Diskuze CO TI LETI HLAVOU???

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze CO TI LETI HLAVOU??? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze CO TI LETI HLAVOU???

FiftyFifty
Share

CO TI LETI HLAVOU???


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml annahb :: 24.08.2009 09:22:35

http://www.herni.cz/online-superhry-zdarma?utm_source=annahb

taky pěkné soutěže-jukněte

image/svg+xml Fresk :: 22.02.2009 14:23:47

Vyhrajte super ceny jen za hraní her je to fakt supr za zkoušku to stojí tady je odkaz vyhrát můžete i motorku notebooky a tak za týden hraní už mám klávesnici logitech
stačí když budete šířit odkaz http://www.maxo.cz/?r=0af79523de0

image/svg+xml Jeiny :: 02.11.2008 20:34:25

přeji všem krásný ( i když smutný) večer. Mám prosbičku. Mohu Vás poprosit pro svého synka do soutěže o desítky. Posílám Vám odkaz na jeho stránku, je tam bodování od 1 do 10. Já bych chtěla poprosit, zda někdo z Vás udělá Lukáškovi radost a dá mu desítku (je to nejlepší známka). Přiznám se, že radost budu mít i já. Ono nám to totiž někteří lidé úmyselné kazí, dávají nám jedničky a tím pádem klesáme na posledné místa. Prosím, udělejte nám radost a dejte nám desítku. Budu Vám za Lukáška i sebe moc, moc vděčná. Zde je odkaz http://www.diteroku.eu/hodnoceni/3859/vaktor-lukynko.html . Moooc děkujeme a přejeme hezký zbytek víkendu.

image/svg+xml Jindřiška :: 26.09.2007 21:01:14

vinca :: já si dělala podobnej a nekecám 130! Asi jsem byla zrovna ve formě nebo co. http://iq-test.stylove.com/

ale bacha, stojí to 50,-

image/svg+xml vinca :: 05.09.2007 15:50:16

zjistil jsem,ze jsem podprumernej http://cz.iq-test.eu/?d=325

image/svg+xml Witch :: 09.03.2007 12:05:56

Jindřiška :: :O) tak to zkus az budes v extra rozverne nalade a budes mit chut nekoho podrazdit bosou nohou :O) ..
No je to tak, par znamejch doslova zcvoklo v honbe za jakymsi luxusem.. nerikam, kvalita je potreba, nejhorsi je kupovat kramy, co se za mesic pouzivani rozpadnou a je treba utratit za dalsi kram.. ale treba jedna kamaradka, co si bezne kupuje 2-3 pary boticek na podpadku, 3 topiky, kalhoty a sukynku, nekolikery nausenice.. takze nakonec bez mrknuti oka vyplazne 20 klacku.. to je divna nemoc.. podle u nich proste neco neni v poradku.. vis jak, takovy ty prazdny mista, co se lepej a lepej a vono to furt nefunguje..

image/svg+xml Jindřiška :: 08.03.2007 19:46:54

Witch :: hele, mockrát jsem o tom přemýšlela! Bohužel jsem srab...
Ale projelo mi hlavou, tam právě přijít třeba ve vožvejkanech Prestižích nebo tak. Mezi ty lakovky na jehlách!
Ale řikám, nikdy jsem to neudělala. Ale třeba jednou, s někym kdo to má taky takhle. Třeba Želva, ta by do tho myslim šla. Ta to uplně nenávidí.
Noale hele, podle těch tvejch známejch, že hodně lidí zblblo, viď?

image/svg+xml Witch :: 07.03.2007 19:33:53

Jindřiška :: no prosim tje... to jako fakt, jo.. jako ze v okruhu tvych blizkych a lety proverenych pratel se to takhle blejska?? .. mno.. kdyz se nad tim zamyslim, jeden kamos si ted poridil bavoraka, aby s nim mohl jednou tejdne na projizdku v trafiku do prahy.. kamaradka mi tlachala neco o vyhlazeni vrasek za desitku, po te, co absolvovala jakysi peeling za sedmicku.. jedna znama vrci, ze ten jeji 2 roky strej opel uz je out.. ale vis co je pro ne typicky? at si poridej cokoliv, stejne jsou za par dni tydnu mesicu zpatky v depce, ze jim neco chybi.. tyhle zaplaty nemaji trvani.. ja bejt tebou, natahnu si k ty bundicce nejaky ruzovy teplaky s vytrepenou gumou, nasadim slunecni brejle po dedovi a tvarim se tak cool, ze jim udivem zrcadlovky od armaniho sjedou z vyspulenyho nosanku :O>>> :OP

image/svg+xml Jindřiška :: 07.03.2007 14:30:55

Witch :: to si napsala hezky pani, to blejskavy, to je trefny a neublíží to. Mám ti kolem sebe tolik takovejch lidí... Já nevim, co se to tu rozmáchá. člověk aby se bál si vzít bundu, kterou si koupil už předloni a má ji rád. Měl by si přeci koupit novou, samozřejmě frčivé značky. Ne nějaké trapné značky... To je děsnej blázinec. A přitom platí, že ty levný kusy sítem kritiků nikdy neprojdou. Protože bundice, která stála míň než bůra, jim nevoní.
kreténi

image/svg+xml zeta :: 07.03.2007 13:43:07

Jindřiška :: Witch :: už mi baby daly pokoj

image/svg+xml Witch :: 06.03.2007 22:12:45

zeta :: ma recht pani tady.. taky jsem se pokousela, nema to cenu.. zmackni OFF a nesahej na to, jenom pokud to bude nezbytne nutny..

image/svg+xml Witch :: 06.03.2007 22:11:20

zeta :: Jindřiška :: no hele tak to ja nevedet nic o tomhle story .. 0 informaci.. no.. tak snad bude mit dost casu si to uzit, kdyz mu konecne doslo, ze to blejskavy, kde se mu tak libilo, je jen tekava poza..

image/svg+xml Jindřiška :: 06.03.2007 17:01:48

zeta :: a jediná a vyzkoušená rada - nereaguj, jeď si svoje, nevšímej si. Nemá to smysl, jen se rozčílíš a na to nemáme energii, že...

image/svg+xml Jindřiška :: 06.03.2007 17:00:59

zeta :: já ho teda naživo neviděla, ale prej to bylo opravdu hodně hustý. Je zázrak, že to přežil a prej se hodně změnil. Jak duševně, tak vzhledem. Je to fakt votřesný... Prej každýmu řiká, ať se na všechno vyserem, hlavně zdraví. Ona je to nakonec pravda, nevim, proč se pořád tak honim

image/svg+xml zeta :: 05.03.2007 11:52:33

Witch :: teda jak ty baby tady některý jsou vztahovačný handrkovnice, to je hrůza... Napsala jsem oboum poštu, snad už poslední, snad už se nenechám vyprovokovat nějakou odpovědí, ale máš prasvdu, zkusím to ignorovat

image/svg+xml zeta :: 05.03.2007 11:50:44

Witch :: já bulvár čtu v rámci osobního přehledu na kultůrní scéně ...no Vlasák měl nádor v hlavě, kterej mu částečně vyndali, no přijde mi hrůzný takový zákeřný nemoci, no... může se to stát komukolif... tak snad se s tím kluk nějak popere, myslím, že teď přehodnotil život a snad už to nebude takovej hejsek (jak na mne působil)..no

image/svg+xml Witch :: 03.03.2007 19:01:45

zeta :: a pro poooo.. vocogo? s trenyrkovym kralem? za a/bulvar nectu, za b/ o nicem nevim

image/svg+xml Witch :: 03.03.2007 19:00:54

zeta :: sim tje... nenech se vyprudit, v tomto pripade bude asi jakakoli vyplacana energie vyplacana zbytecne

image/svg+xml Witch :: 03.03.2007 18:59:51

Jindřiška :: zeta :: at je to taknebotak, ted ma asi jenim moment zmobilizovani sil a umu :O) sak uvidiiime, treba budem kulit zraky :O)

image/svg+xml zeta :: 02.03.2007 18:56:26

Ted jsem četla v bulváru o Petru Vlasákovi... hrůza

image/svg+xml zeta :: 02.03.2007 18:55:43

šijou do mne Kopík a Torrnado, a já jsem přitom tak mírumilovnej člověk, chjo

image/svg+xml zeta :: 02.03.2007 18:54:54

Witch :: Jindřiška ::

image/svg+xml Jindřiška :: 02.03.2007 18:36:11

zeta :: mno.. vnitřní... to byl ještě, když se u toho připitoměle smál. Ten už právě jenom čučí, ale

Witch: možná to teda bude těma rozmanitejma hlubinnejma vrtama!

hehe, ještě že už sem nechodí

image/svg+xml Witch :: 02.03.2007 16:34:09

zeta :: no vidis.. to ma svoje hluboke opodstatneni.. zatimco my si muzeme myslet, ze je to vysmahla trumpeta, on pritom treba proziva rozmanite hlubinne vrty s nalezite odusevnelymi vyvody.. abysme se v nem nepletli!! :OP :O>

image/svg+xml zeta :: 02.03.2007 14:25:52

Jindřiška :: a kvuli tomuhle jsme mu zacali rikat Vnitřní

image/svg+xml Jindřiška :: 01.03.2007 20:37:29

zeta :: vycpanej vlček je hlavně po brčku. Je tak sedí a bezbarvě čučí. No jako vycpanej vlk

image/svg+xml zeta :: 28.02.2007 14:49:46

Jindřiška :: vycpanej vlček? to sem ještě neslyšela....jinak neviděla jsem ho aspon rok, nebo tak něco, hrůza na něj....

image/svg+xml Witch :: 22.02.2007 13:53:24

Jindřiška :: jooo.. cesty osudu zdaji se nekdy znacne nelogicke, ze.. ale sak vono to funguje :O) sak vono to je vzdycky k necemu dobry secko... ac treba momentalne pokrivene zda se, casem na vyznamu hlubsim ziskava :O))

image/svg+xml Jindřiška :: 20.02.2007 21:27:19

Šafi bude mít bejby no, to jo...
Ale jak to má ten vycpanej vlček srovnaný v hlávce, tak to teda nemůžu sloužit. Ale asi v poho, kluk jede ušatá, co? Kdo by to byl řek...

image/svg+xml Jindřiška :: 20.02.2007 21:26:24

Witch :: tak to mi výrazně povzbudilo! Fakt, to je dobrý. Každej den nějaká nová, alespon malilenkatá sračka...Ale Eli je pořád hrozně nyny a nuňu! Ta mi moc nakopává. No a ty drbíky...

image/svg+xml Witch :: 20.02.2007 00:36:39

zeta :: naky maly drbiky jenom ... ale to nemuze bejt pravda, ze jo :O)))

image/svg+xml zeta :: 19.02.2007 16:04:36

tak už to víte o šafim, yo?

image/svg+xml Witch :: 17.02.2007 17:39:39

Jindřiška :: cococo... certi plivou slinu palivou? .. stitem z dobre vule a silne mysli prikrej si oblicej, necht po nem plivanec sjede a do hliny se vpije, nebot tam bude pozran a premenen v kvety..

image/svg+xml Witch :: 17.02.2007 17:34:20

zeta :: a jeje :O) nastava obdobi promeny nevinatka v selmicku :O))

image/svg+xml Jindřiška :: 15.02.2007 23:02:11

jj, život je podivnej.. tak mi tak lítaj peklíčka... zrovna dneska celý hejno

image/svg+xml zeta :: 23.01.2007 15:34:43

Witch :: já to mám lepší každým dnem, už berťasovi rostou zuby a tý legry, co užijeme, tak přeju dlouhý dopříště

image/svg+xml Witch :: 21.01.2007 21:50:03

zeta :: uz je to lepci! :O))) do priste

image/svg+xml zeta :: 19.01.2007 17:46:27

Witch :: copak copak, peklíčko hnedle po svátcích, tak snad to už máš lepší, kočko

image/svg+xml Witch :: 27.12.2006 17:15:11

ted mi tam letej celkem slusny peklicka.. zivot je divnej brouk..

image/svg+xml zeta :: 24.12.2006 12:02:40

Bóbika :: ten jsem včera ..tedy dnes...kolem 2 v noci dodělávala

image/svg+xml Bóbika :: 23.12.2006 18:06:44

Bramborovej salát

image/svg+xml Witch :: 01.12.2006 17:19:19

zeta :: no jsou 2 standardni rozmery snad.. a chleba je z ni supr, prace s tim je minimalne.. jak rikas.. a pokazdy si tam muzes hodit neco jinyho podle chuti, takze to neni nikdy nuda

image/svg+xml zeta :: 01.12.2006 17:05:24

Witch :: ta malá domácí pekárna bude lepší, ne? je malá, jen tam nasypeš suroviny a zapneš, teda aspoň co já jsem slyšela....tak myslíš, že si mám napsat ježuchovi, joó?

image/svg+xml Witch :: 01.12.2006 17:02:32

zeta :: jojo.. taky mu tu rikaj nemeckej.. ale neni ani moc videt a balik za nej :P ..
pekarnu doporucuju.. minimalne si muzes byt naprosto jista, co v tom chleby pak mas.. vis jak..
ja bych nejraci pravou starou pec na chleba :O).. ale to tezko anezko.. o tom si necham zdat :O)) a taky to je par hodin s vyrobou jednoho pecnu chleba.. no treba jednou :O)

image/svg+xml zeta :: 01.12.2006 16:40:06

Witch :: no si holka šikovná!, když já sem byla v holandu, tak tam stravitelnýmu chlebu říkali německej, ten jedinej byl trochu podobný tomu našemu, ale stál majlant a pekárny tenkrát nebyli std na trhu..taky trochu přemýšlím o pekárně, ale máme malou kuchyn a k tomu odšťavňovači, tyčovýmu mixéru, varný konvici a remosce se už nic moc nevejde, taxi počkám, až mi muž postaví novou kuchyn..

image/svg+xml Witch :: 01.12.2006 16:30:20

zeta :: tady je nejhnusnejsi chleba na svete! .. dopadlo to tak, ze jsem chleba prestala jist nakonec uplne ( a to sem nikdy neverila tomu, ze je to mozny)
za slusnej chleba tu das balik.. jinak je to slazenej nedejchanej kus molitanu..
zachranila me domaci elektricka pekarna na chleba, co jsme dostali k vanocum.. vychytavka v mestkych podminkach .. tak jsme sehnali i tmavsi mouku a ted si pecem doma tak 3x tydne domaci vonavej :O) hazem tam ruzny seminka o orisky.. no supr je :O)

image/svg+xml zeta :: 01.12.2006 16:24:56

Witch :: takže si o čerstvým, ještě teplým chlebíku můžu jen nechat zdát..já vím, asi tak...hele a jak je to s pečivem na ostrově, tam tenhel evropskej chleba neznaj, že ne? a nestejskýá se ti po něm?

image/svg+xml Witch :: 01.12.2006 16:07:11

zeta :: no to je uplne jednoduchy! :O)))
.. na rovinu.. pekari vstavaj tak ve 2.. ne v 5 :O>.. taaakzeee... to myslim neni uplne tvoje gusto, ze.. (moje teda rozhodne ne, to chodim spaaat :O))..
no leda bys nakou pani teyku tam nasla, co to bude delat.. ale bez kapitalu tezko anezko :O))... TAKZE???

image/svg+xml zeta :: 01.12.2006 15:56:52

Witch :: já ci tady na vsi otevřít a provozovat malou domácí pekárnu s prodejnou, myslím by se to tu šiklo, kdyby tu byla, taxi tam budu chodit kupovat čerstvý, voňavý a křupavý chléb, rohlíčky...ALE...jsem lemra líná, vstávat f pět neumím, s pekařskou výrobou nemám lautr žádný zkušenosti, žádnej kapitál, obíhat úřady na fšelijaký povolení neumím, dotace z EU vymámit taky neumím, živnosťák taky nemám, jediný co mám je nápad, a dole ve vsi jsou i prostory k pronájmu....tak a ted babo raď!

image/svg+xml Witch :: 01.12.2006 13:16:43

vjaceslavovic :: zeta :: VYYYBORNE! same konkretni prispevky :O)))

tak jako prvni krok bych videla ujasneni si, v cem ze to chcete podnikat
.. dalsi postup s tim bude asi malinko souviset... :O>>


14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz