Soutěže > Vyhrajte ilustrovanou knihu pro děti Kouzelná flétna

FiftyFifty, společenský magazín.
Soutěže > Vyhrajte ilustrovanou knihu pro děti Kouzelná flétna na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Soutěže > Vyhrajte ilustrovanou knihu pro děti Kouzelná flétna

FiftyFifty

pořádá: Bon Art Production

Vyhrajte ilustrovanou knihu pro děti Kouzelná flétna

obrázek Kouzelná flétna

Kniha Kouzelná flétna je pohádkovým zpracováním slavné opery W. A. Mozarta a byla vydána u příležitosti oslav jeho narození. Je určena dětem školního věku a připravilo ji nakladatelství Bon Art Production podle libreta Emanuela Schikanedera. Kniha je první ze zamýšlené kolekce ilustrovaných knih s operní tematikou, které budou vycházet dvakrát do roka. Nezaměnitelným stylem ji ilustrovala Martina Skala. Součástí vydání je i vložené CD, obsahující skutečné operní árie nazpívané v původním jazyce.

Poutavý a tajemný příběh lásky prince Tamina a princezny Paminy spojené s hezkými obrázky a hudbou je tak pro děti přitažlivým seznámením se s fenoménem opery a vážné hudby vůbec a také průpravou pro budoucí léta, kdy se s ní budou setkávat v jiných podobách. Kouzelná flétna je dostupná i v cizojazyčných verzích (české, anglické, německé a francouzské), a je tedy vhodná nejen pro školní výuku hudební výchovy, ale rovněž jazyků.

Více informací o knize, nakladatelství Bon Art Production a odpovědi na soutěžní otázky najdete na: www.bonart.cz.

4x výhra:
3x kniha Kouzelná flétna (s vloženým CD)
1x CD Swingtime - W.A.Mozart v podání Big Bandu Felixe Slováčka

Kdo knihu podle libreta Emanuela Schikanedera zpracoval?
tato soutěž neprobíhá :: přehled soutěží

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz