Diskuze všichni o všem a všichni o ničem

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze všichni o všem a všichni o ničem na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze všichni o všem a všichni o ničem

FiftyFifty
Share

všichni o všem a všichni o ničem


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml kulič :: 01.09.2015 23:42:32

Tak má známá mi doporučovala ať prý se podívám tady na tyhle teleskopické obušky- www.svetnozu.cz/obranne-prostredky/teleskopicke-obusky-a-tonfy/
Že prý jsou lepší než pepřák. Moc tomu teda ale nevěřím

image/svg+xml kulič :: 31.05.2015 19:21:31

Ahoj, chtěla bych si koupit nějaký pepřový sprej, protože chodím hodně pozdě z práce. Dívala jsem se třeba na tyhlety pěnové: www.army-store.net/penove/ Myslíte si, že si mám nějaký z nich koupit? Nebo myslíte, že je lepší paralyzér?

image/svg+xml albur :: 26.04.2012 06:02:42

Ahoj, mám malého pejska a teď nám nechce moc papkat. Mám mu změnit granule? www.spokojenypes.cz/krmiva-pro-psy/ Co byste doporučili?

image/svg+xml alpany :: 18.01.2012 14:09:24

Zdravím všechny, nabízím výklad karet, alpany.estranky.cz, nabízím, ale nenutím. Na stránkách najdete články, typy, rady, videa a odkazy. Všeho chuť. Xena

image/svg+xml Brituš :: 06.12.2010 18:16:23

Chtěla bych se omluvit všem, kteří se na mě zlobí, že jsem tady dlouho nebyla a teď v době soutěže jsem tady. Jako každý rok tak i letos "musím" prodávat doma vánoční stromky, takto to praktikujeme již přes 30 let a každý čeká, že je budeme opět prodávat. Prakticky celý rok jsem jezdila za mamkou do Prahy, je těžce nemocná, střídaly jsme se tam nejvíce se sestrou. Bylo a je to stále velmi náročné. Nyní je maminka přestěhovaná blíže a je to snad ještě horší,ale o tom nechci psát. No a aby toho nebylo málo, tak nyní mám zdravotní potíže já a táhne se to již od srpna a ne a ne se z toho dostat. To jen na vysvětlenou, nevím kdo z vás to bude číst, ale asi jen ten, kdo bude zvědavý, kdože mi sem píše, když jsem.... Díky.

image/svg+xml Brituš :: 12.11.2009 22:08:34

MařkaK :: Neboj, dnes jsou hadičky jak nitky Kočky maj sedm životů a koťata 10 Já se plácala v nemocech pár měsíců. Myslela jsem na to, že musím ještě oženit kluky a chci spoustu vnoučat, a co hlavně, ještě toho svýho velkýho kluka potrápit na tom světě

image/svg+xml MařkaK :: 12.11.2009 20:41:14

Brituš :: Zdravím tě , se zdravím jakž takž , naštěstí ne chřipky ale po zákroku v žlučových cestách. 24.11. jdu znova na kontrolu , už předem mám z té hadice v krku hrůzu.

image/svg+xml Brituš :: 09.11.2009 15:27:35

Po dlouhé době nakukuju, jestli tady není něco nového a nic
Plácala jsem se s chřipkou, nějak se ji nemůžu zbavit, nebo spíše jsem u ní v oblibě. Jak jste vy na tom nyní v těchto překotných teplotách

image/svg+xml Brituš :: 10.10.2009 00:47:20

Moc všechny prosím, kdo může pošlete hlas mému vnukovi Patrikovi do soutěže Kider. kdo bude potřebovat pomohu mu v jiných soutěžích. Já si slíbila, že to dotáhnu alespoň na 100, zatí žádná sláva. Prosím prosím, jedna SMS jen za 3,- Kč.
tvar sms: KINDER HLAS YFP247D
na číslo:9000903

image/svg+xml BAGR :: 01.04.2009 12:35:47

APRÍLLL

image/svg+xml milca :: 30.03.2009 16:03:07

Brituš :: já tu tak dlouho nebyla? měla jsem tu vnoučky a stále něco do toho,ty jo A teď to teprve začne,nebude čas,zahrádka atd...Ale víš jak se už těším,i když mě to jde pomalu se zády,ale člověk pobude na chvíli venku Nejvíc se těším k dceři na zahrádku,mají udělané krásné sezení,je tam klídek,no vlastně velký ne,má 3 děti a kolem sousedi 7 takže jak přijdou všichni na jejich zahradu tak to je rachot

image/svg+xml Brituš :: 18.03.2009 15:23:04

milca :: To mají mladí postaveno cca 16km od nás. My jsme opravdu v lese, zatím, pomalu to taky město vykacuje a táhnou se k nám průmyslové zóny. Dnes jsem první u PC a nevím jak dlouho. Mladí mají přijet a nechat tady Paťu, ten chce stále venku pracovat a já večer padnu jak malé děcko Shrabáno máme, teď bude velká příprava záhonů, pokud nebude chumelit. No včera večer se činilo, vichr a do toho padaly krupky a pak vánice, les hučel jako když jsem na letišti.

image/svg+xml milca :: 18.03.2009 06:21:27

Brituš :: hezký kluk a čeká na orion to je tam vidět tvůj dům?Já myslela,že jsi fakt uprostřed lesů že ti skákají zajíci po zápraží

image/svg+xml Brituš :: 17.03.2009 23:24:34

milca :: Jsi takové moje sluníčko Dala jsem si na info našeho vnuka. Je to takové naše zlatíčko. Dnes jsem byla na návštěvě u neteře a cicmala jsem se celý den s malou Natálkou. Je to taková malá mazlivá kočička, měla 3měsíce. Voněla pravou miminovštinou, no nádhera..

image/svg+xml milca :: 16.03.2009 06:48:52

Brituš :: víš je tu hodně diskuzí a každý už asi někam chodí. možná ani holky neví o diskuzi.Já ji taky našla náhodou.

image/svg+xml Brituš :: 15.03.2009 21:45:20

milca :: Když jsi vstávala, tak to já měla ještě půlnoc Je blbý, že se sem nedostanu jak by mi to vyhovovalo. Jsi hodná, jediná jsi tady v mé diskuzi. Fakt jsem si myslela, že tady prodrbem všechno, ne jen takové krátké holé věty. Člověk si potřebuje popovídat, vykecat, zvlášť když víš, že tě někdo vyslechne a "nekecá" ti do toho. Mám takovou kamarádku, jen se vypovídá a nechce radit, jen to potřebuje ze sebe dostat, což ji chápu a toleruji. Pa.

image/svg+xml milca :: 14.03.2009 05:28:39

Brituš :: jůůů ty jsi šikovná babička určitě bude mít radost.Tak dnes nemůžu už nějak spát,tak sedím už tady a snídám.A pak se divím,že tolik vážím ale když je někdo mladý,je krásný i když není,to je tím mládím

image/svg+xml Brituš :: 14.03.2009 00:01:16

milca :: To máš pravdu, z auta ukradnou kdeco, parchanti! Já se stále cítím mladá, než se podívám do zrcadla To musím hodně rychle se nafládrovat, abych vypadala přijatelně no a hezká jsem nikdy nebyla tak s tím problém nemám
Že jsem tady tak pozdě, tak je proto, že je tady klid a já slavnostně dopletla na dráčka kalhotky, čepičku, svetřík a šálu. Jsem zvědavá, jak se ten náš mrňous bude tvářit, až uvidí tu parádu

image/svg+xml milca :: 12.03.2009 21:44:15

Brituš :: Jiřiny jsou krásné tyky nám kluci kradli růže v zahrádkách. ale to už je tak dávno,tehdy jsem byla mladá a krásná a teď už ani mladá,a ani krásná Ty jo ale brala bych to,procházku za ručičky,nevinný úsměv a kradenou kytku v ruce teď se nekradou kytky,teď se kradou rádia v autech atd....

image/svg+xml Brituš :: 12.03.2009 19:18:03

milca :: Právě proto syn odešel z kamionu, měli málo práce a nějak se ani nesnažili něco sehnat. Byl u velké firmy. Teď je to malé, pomalu a jistě se rozrůstají, je tam jen dvace šoférů. Taky se moc těším na jaro. Pomalu jsem obhlížela muškáty v jaké, jsou stavu. Kolem celé naší zahrady dávám jiřiny a těším se, že půjdou milenci, že mladý ukradne kytku své kočce... a nic. Kluci jsou tak natvrdlý Třeba se jim už podařilo a já to neviděla, tak to potom splnilo svůj účel. Večer nachumelilo, dnes to trochu polevilo, ale ještě proletuje trochu sníh. Pa.

image/svg+xml milca :: 10.03.2009 09:36:05

Brituš :: jo jak potřebují,tak si mamču vždy najdou to znám zeťákovi ubírají práce a taky peněz a tak přechází k jiné firmě,která má práce dost,ale zůstává na kamionu už se těším na jaro,teploučko,kytičky.Já má ráda moc sluníčko

image/svg+xml Brituš :: 09.03.2009 21:30:32

milca :: kdepak, nejsem sama doma. Myslela jsem, že o mě doma každý ví, jen když něco potřebují Syn odešel z kamionu a je řidič nakladního auta na vnitru. Jsem zvědavá,jak ho to bude dlouho bavit. Přece jen má dálky v sobě, když je doma, tak vykládá zážitky a to jsem ráda, že je doma!! A jistě mi vše neřekne, aby měl otevřená zádní vrátka.

image/svg+xml milca :: 08.03.2009 20:51:30

Brituš :: ty jsi doma sama?A kde jsou všichni?Syn má ještě s kamionem práci?

image/svg+xml Brituš :: 08.03.2009 16:38:11

milca :: Já se snažila a jsem tady jako doma, nikde nikdo....

image/svg+xml Brituš :: 08.03.2009 16:36:27

Tak že by konečně přišlo jaro? Dnes občas vykoukne sluníčko, asi se chodí dívat, jestli mu pomáhám a vyhazuji sníh z míst, kam hned tak nedoukokne. Jsem pilná a tahám hory sněhu na louku či zahradu. Tak se sluníčko čiň, protože mi budeš muset pořádně nahřát záda!!

image/svg+xml milca :: 27.02.2009 17:06:26

Brituš :: jéééé ty máš diskuzi já si nevšimla a žádné rušení,diskuzí není nikdy dost

image/svg+xml BAGR :: 26.02.2009 13:54:53

ahoj no,myslím že starosti máme asi všichni a kdo je nemá-šťastný to člověk

image/svg+xml Brituš :: 22.02.2009 19:22:13

BAGR :: Jsi hodný, ale vypadá to, že "nikdo nemá" starosti nebo je mu trapné o tom povídat. Dík.

image/svg+xml BAGR :: 22.01.2009 20:07:10

Brituš :: to by bylo škoda rušit diskuzi on se někdo najde kdo se bude chtít svěřit zatím ahoj

image/svg+xml Brituš :: 11.11.2008 20:02:46

Omlouvám se, ale opravdu jsem nevěděla, že podobná diskuze již existuje. Nejlepší ji bude zrušit

image/svg+xml Brituš :: 28.10.2008 14:40:52

Ahoj děcka, ráda bych, kdyby jsme si mohli všichni říci své bolístky, radosti, aby nás bolest méně bolela a radost snad i potěšila někoho druhého. Poradit co uvařit, co se dá levně zhotovit, poradit kam se jít podívat na víkend, neboť si myslím, že jsme tady z celé ČR.


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz