Diskuze Hot yoga

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Hot yoga na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Hot yoga

FiftyFifty
Share

Hot yoga


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml minonka140 :: 29.10.2015 20:35:54

Holky právě taky chodí do hotoyogy42 a chválí si to , tak se těším, jak si trochu našetřím a bude toho mín tak vyrazím

image/svg+xml katkakrato :: 21.10.2015 20:37:21

To počkejte jestli se rozhodnete chodit celý měsíc. to teprve pocítíte jak je život krásný . Koukni na jejich stránky, nabízí slevu na lekce. je to dost výhodné . ( www.hotyoga42.cz/ )
Já jsem z toho tak nadšená, že to tu nejde ani popsat. život se mi otočil vzhůru nohama a je to všechno daleko hezčí a lepší když se rozhodnete pro změnu .

image/svg+xml minonka140 :: 19.10.2015 20:31:49

katkakrato :: páni, to je úplný příběh. máte můj obdiv, já teprve zaačínám a objevuju kouzlo a první změny které s yogou přichází

image/svg+xml katkakrato :: 17.10.2015 19:05:22

Chodím do Prahy do hot yogy42 a jsem úplně z toho unešená. napřed jsem si to chtěla vyzkoušet protože mě různé druhy cvičení moc nenadchly.. zkoušela jsem jumping, alpining a chodila na pilates ale toto na mě dýchlo nádhernou atmosférou, profesionalitou a dobrou náladou ,která tam vždycky panuje. Cvičím jejich program už 20 den a cítím se jako znovuzrozená. Začnula jsem číst knížku Miluj svůj život a za měsíc byl ze mě úplně jiný člověk . hold mi to hodně dalo .. co vy ? jak dlouho se věnujete ? jak to celé prožíváte ? baví vás to ?

image/svg+xml minonka140 :: 15.10.2015 17:51:55

katkakrato :: kam chodíte, jak vás to baví ? povídejte , ráda si popovídám se stejně nabytým člověkem

image/svg+xml katkakrato :: 14.10.2015 18:03:35

Kápla jste mě do noty. Moje oblíbená relaxační činnost :3


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz