Diskuze finance

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze finance na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze finance

FiftyFifty
Share

finance


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml žovka23 :: 02.11.2018 09:26:10

Zajímá Vás, jak to chodí ve světě ohledně financí a převážně půjček? Tak to mrkněte na https://www.bezvamoney.cz/clanky/ tento finanční magazín, který pravidelně přidává čerstvé články, které stojí za to si přečíst...

image/svg+xml lukasinho :: 07.03.2011 09:54:21

Hledáme zájemce o placené vyplnování dotazníků na PC z celé ČR mimo, vše bez poplatků,výdělky 400-? Kč /měsíc. Více info zašlu obratem, mail: [email protected]... jedná se o vyplnování dotazníku pro reklamní agenturu. Z vlastní zkušeností můžu doložit že opravdu platí a to jak převodem na běžný ůčet tak i složenkou..při rychlé a seriozní domluvě mohu pomoci i v dalších agenturách…Perfektní práce z domu nebo kdekoliv na pc.
NECHTE SI ZA SVÉ NÁZORY ZAPLATIT!
Pokud potřebujete nutné dotazy či spěcháte volejte, pište na 774 581 051
Mail: [email protected]

image/svg+xml vjaceslavovic :: 09.09.2008 20:21:25

Maci ::
ok kráso nemusíš mě hned slovně mlátit

image/svg+xml ***guest :: 04.06.2008 16:29:17

vjaceslavovic :: nevím a nevím vůbec tomu nerozumím

image/svg+xml vjaceslavovic :: 21.05.2008 09:10:30

Maci :: myslíš, že podílové fondy jsou dostatečně výdělečné? Mě se nelíbí, že musíš platit docela velké sumy za spravování fondů. Nevíš něco o komoditách nebo nevíš kdo ví něco o komoditách?

image/svg+xml vjaceslavovic :: 21.05.2008 08:55:30

Maci :: Maturitu mám za dveřmi. 26. května mám zahájení, tak mi drž palce i u nohou
Na tu lišku se kouknu, diky za typ.
Máš to u mě schované, někdy ti to vynahradím. Ještě nevím jak, ale určo ti to vynahradím

image/svg+xml ***guest :: 19.05.2008 17:19:17

vjaceslavovic :: ahoj, pak dej vědět, jak dopadla maturita, a k těm podílovým fondům se koukni na Lišku - tedy ČMSS, tam je to docela dobře vysvětlený

image/svg+xml vjaceslavovic :: 28.04.2008 09:42:29

AK :: Zdarec mám dotaz ohledně investování.
Když si koupím akcie 15. května a za pár měsíců je budu chtít vyměnít za jiné akcie. budu platit z toho daň? nebo mi spíš poraď při jakých situacích se neplatí daně z akcií. nevíš něco o komoditách nebo mi poraď nějakou dobrou literaturu cenově vyhodnou anebo nějkaé dobré internetové stránky o akciích a komoditách.
nevíš ještě o nějakých stránkách na internetu, kde se dá investovat do akcií a komodit fiktivně? to by mi hodně pomohlo.
dikes předem za odpovědi

image/svg+xml vjaceslavovic :: 11.04.2008 10:40:54

Maci :: raději se teď zaměřím na maturitu, jelikož bez maturity mě nikam nepříjmou!

image/svg+xml ***guest :: 09.04.2008 14:57:34

vjaceslavovic :: nejlíp makat při studiu, podle mýho teda pokud to zvládneš někdo má náročný studium a nestíhá

image/svg+xml vjaceslavovic :: 09.04.2008 13:35:39

Maci :: no prave ja jsem student a studovat chci dal. akorat nevim jakou mam jit cestou. jit studovat nebo jit makat a mit byt. tak chci poradit

image/svg+xml ***guest :: 09.04.2008 10:31:55

vjaceslavovic :: no pokud můžeš, tak bych ten byt brala, když všechno padne -nemovitosti ti drží prachy pořád, a když se ti podaří to pěkně upravit, kdykoliv ho střelíš za slušnou cenu - to je můj názor... otázka je, kolik máš a kolik by ti dala banka, jestli nemáš stálý příjem

image/svg+xml vjaceslavovic :: 08.04.2008 19:36:28

Maci :: prosim te kolik ti je ze rikas na stary kolena. jeste mam jeden problem chtel si koupit byt a vim za levno. neni to v praze ale je to kousek od meho bydliste a u nas tam jsou byty drahy. za ten byt bych dal jenom 140 000 kc. sice neni nejak opraveny, ale je to do osobniho vlastnictvi a bude tam uplne nova strecha. sice bych do toho musel trochu vrazit ale ne zas moc.
me hlavne stve ze bych chtel na vysku to zkusit. nevim jestli bych zvladnul platit hypoteku a platit si skolu a rodice mi na skolu nedaj. musim uz si to cvakat sam. nevim co by bylo lepsi. porad expertko

image/svg+xml ***guest :: 07.04.2008 13:43:54

vjaceslavovic :: nejsem zkušená, jen vím, že když řekneš dopředu, že se o tom chceš jen dovědět, každý se na tebe vyprdne o podnikání nic nevím, jen že mají podnikatelé výhody, jaký já nemám třeba to na starý kolena zkusím taky

image/svg+xml vjaceslavovic :: 07.04.2008 11:36:42

Maci :: ty jsi asi nejaka s tim zkusena. nevis takhle neco o podnikani neco?

image/svg+xml ***guest :: 04.04.2008 09:17:24

vjaceslavovic :: když nemáš peníze, schůzku ti nikdo nedá, musíš tvrdit, že je máš a že se pak rozmyslíš až po schůzce

image/svg+xml vjaceslavovic :: 11.03.2008 20:01:08

AK :: diky ti za typ. rad bych investoval nejake penize ale ja jsem jeste student a az pristi rok budu investovat. do te doby chci jen ziskavat informace. s tou schuzkou. to by bylo v praze?

image/svg+xml AK :: 27.02.2008 11:16:24

Vyplatí se investovat do akcií?

Záleží na tom co očekáváte. Těžko najdete nějaký finanční nástroj , který v dlouhodobém horizontu vydělává více.
Pokud se podíváte na vývoj na nejvyspělejším akciovém trhu na světe (USA) za posledních 120 let , zjistíte , že trh posiloval v průměru o 11% každý rok. Samozřejmě , je třeba počítat s občasnými výkyvy. Podstatné je , že dlouhodobě jdou trhy nahoru.
Ještě lepších výsledků lze dosáhnout výběrem akcií podhodnocených či těch nejperspektivnějších firem. Pro příklad není třeba chodit daleko. Akcie ČEZu posílily za posledních 5 let o cca 1500%.
(ne , nepřepsali jsme se). Výběrem portfolia titulů lze reálně dosáhnout průměrného ročního zhodnocení 20-25%. To není málo. Pokud to vydržíte dostatečně dlouhou dobu (řekněme 15-25 let) , dostanete se na částky , které snad ani nelze utratit. To si každý snadno spočítá.
Pokud Vám však někdo slibuje jistý zisk 30% či snad 100% ročně , mějte se na pozoru. Buď se jedná o začátečníka nebo o podvodníka.
Na investování je pravděpodobně nejdůležitější jeho psychologický faktor. Chce to pevné nervy a také trochu štěstí! V zásadě je totiž třeba akcie nakupovat když „většina“ ostatních prodává , neboť v ten moment již tituly bývají značně podhodnocené a za nějaký čas opět výrazně porostou. A opačně , je třeba prodávat , když „většina “ ostatních nakupuje. V tu dobu již tituly bývají značně vysoko a lze očekávat pravděpodobný pokles.
Pokud máte stejný pocit jako my , že akcie jsou pro Vás to pravé a rádi byste se poradili s někým , kdo investování rozumí a dobře Vám poradí , domluvte si s námi schůzku nebo nám napište.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Email:[email protected]

Poznámka: Neprodáváme finanční produkty. Věnujeme se výhradně poradenství v oblasti investic do akcií a komodit.

image/svg+xml vjaceslavovic :: 13.03.2007 20:39:14

Maci :: Je ty hned myslis na to jak rychle zbohatnout. Je pravda, ze hodne lidi vlozili skoro vsechny sve penize a mysleli si, ze za par let budem milionari. Znas to prislovi kdo chce vic nema nic. Clovek s tim musi pocitat, ze nemusi nic vyhrat nebo si musi sestavit svuj strategicky plan, aby to jeho riziko snizilo. Je taky jeste jedna moznost jak investovat trochu lepe. investovat po malych castech. to se ti taky snizi riziko. Nemysli si, potom co ti rikam, ze jsem expert. Ja chci, aby se ze me stal expert.

image/svg+xml ***guest :: 13.03.2007 20:28:32

vjaceslavovic :: no to mám obavu, že neznám, nedovedu si představit ani se svěřit cizímu člověku... kolik lidí přišlo o celoživotní úspory...

image/svg+xml vjaceslavovic :: 13.03.2007 20:22:24

Maci :: Mas recht hodne lidi si hraje na neco co nejsou, ale dobre je. Si je vyslechnout. Aspon poznas kdo je hajzl a kdo ne. Vzdy je dobre vyslechnout hodne lidi i kdyz se v tom vubec nevyznaji, ale nejake mensi rady daji i kdyz jen male, jelikoz z niceho muze byt neco velkeho. Znas teda prosim te nekoho kdo primo investuje do akcii atd. Ja chci totiz investovat a nechci davat jen tak na nahody. Ja bych chtel, aby mi nekdo vysvetlil co a jak to funguje. Treba jen tak okrajove.

image/svg+xml ***guest :: 13.03.2007 19:15:01

vjaceslavovic :: no, spousta lidí si teďka hraje na finanční poradce, ale každej ti bude nutit to, kdo ho první zaměstnal... tak jako pojišťováci, každej ti tvrdí, že jen ta jeho je dobrá...
my s tím problém nemáme - máme stavět a peníze na nule

image/svg+xml vjaceslavovic :: 12.03.2007 22:55:30

Macku podle meho nazoru je docela spatne nechavat penize jen tak lezet skoro jako na ulici. Je velmi dobre nechavat sve penize, aby vydelavaly a proto chci poradit o investovani. neznas nahodou nekoho???????????? Nebo se aspon poptej kdo ma zkusenosti s tim. Dikes Maciku, ze
jsi mi napsala

image/svg+xml ***guest :: 07.03.2007 22:45:55

vjaceslavovic :: já chci taky finance, a klidně bych je měla doma pod peřinou

ale vážně, prej je velice dobrý to investovat do stavebních spořitelen, ty rozhodně nezkrachujou

image/svg+xml vjaceslavovic :: 06.03.2007 08:40:10

S financema nemam skoro zadne skusenosti. Tak bych byl rad jestli mi nekdo neporadil ohledne investovani akcii atd. nebo nevedel kdo ma s tim zkusenosti a on mi s tim rad pomohl.


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz