Diskuze Nový provizní systém ???

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Nový provizní systém ??? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Nový provizní systém ???

FiftyFifty
Share

Nový provizní systém ???


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml klariss :: 13.07.2014 16:59:04

tohle nemá smysl řešit

image/svg+xml peťule 74 :: 19.05.2010 12:17:09

Ahoj holky,dlouho jsem hledala přivýdělek co by nebyl podvod.Teď jsem našla něco, co mi vyhovuje, žádný prodej zboží. Spolupráce s českou firmou, která prodává (čaje, kávu, koření, bylinkové přípravky, drogerii, prací prášky i pro děti,krémy,.... -jde o kvalitní výrobky ) - nabízí Vám možnost získat slušné provize, ale ne za prodej zboží (což mi vyhovuje, protože na to nemám povahu...). jde spíšenakupováním pro sebe.Je to vlastně MLM, já vím, některé z vás to možná odradí hned, ale podle svých zkušeností si myslím, že nic moc jiného po internetu nefunguje. Je to jednoduché,stačí ktomu PC,internet a pár hodin týdně ,kdybyste někdo chtěli vědět víc,Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské.
všem (registrace do systému je taky zadarmo). Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské[email protected]

image/svg+xml peťule 74 :: 19.05.2010 12:16:31

Ahoj holky,dlouho jsem hledala přivýdělek co by nebyl podvod.Teď jsem našla něco, co mi vyhovuje, žádný prodej zboží. Spolupráce s českou firmou, která prodává (čaje, kávu, koření, bylinkové přípravky, drogerii, prací prášky i pro děti,krémy,.... -jde o kvalitní výrobky ) - nabízí Vám možnost získat slušné provize, ale ne za prodej zboží (což mi vyhovuje, protože na to nemám povahu...). jde spíšenakupováním pro sebe.Je to vlastně MLM, já vím, některé z vás to možná odradí hned, ale podle svých zkušeností si myslím, že nic moc jiného po internetu nefunguje. Je to jednoduché,stačí ktomu PC,internet a pár hodin týdně ,kdybyste někdo chtěli vědět víc,Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské.
všem (registrace do systému je taky zadarmo). Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské.

image/svg+xml adsenseproff :: 30.03.2008 00:22:21

Ahoj všem. Objevil jsem web, který nabízí přivýdělek 100 Kč za každého zákazníka, který si ověří adresu (overenaadresa.com).

Registrace byla extrémně jednoduchá. Stačilo vyplnit pouze emailovou adresu a dostal jsem se na stránku s celkovými přehledy a html kódy s logama, Platby budou prý posílány na konci každého měsíce na email, jestliže celková suma překročí alespoň 500,- Kč. Umístil jsem si jejich logo na svůj web asi před týdnem. Nemám sice moc velikou návštěvnost (asi 30 unikátních návštěvníků za den), ale už mám 200 Kč. Využívám více provizních systémů (invia.cz, provizni-system.cz, bfair.com...), ale doteď jsem zádné peníze nevydělal. Tenhle systém by mi konečně nějaké peníze přinést. Máte někdo zkušennosti s touto společností?


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz