Diskuze Jsou mu/jí 2 a více roků a nemluví?

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Jsou mu/jí 2 a více roků a nemluví? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Jsou mu/jí 2 a více roků a nemluví?

FiftyFifty
Share

Jsou mu/jí 2 a více roků a nemluví?


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml Posel10 :: 23.11.2008 12:57:21

Děkuji za reakci občas z toho nesvá jsem když vidím v centru jak ostatní děti říkají aspoň něcoa prcek stále to svoje žvatlání

image/svg+xml Madison :: 23.11.2008 11:10:18

Posel10 :: klid, vyroste z toho . Mému synovi byly 3 roky a nechtěl mluvit, uměl jen pár základních slov, které jsem z něj dostala vydíráním, "chceš chleba, tak si o něj řekni, jinak nedostaneš" Jinak si mluvil po svým, všemu rozuměl, já se s ním uměla taky domluvit, sice nechápu jak, protože už to je strašně dávno, a kolem toho třetího roku se sám rozmluvil a rovnou slova spojoval do vět, pak už to šlo rychle. Na nočník byl šikovnej už v roce a půl, uměl si o to říkat, po svým Teď jsi z toho nesvá, moc dobře to znám, ale třeba už zítra se ti začne rozkecávat

image/svg+xml Posel10 :: 22.11.2008 17:43:39

Ahoj všem maminkám,chci se podělit a zároveň se uklidnit se všema maminkama které mají doma stejného broučka či berušku jako já.Kubíkovi byli 2 roky před 10ti dny,a do dneška nemluví,ano má tu svojí ,,hatmatilku,, ale nikdo mu nerozumí.O vše si řekne ...takové to jeho to to to a ukazuje nebo mě někam dovede a ukáže si,žvatlá dost jen mu rozumět
A běda běda když mu někdo zrovna nerozumí co zrovínka požaduje....jinak je dost šikovný ale mluvit nebo udělat ee na wc či nočníku je obr problém...máte stejný problém?


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz