Diskuze přivýdelek nejen pro maminky na MD

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze přivýdelek nejen pro maminky na MD na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze přivýdelek nejen pro maminky na MD

FiftyFifty
Share

přivýdelek nejen pro maminky na MD


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml peťule 74 :: 19.05.2010 12:25:46

Ahoj holky,dlouho jsem hledala přivýdělek co by nebyl podvod.Teď jsem našla něco, co mi vyhovuje, žádný prodej zboží. Spolupráce s českou firmou, která prodává (čaje, kávu, koření, bylinkové přípravky, drogerii, prací prášky i pro děti,krémy,.... -jde o kvalitní výrobky ) - nabízí Vám možnost získat slušné provize, ale ne za prodej zboží (což mi vyhovuje, protože na to nemám povahu...). jde spíšenakupováním pro sebe.Je to vlastně MLM, já vím, některé z vás to možná odradí hned, ale podle svých zkušeností si myslím, že nic moc jiného po internetu nefunguje. Je to jednoduché,stačí ktomu PC,internet a pár hodin týdně ,kdybyste někdo chtěli vědět víc,Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské.
všem (registrace do systému je taky zadarmo). Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské[email protected]
žena peťule 74 :: odpovědět ::pošli pošťáka :: 19.05.2010 12:16:31


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz