁRUKA ÚSPĚCHU!

OpenMLM je tak jednoduchý a přínosný, že to zní až pohádkově. Zdá se až neuvěřitelné, že můžete využít něco, co jste přečetli v předchozích odstavcích.

My Vás ujišťujeme, že vše má nějaký vývoj a že projekt OpenMLM bude nabízet stále více produktů a služeb, které Vám v prvé řadě budou šetřit peníze a v druhé řadě umožní vydělávat peníze anebo zvyšovat efekt Vaší práce.
Více www.figi.openmlm.eu/cz/

Otázky poctivě zodpovím.

image/svg+xml hellou :: 20.03.2010 16:52:50

Ahojky, taky každý měsíc vydáváte peníze za čaje, kávu, krémy, bylinkové přípravky či prací prášky, gely apod.? Pokud ano, pak mám pro vás tip, jak si díky tomu přivydělat – zkuste takové zboží nekoupit v obchodě, ale přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo, doporučte jej dál a za pár měsíců budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte ke svému měsíčnímu platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek zejména pro maminky na MD, firma nabízí i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma, více info o náplni činnosti (pozor – nejedná se o žádný prodej zboží, žádné katalogy!!) na emailu [email protected] (také zdarma a nezávazně).Vše je založeno na dobrovolnosti, takže se k ničemu nezavazujete – zkuste a uvidíte sami.

image/svg+xml Madison :: 11.09.2008 18:03:36

ilona1972 :: z tajných zdrojů vím, že to nefunguje

image/svg+xml ilona1972 :: 10.09.2008 23:28:20

Pavluska- hele a funguje to?

image/svg+xml Madison :: 30.08.2008 10:34:06

Nabízím spolupráci s firmou Dedra Innovations - český výrobce bytové kosmetiky. Vhodné pro každého. Nakupujte pro sebe nebo i své známé. Registrace zdarma. Každý měsíc výhodné slevy na některé z výrobků. Pro bližší info mi pište do vzkazu

image/svg+xml Pavluska :: 15.06.2008 17:38:54

Pokud si chceš vydělat pár korun za měsíc, mrkni na www.hellomobile.cz Jde o přijímání reklamních e-mailů, peníze ti pak mohou poslat jako kredit do mobilu.Při registraci zadej prosím u osoby, která tě doporučila 731066761.

image/svg+xml ilona1972 :: 22.01.2008 21:37:02

A ty víš,jak?


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz