Diskuze Dárky nebo peníze...?

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Dárky nebo peníze...? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Dárky nebo peníze...?

FiftyFifty
Share

Dárky nebo peníze...?


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml LussyB :: 28.06.2019 21:26:44

Já každoročně na všechny narozky, vánoce, svátky všechno kupuju na adropu poukazy. V rodině to milujem. Už jsem několikrát letěla balónem a s přítelem jsme byli i na wellnes pobytu. Super fakt, podle mě tohle udělá radost každýmu.

image/svg+xml kveta.mala :: 07.12.2017 18:35:57

Já si myslím, že pokud člověka dobře znám,tak je určite lepší dárek. Je to osobní. Pokud člověka moc neznám a nevím co chce (tchán) tak tam jsou lepší peníze. Třeba si nedovedu představit,že bych dala bráchovi penize.Každý rok mu kupuju parfém.. A vždy mu vydrží rok.. Přesně na vánoce.Kupuji na notino.cz a mám to i bez starostí..

image/svg+xml kulič :: 16.07.2015 23:18:39

Tak já si myslím, že je určitě lepší dávat lidem dárky než peníze. Třeba nedávno jsem bratranci koupila tady rybářské křeslo:www.mlsport.cz/sedacky-kresla-lehatka/

image/svg+xml Madison :: 25.10.2008 09:55:48

Dárek je určitě je lepší, ale když máš v okolí člověka, kterej ti zahlcuje byt blbostma, třeba jako moje tchýně, je lepší ta obálka

image/svg+xml SnoopyDuck :: 25.10.2008 09:27:45

Ahojky, mám na vás takovou otázku. Poslední dobou se začíná rozmáhat styl, že místo samotných dárků se dávají v dárkových obálkách peníze. A je to jak k narozeninám, vánocům, svátkům, ... Moji známí se dělí na dva tábory. Jedni to schvalují a říkají, že je to pro obě strany lepší - člověk si nemusí lámat hlavu nad tím, jestli koupil správnou věc, protože obdarovaný sám nejlíp ví, čím si udělá radost. Druzí s tím nesouhlasí, protože je to pro ně nesoukromé, takové chladné, že nejde ani tak o to, co se koupí, ale že si dáme alespoň trochu práce s výběrem i maličkosti pro někoho, na kom nám záleží. Já přiznávám, že patřím do této druhé skupiny, ale přesto by mě zajímal vás názor a pohled na to


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz