Diskuze Co vám datum narození prozradí?

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Co vám datum narození prozradí? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Co vám datum narození prozradí?

FiftyFifty
Share

Co vám datum narození prozradí?


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml violka :: 22.06.2008 13:17:08

šeherezáda :: Ahoj,tak to ráda vysvětlím Stačí když tu nebo do v zkazu dáš své nebo o koho bys ráda chtěla vědět datum narození a já ti udělám rozbor.Pak taký můžeš mi dát svůj e-mail a já ti to můžu taký poslat.

image/svg+xml šeherezáda :: 21.06.2008 22:24:18

ahoj jsem tu poprvé amoc tomu nerozumím poradte

image/svg+xml Dabilor :: 19.06.2008 13:23:27

bo sie mi zdało

image/svg+xml violka :: 19.06.2008 10:29:50

Dabilor :: To je jedno já si stoho hlavu nedělám

image/svg+xml Dabilor :: 19.06.2008 08:00:05

tak to budeš muset zakecat a vono se to ztratí v propadlišti dějin..

image/svg+xml violka :: 18.06.2008 19:05:32

Dabilor :: No právě spletala to je to blbý že to nejde zmazat..

image/svg+xml Dabilor :: 18.06.2008 14:30:44

violka :: co to tady?? ses spletla nééé

image/svg+xml violka :: 18.06.2008 09:50:06

skaspr :: Maci :: Chtělo by ktomu ještě nějakého chlapa,,,kde je Da borek

image/svg+xml blankat :: 15.06.2008 17:12:55

violka :: ahojky, dlouho jsem tu nebyla,a co pro starší paní by nějaký ty čísílka něco nepověděly? 2.12.1952

image/svg+xml Dabilor :: 13.06.2008 14:37:10

děkujíííííííííí jseš hodná.. a jsem to asi já.. tý brďo...

image/svg+xml violka :: 12.06.2008 14:23:32

Dabilor :: : Tak ty máš životní čísilko 7 ,to znamená že potřebuješ pro svúj život přátelství.Dobře ti působí venkov,hory nebo moře.Může být že můžeš mít léčiteské nadáni ve všech směrech jako je fizický emocionální i duchovní směr.Den narození 5 je že jsi odvážný,energický,otevřený a zásadový.Máš rád změn,máš témněř magícký vliv na lidi.Rád komunikuješ lidmi a druhými.Nemáš rád když ti říká co a jak máš dělat.Máš veklé odhodlání ,nic tě nezastaví před dosážním toho co chceš...To zlomek numerologie,jinak bych tu mohla psát dál tak 4 hod..

image/svg+xml Dabilor :: 10.06.2008 09:09:12

violka :: no vidíš,, a 87??

image/svg+xml violka :: 09.06.2008 20:43:23

Dabilor Ahoj ráčku.já jsem 8.7

image/svg+xml Dabilor :: 06.06.2008 13:23:13

kde nic tu nic..

image/svg+xml Dabilor :: 04.06.2008 09:06:28

krásné a jednoduché na zapamatování.. se mnou slaví půl evropy... 5.7.75

image/svg+xml violka :: 03.06.2008 20:20:00

Dabilor :: Já jsem ti přese psala že můj koníček jsou čísilka,tak dej sem tvé datum narození a já ti stoho něco o tobě napíšu..

image/svg+xml Dabilor :: 03.06.2008 12:52:05

violka :: no co to tady řešíte??

image/svg+xml violka :: 02.06.2008 15:05:12

Dabilor :: Co kukáš něco se ti lelíbí..?

image/svg+xml Dabilor :: 02.06.2008 14:01:12

co to tady????

image/svg+xml ZuzanaK :: 28.04.2008 23:41:03

Maci :: violka :: Teď už ani ne tak nenápadně, vypadá to, že vdaná paní se ze mě stane 14.srpna 2008 - tak co hvězdičky na to???
narození - já 12.2.73 a "snoubenec" 22.6.1979

image/svg+xml babka :: 19.04.2008 12:10:14

violka :: přeji ti brzké uzdravení

image/svg+xml ***guest :: 15.04.2008 13:18:22

ZuzanaK :: ty to tak nenápadně naťukáváš?

image/svg+xml violka :: 14.04.2008 13:32:59

Omlovám se všem,mám zdravotni problémy.ZuzanaK :: jde ,ale musela bych mit datumy narozeni..

image/svg+xml milca :: 08.04.2008 22:11:28

Sraz fifťáků je 14.6 v Praze pod ocasem

image/svg+xml ZuzanaK :: 25.03.2008 20:36:49

violka :: čauky, heleď a dalo by se třeba někde vyčíst doporučené datum svatby?

image/svg+xml violka :: 21.03.2008 11:48:54

pátek 21.3.2008

Měsíc putuje v Panně.● Úplněk 19:39. Příliv je nejvyšší. Držíme půst, protože si přejeme být zdraví. Pomáháme si autosugescí: "čistím se, mám radost." Ovocný, zeleninový nebo rýžový den pomůže tělu shromáždit škodliviny a přebytečné tuky a vyloučit je.● Mezinárodní den zdravého spánku.● Velký pátek.
Slunce vychází v 06:03, zapadá 18:17 hodin.
Měsíc vychází v 18:17 a zapadá v 05:41 hodin.

image/svg+xml blankat :: 25.01.2008 22:26:40

Jak je?

image/svg+xml violka :: 18.01.2008 22:29:54

jsem zapomněla
21.1.2008

Měsíc putuje v Raku.

Část těla: Měsíc v Raku ovlivňuje lymfaticý systém, ňadra a ženské orgány, spodní část plic, jícen, žaludek, játra, žlučník, slinivku břišní, bránici a kloubní maz.

Péče o tělo: Nestříhat a pokud možno ani nemýt vlasy. Mohou se tvořit lupy. Období vhodné k aplikaci regeneračních pleťových krémů a pro regenerační a posilující masáže.

Domácnost: Zaléváme rostliny. Nevhodná doba pro malování a lakování.

Zahrada: Den listu s klesající silou. Vhodný den pro sekání trávníku, hnojení květin, sázení a setí listové zeleniny.

Čakra: Měsíc v Raku ovlivňuje druhou čakru (Svadhisthana). Tuto čakru můžete harmonizovat použitím níže uvedených barev, kamenů a esencí.

Barva: oranžováoranžová

Kameny: karneolkarneol, měsíční kámenměsíční kámen

Esence: ylang ylang, santal

image/svg+xml violka :: 18.01.2008 22:27:17

milca :: 22.1,úplněk,ale klidně i toho 21.1 už

image/svg+xml milca :: 18.01.2008 22:23:50

violka :: tak jsem to řekla Maci dobře,že půst se drží 21.1 ????

image/svg+xml violka :: 18.01.2008 20:46:42

pátek 18.1.2008

Měsíc putuje v Býku.? Procvičte si krk - pomalu kružte hlavou.? Jakmile pocítíte první příznaky začínající rýmy, co nejdříve ponořte ruce až po lokty do horké vody a vydržte co nejdéle. Horká lázeň na někoho zapůsobí natolik, že se rýma brzy ztratí.? Při nachlazení je vynikající zázvorový čaj: stačí kousek kořene (asi 2cm) nastrouhat nebo nakrájet nadrobno, přelít horkou vodou a osladit medem.
Měsíc vychází v 11:52 a zapadá v 04:05 hodin.

sobota 19.1.2008

Měsíc putuje v Blížencích. Blíženci - vzduch/ květ - ovlivňují plíce, průdušky, dech, paže a ruce.? Narovnejte se, bude se vám lépe dýchat.? Na rukou, stejně jako na nohou začínají meridiány, jimiž podle čínského učení protéká životní energie. Masírujte palcem a ukazovákem prsty v tomto pořadí: palec (plíce), ukazovák (tlusté střevo), prostředník (srdce, krevní oběh), prsteník (dýchání, příjem potravy, vyměšování), malíček (srdce, tenké střevo). Začínejte pravou rukou.
Měsíc vychází ve 12:39 a zapadá v 05:27 hodin.

neděle 20.1.2008

Měsíc putuje v Blížencích.? Zkuste čočku - obsahuje kyselinu listovou, která je důležitá k tělesnému vývoji (důležitá zvláště pro těhotné ženy, ale i před těhotenstvím). Kyselina listová patří do skupiny vitamínů B. Vitamín je rozpustný ve vodě a v těle není ukládán do zásoby. Je velmi citlivá na přítomnost vzduchu, tepla a vody. Potraviny obsahujících kyselinu listovou je třeba připravovat velmi šetrně.
Měsíc vychází ve 13:44 a zapadá v 06:36 hodin.

image/svg+xml violka :: 18.01.2008 20:46:09

violka :: to je na 22.1.2008

image/svg+xml violka :: 18.01.2008 20:30:12

Maci :: Měsíc putuje v Raku. V 11:20 vstupuje do Lva. Úplněk nastává ve 14:35.

Tip dne: Během dne jíme lehká jídla nebo držíme půst. Pijeme dostatečné množství vody nebo bylinkových čajů.

Část těla: Měsíc v Raku ovlivňuje lymfaticý systém, ňadra a ženské orgány, spodní část plic, jícen, žaludek, játra, žlučník, slinivku břišní, bránici a kloubní maz.

Péče o tělo: Nestříhat a pokud možno ani nemýt vlasy. Mohou se tvořit lupy. Období vhodné pro čištění pleti a pro uvolňující a detoxikující masáže.

Domácnost: Zaléváme rostliny. Dobře se pere prádlo a odstraňují skvrny. Nevhodná doba pro malování a lakování.

Zahrada: Den listu s klesající silou. Vhodný den pro sekání trávníku, hnojení květin, sázení a setí listové zeleniny.

Čakra: Měsíc v Raku ovlivňuje druhou čakru (Svadhisthana). Tuto čakru můžete harmonizovat použitím níže uvedených barev, kamenů a esencí.

Barva: oranžováoranžová

Kameny: karneolkarneol, měsíční kámenměsíční kámen

Esence: ylang ylang, santal

image/svg+xml ***guest :: 18.01.2008 19:51:58

violka :: tož já si du pro poslední rady před úplňkem na dietu, a ty nic tady jsou ještě Vánoce

image/svg+xml blankat :: 24.12.2007 01:23:47

violka :: To je krásné přání, taky ti přeju všechno nej, nej a hlavně zdravíčko

image/svg+xml violka :: 23.12.2007 18:19:01

Když vánoční plamínek se rozhoří
a všichni máme k sobě blízko,
přejeme si,ať se nám všechno vydaří
a nikomu není v srdíčku úzko..

Krásné vánoční svátky
a šťastný nový rok Vám všem
ze srdíčka přeje
violka...Miluška

image/svg+xml violka :: 08.12.2007 22:30:31

neděle, 09.prosince 2007 - nov 18:43 ve Střelci

Dnešní den se do 18:30 výborně hodí pro začátek účinného shazování kil a odtučňovací kůry. Dokonce je dalším z nejpříhodnějších v měsíci. Budete-li na sebe přísní, váha půjde dolů přímo hladce, protože tělo stále naplno spaluje! Po 18:30 už s dietou nezačínejte! Tělo vydává impuls k ukládání do tukových zásob. Spalování sice zůstává stále dost vysoké, ale tendence těla je od této chvíle jasná. Nepustit níc z toho, co si nabudovalo. Pokud už nějaký čas úspěšně hubnete, nenechte se zaskočit tím, že se ode dneška váhový úbytek zpomalí. Navíc dnes buďte připraveni na malou psychickou krizi. Asi zapochybujete nad tím, zda má smysl se takhle trápit. Kromě toho budete pravděpodobně podrážděnější než jindy. Dnes se také zvýší vaše únava a případně můžete mít pocit slabosti. Oslabený organismus může začít dokonce reagovat nemocí. Tato krize je však přechodná.---------------------------------------------------------- PŮST----------------------------------- Pijte celý den jen vodu nebo bylinkový čaj /alespoň 2 litry/ a uvidíte ty zázraky! Spálí se přebytečné tuky v krvi, které se chystaly, že se vám usadí na bocích a stehnech, a z těla se vyplaví hodně škodlivin. Po půstu během dne v úplňku se vám prozáří a napne pleť na celém tělě

image/svg+xml violka :: 02.12.2007 14:01:32

http://www.gify.nou.cz/r_svice_soubory/z39.gif

Zapalte si první Advetní svíčku a přejí vám krásnou strávenou Advetní neděli..

image/svg+xml babka :: 02.12.2007 09:04:35

violka :: ahoj přeji ti příjemně stravenou první Advetní neděly

image/svg+xml blankat :: 30.11.2007 01:26:53

violka :: No jo, ale ted nebudu držet dietu, já počkám a po novám roce začnu. Ale neříkám po kterém

image/svg+xml violka :: 29.11.2007 16:39:25

blankat :: Ahoj ,tak zase něco pro ty kteří chtějí držet dietku..


pondělí, 03.prosince

Ještě stále nenastala vhodná doba na začátek účinné diety! V těle sice převládá proces spalování, ale není dostatečně intenzivní na to, aby šla kila dolů v míře odpovídající vašemu vynaloženému úsilí, začnete-li dnes s dietou. Pokud už nějaký čas úspěšně hubnete, určitě jste se už smířili s tím, že váha jde směrem dolů velmi pomalu. Obrňte se trpělivostí, protože příštích pár dnů bude náročných!

neděle, 02.prosince.



Dnešní den se výborně hodí pro začátek účinného shazování kil a odtučňovací kůry. Je dalším z nejpříhodnějších v měsíci. Budete-li na sebe důslední, váha půjde dolů bez větších problémů. V těle totiž běží proces spalování na plné obrátky. Pokud už nějaký čas úspěšně hubnete,vaše váha půjde i dnes dolů!

sobota, 01.prosince

I dnešní den se výborně hodí pro začátek účinného shazování kil a odtučňovací kůry. Je ale možné, že při dnes započaté dietě budete v jejím průběhu o něco podrážděnější než jindy. Kromě toho se během držené diety, s níž začnete dnes, zvýší vaše únava. Oslabený organismus může začít na dietu reagovat dokonce nemocí. Proto je lépe dnes s dietou nezačínat, pokud za sebou máte vyčerpávající období nebo je právě prožíváte. Také důslednost a disciplína vás bude stát mnohem více sil než jindy. Jinak však půjde váha dolů hladce, protože tělo spaluje na plné obrátky. A pokud dnes s dietou začnete, váhový úbytek bude dokonce stabilnější než v jiné dny. Pokud už nějaký den úspěšně hubnete, váha půjde i dnes dolů. Buďte však dnes připraveni na malou psychickou či fyzickou krizi. Je možné, že zapochybujete nad tím, zda má vaše úsilí smysl, a to i tehdy, když jste v hubnutí úspěšní. Jste prostě unavení. Kromě toho budete dnes také pravděpodobně podrážděnější než jindy. Pokud je vaše tělo oslabené, může se začít bránit nemocí.

pátek, 30.listopadu

Dnešní den se výborně hodí pro začátek účinného shazování kil a odtučňovací kůry. Je dalším z nejpříhodnějších v měsíci. Budete-li na sebe důslední, váha půjde dolů bez větších problémů. V těle totiž běží proces spalování na plné obrátky. Pokud už nějaký čas úspěšně hubnete,vaše váha půjde i dnes dolů!

čtvrtek, 29.listopadu

Dnešní den se výborně hodí pro začátek účinného shazování kil a odtučňovací kůry. Je dalším z nejpříhodnějších v měsíci. Budete-li na sebe důslední, váha půjde dolů bez větších problémů. V těle totiž běží proces spalování na plné obrátky. Pokud už nějaký čas úspěšně hubnete,vaše váha půjde i dnes dolů!

image/svg+xml blankat :: 26.11.2007 01:30:28

Díky za zajímavosti

image/svg+xml violka :: 21.11.2007 15:48:13

Luna v Býku (22.11 - 12 :31:00 )
(24.11 - 23:16:00 )

Povahové rysy
Citová stabilita, zdvořilost, laskavost, vznešené vystupování, přívětivost, potřeba klidu a jistoty, ale také umíněnost, touha po majetku a sobectví. Finanční zisky možné v realitách a v zemědělství.

Když Luna putuje...
...znamením Býka.
Nevhodné pro velké a náhlé změny, zvláště finanční. Vhodné pro dlouhodobá, ale promyšlená rozhodnutí. Aktivuje vlastnosti znamení Býka jako například citová stabilita, zdvořilost, laskavost, vznešené vystupování, přívětivost, potřeba klidu a jistoty, ale v náročných dnech a při poškození také umíněnost, touhu po majetku a sobectví. Citlivějšími partiemi jsou zuby, krk, hrtan, hlasivky, hltan, šíje a svalstvo krku. V klidných a příznivých dnech doba vhodná pro nové známosti, kontakty s umělci, počátky dlouhodobých projektů a plánů, nákupy šaty a uměleckých předmětů a finanční příjmy. Při napěťových vazbách Luny komplikace v uvedených možnostech.

image/svg+xml violka :: 20.11.2007 20:44:09

Česká astronomická společnost ve svém tiskovém prohlášení oznamuje, že se k nám blíží nová Machholzova kometa.

Nejblíže Zemi se ocitne v noci z 5. na 6. ledna, kdy proletí ve vzdálenosti 51 milionů kilometrů od naší planety. Nejjasnější by měla být kolem 10. ledna, kdy bude vidět i malými dalekohledy. Kometa s oficiálním označením C/2004 Q2 (Machholz) se od začátku prosince pohybuje v souhvězdí Eridanus. Na začátku ledna doputuje k otevřené hvězdokupě Plejády v souhvězdí Býka. Do konce ledna by měla být kometa dost jasná na pozorování malými dalekohledy i triedry. Podle názoru našich astronomů nebude však Machholz nebeským divadlem jakým byla kometa Hale-Bopp. Kometu nalezl Don R. Machholz 27. srpna 2004 v Kalifornii.

image/svg+xml ZuzanaK :: 19.11.2007 09:40:59

violka :: děkuju a přeju hezký den plný pohody

image/svg+xml violka :: 16.11.2007 21:14:45

ZuzanaK :: Ahoj,že tvůj přítel je devítiletým cyklu a sobním roce (1 )To znamená že bude se cítit nejístý a možná trochu osamnělý,potřebuje potporu aby získlal sebevědomí a samostatnosti.Určítě svou snahou se dočká odměny a tím se jeho život bude vyvíjet k změně pozítivnímu.Je pracovitý ,houževnatý a má organízační schopnosti.Věžím že své osobní problémy dobře zvládne i stvou podporou.Přejí hodně štěstíčka...

image/svg+xml babka :: 12.11.2007 23:34:37

violka :: tak tady už jsem dlouho nebyla,tak tě jsem jdu aspon pozdravit

image/svg+xml ZuzanaK :: 31.10.2007 09:29:45

violka :: ahojky, můj přítel se právě chystá do nové práce a jelikož se jedná o samostatné provozování prodejny u metra, jsme z toho oba trochu nervozní - neřekl by něco horoskop? Je rak, narozen 22.6.1979.

image/svg+xml violka :: 30.10.2007 18:06:47

Ahoj vidím že tu občas se někdo najde že by rád horoskop a nebo věštění?
Já dělám rozbor za poděkováni i třeba za dáreček,jelíkož nemám tet toho času tak nestíhám,,ale kdo by mněl vážně zájem a má trápení.
Mám kamarádku ..
http://www.svitluny.cz/

image/svg+xml milca :: 29.10.2007 19:32:20

violka :: horoskop nic moc



© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz