Diskuze cestování

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze cestování na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze cestování

FiftyFifty
Share

cestování


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml kulič :: 24.09.2015 20:48:23

Ahoj, manžel by si chtěl pořídit nějaký pěkný batoh na čundrování po lese Má te nějaký tip? Mě se docela líbil tady tenhle vojenský batoh- www.army-store.net/batohy/ Nemáte ho někdo?

image/svg+xml ZuzanaK :: 16.01.2007 15:32:20

Charida :: no ja mam fotky z potapka na hodne mistech sveta, mam hrozne rada svet pod vodou.

image/svg+xml Charida :: 13.01.2007 19:19:43

ZuzanaK :: jen trochu a šnorchl tam stačí,když si vybereš fajn destinaci a nemusíš kilometr za korály,tak je to prima,mám pár fotek,máš li zájem napiš mi do vzkazů,pa

image/svg+xml ZuzanaK :: 12.01.2007 13:09:22

Charida :: Jo, v Egypte to pod vodou znam ty se potapis?

image/svg+xml Charida :: 05.01.2007 09:04:54

ZuzanaK :: To se nedá srovnávat,každá země ,má spoustu zajímavostí.Co do přírody a hlavně podmořské krásy,vede u mě Egypt,to znamená Rudé moře,škoda,že sem nemůžu vložit fotky.Je to úžasné,máš li zájem ,pošlu pár ukázek.Přiložím email.Potom následuje mé velmi oblíbené Řecko.Není čistějšího moře.Sjezdili jsme už spoustu míst na pevnině a spostu ostrovů.Vřele doporučuji,Nádherný Rhodos,Lefkadu,Zakyntos,Kefalonii,výčet by byl dlouhý. [email protected]

image/svg+xml ZuzanaK :: 03.01.2007 13:26:13

Charida :: Ahojky, tak kdepak se ti nejvic a kde nejmin libilo ??

image/svg+xml Charida :: 01.12.2006 08:02:13

Zdravím všechny,kdo rádi cestují a nebo si o tom rádi povídají.Já sama moc ráda cestuji,nejraději mám Řecko a zvlášť jeho ostrovy.Také Tunisko a Egypt.
Tak kdo budete chtít pokecat,nebo se poinformovat o místech kde jsem byla,není problém mě zde kontaktovat.


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz