Diskuze Jak získat vlastní bydlení

Diskuze Jak získat vlastní bydlení

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Jak získat vlastní bydlení na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Jak získat vlastní bydlení

FiftyFifty
Share

Jak získat vlastní bydlení

Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml žovka23 :: 17.04.2018 16:57:43

Ahojky, jsme teď zrovna ve fázi financování. Budeme se zavazovat do hypotéky, jinak to v dnešní době nejde. Budeme si brát hypotéku od České spořitelny, již tam máme s přítelem dlouholetý účet, tak nám přišlo zbytečné si brát hypotéku od jiné banky. Jinak se již porozhlížíme po nějakém tom domečku a nejspíš to vyhraje tenhle www.eurobydleni.cz/prodej-novostavby-rd-5kk-ve-svincanech/detail/786 Pěkný, že jo?

image/svg+xml katcut :: 19.01.2014 20:03:00

pardon, zatím mám zkušenosti jen z půjčkama. Na hypotéku jsem dost mladá )) Tam něco bych poradit mohla, sice měla jsem je několik, třeba nějakou tu Doorfinancial, ale těch je mnoho... ale s hypotekou, tak si zvolit banku s hypotékou a hura do toho.

image/svg+xml albur :: 10.01.2012 20:59:14

Zaujala mě www.hypotecnibanka.cz
Máte někdo zkušenost?

image/svg+xml albur :: 10.01.2012 20:57:17

albur : Zajímalo by mě, jestli může nějak pomoct [url=http>//www.hypotecnibanka.cz/]hypotéční kalkulačka[/url].

image/svg+xml albur :: 28.12.2011 13:54:27

Dobrý den,
rádi bychom si po letech pořídili konečně vlastní bydlení a přemýšlíme, jak nejlíp do toho. Jsme vděční za každou radu a tip.

1

© 2005 – 2018 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.