Diskuze Co vám datum narození prozradí?

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Co vám datum narození prozradí? na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Co vám datum narození prozradí?

FiftyFifty
Share

Co vám datum narození prozradí?


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml violka :: 29.10.2007 19:14:44

29. 10. - 30. 10. 2007 – Měsíc vstupuje do znamení Blížencú

BLÍŽENCI

Připravujete se na větší úklid? Pokud se pustíte do mytí oken či skla, do úklidu ve skříních nebo mytí parket, půjde vám práce od ruky a vlhkost se nedostane do dřevěných ploch.

Nezapomínejte na správné dýchání a doplňování tekutin, výborná je limonáda z černého bezu.



31. 10. - 1. 11. 2007 – Měsíc vstupuje do znamení Raka

RAK

Pozor na tučná a ostrá jídla, příliš zatěžují váš organismus. Nezapomínejte na vydatnou snídani, pokud máte problémy s žaludkem, vypijte šálek mátového nebo heřmánkového čaje.

Perte prádlo s polovinou pracího prášku, právě teď je vhodná doba na úklid a omývání znečištěných ploch.

Zaléváme kytky.



2. 11. - 3. 11. 2007 – Měsíc vstupuje do znamení Lva

LEV

Věnujte se na malou chvilku svému tělu, zacvičte si, protáhněte se nebo vyjděte schody rychlejším tempem. Prospěje to vašemu krevnímu oběhu a srdci. Vypijte čerstvou šťávu z citrusu nebo pomeranče a doplňujte vitamín C.

Zastřihněte si konečky vlasů, zesílí a budou vypadat zdravěji.



4. 11. 2007 – Měsíc vstupuje do znamení Panny

PANNA

Vyjděte si do přírody a odpočívejte.



Zdroj: J. Paunggerová/T. Poppe

image/svg+xml violka :: 29.10.2007 19:10:45

Horoskop na týden od 29. 10. do 4. 11.
Horoskop na týden od 29. 10. do 4. 11.
Beran

Čekají vás běžné starosti. Je-li před vámi důležitá životní změna, pečlivě ji promyslete. Nesezdaní konečně najdou odvahu zkusit spolu žít v jedné domácnosti. Pozor, v blízkosti partnera je osoba, která tomu nepřeje. Získáte-li přízeň atraktivního člověka, jehož vám bude leckdo závidět, budete muset snášet jeho nálady.
Býk

Výpady nepřátel vůči vám se snažte neutralizovat. V zájmu dobrých společenských vztahů nedávejte okatě najevo, co si o nich myslíte. Nekritizujte nadřízené ani nikoho, kdo má významné postavení. O víkendu nezapomeňte navštívit hroby svých blízkých, donést kytičku a zapálit svíčku.
Blíženci

Trochu víc se věnujte sportu. Odreagujte se. Zkuste začít něčím, co vás baví. Co plavání nebo jízda na kole? V posilovně se nepřemáhejte, jestli tam nejste jako doma, to by vás odradilo. Zkuste zapojit i děti nebo partnera.
Rak

Pokud jste se drželi intuice a věnovali se rodině, je všechno v pořádku a harmonie se projeví v práci i doma. Stav vašeho konta je uspokojivý, proto se nemusíte omezovat. Zbytečně však neriskujte a nenechte se unést.
Lev

Zdá se vám, že na vás celý svět zapomněl. V zaměstnání přebrala úkol kolegyně, kterou nemůžete vystát – ona vás ještě víc. Hned začátkem týdne se pohádáte s dětmi a posléze i s partnerem. Ať už bývalým nebo budoucím. Čeká vás týden konfliktů, navíc dost nepříjemných.
Panna

Chcete si dopřát opožděnou dovolenou? Tak jeďte a užívejte si ji. Týden velmi přeje cestování. Dokonce i kdybyste si zapomněli mapu, dojedete na určené místo bez větší zajížďky, téměř včas. Finančního krachu se nemusíte bát.
Váhy

Máte přímo bláznivou radost, což pocítíte hned zkraje týdne. Nedá vám to a budete chtít zjistit její příčinu. Překvapí vás, že jsou to drobné každodenní radosti, kterých si jindy ani pořádně nevšimnete. Uvědomíte si, že právě obyčejné štěstí všedního dne vám dává sílu.
Štír

Máte škodolibé sklony. Pozor, abyste svůj štíří jed neužili ve velkém množství. Pak by se vám jen těžko vysvětlovalo, že to nebyl záměr. Pokuste se tentokrát držet zpátky, štěstí vám příliš nepřeje.
Střelec

Zase vás to překvapí nepřipravené. Tentokrát budete velmi přesně, navíc okamžitě vědět, odkud vítr vane. Je to láska. V žádném případě se jí nemusíte bát. Naopak jí vyjděte vstříc a nenechávejte ji bez odezvy. Láska je vám nakloněna ve všech podobách.
Kozoroh

V zaměstnání jste nadále úspěšní. Pokud podnikáte, nastane v těchto dnech rozkvět vaší firmy. Pracovní úspěchy přinesou i nemalé finanční zisky. Náhlé vylepšení konta vám umožní vyrovnání dluhu i splnění dávných snů.
Vodnář

Hrozí rodinná krize. Můžete ji však zvládnout trpělivostí, citlivostí a tolerancí. Nabudete nebývalé schopnosti příznivě a výchovně působit nejen na děti a lidi mladší, ale dokonce i lidé starší se teď nechají snadno ovlivňovat.
Ryby

Jakkoli se vám nebude dařit podle vašich představ, zachovejte klid. Záhy se zase vše vrátí do svých kolejí. Nedělejte si o tolika věcech falešné iluze. Zůstaňte při zemi a vycházejte ze skutečné situace a faktů. Vaše vzdušné zámky drží partner pevně v rukou a snaží se jim dát pevné základy. Brzy pochopíte, že vše, co dělá, je ve váš prospěch.



Zdroj:

Olga Krumlovská: Horoskopy pro každého

image/svg+xml ***guest :: 26.10.2007 22:03:15

já to začala číst, jenže přišla babička, udělala pomazánku ze šunky a majonézy, pak zákusky ze svatby, a dvě kafe...

image/svg+xml Karolínka :: 26.10.2007 18:17:27

milca :: já si dneska dala i dortík,i když je normálně nejím

image/svg+xml milca :: 26.10.2007 17:53:04

tak a já chtěla dnes vydržet,ale jsem si nebyla jistá,je to už pozdě příště nás upozorni o den dříve nebo ráno. jsem si dnes vesele pojídala

image/svg+xml blankat :: 26.10.2007 17:48:10

já chci kafe

image/svg+xml Karolínka :: 26.10.2007 17:16:56

no bezva,v neděli vyvětrám až to bude všechno lítat už to v sobě dlouho dusím

image/svg+xml violka :: 26.10.2007 17:07:31

V pátek je Úplněk, večer už nepodnikejte nic náročného a po 17 hodině nejezte nic těžkého.





Pátek 26.10.
V 6:54 hodin je Luna v úplňku.
Je dobré držet půst, aby člověk zbytečně nepřibral na váze a lépe zvládal tento náročný den. Pokud nevydržíte půst (a v chladném počasí to je náročnější) aspoň si vybírejte potraviny co nejlépe stravitelné. Vynechejte tedy sladké, kafe, alkohol, maso, tučné a mléčné výrobky :-).

Je to den větší nervozity, podrážděnosti, neklidu i horšího spánku.
Neplánujte na tento den nic náročného a spíše se snažte držet zpátky, relaxovat a odpočívat.

Vnímaví lidé by si měli pamatovat vize a sny tohoto dne a později je realizovat.
Nepřistupujte, pokud nemusíte, dnes k žádným chirurgickým zákrokům, daleko více by to krvácelo než jindy a mohli by jste mít zbytečné komplikace.

Sobota 27.10.
Ubývající Luna prochází celý den znamením Býka.
Pokud ještě nemáte úrodu ze zahrádky sklizenou, dnes je den, kdy vám plody vydrží celou zimu (mrkev, jablka, aj.)
Býk odpovídá krku a uším (meridiánu ledvina a močového měchýře).

Neprostydněte o víkendu. Klidně už začněte nosit šálu a preventivně si udělejte šalvějový čaj.

Bolesti v krku ukazují na zaseklá slova a hněv, dávejte si pozor na to co vyslovujete i to co jste chtěli vyslovit, slova jsou mocná energie a většinou nejdou vzít zpátky.

Neděle 28.10.
Ubývající Luna v 2:14 vstoupí do znamení Blíženců. A vzdušné "ubývající" znamení znamená úklid, větrání, průvan, očištění od starého. Takže se pusťte do nedělního úklidu půjde to samo a pak si dopřejte meditaci s dechovými cviky.



25. 10. - 26. 10. 2007 – Měsíc vstupuje do znamení Berana

BERAN
Pátek – 6:51 LČ úplněk

Rýžový, ovocný nebo zeleninový den pomůže tělu vyloučit škodliviny a přebytečné tuky. Vyzkoušejte odlehčený jídelníček a vaše tělo se vám odmění lehkostí a dobrou náladou.

Pokud držíte půst a pijete pouze tekutiny, přeji pevnou vůli.



27. 10. - 28. 10. 2007 – Měsíc vstupuje do znamení Býka

BÝK
Bolí vás v krku? Vyzkoušejte odvar z šalvěje lékařské. Kloktejte ho vlažný a nechávejte na mandlích.

image/svg+xml blankat :: 23.10.2007 13:29:01

milca :: violka :: holky, tak od 6,54 nejíst, jen pít???????

image/svg+xml violka :: 21.10.2007 13:24:08

Úplněk 26.10.-6.54 hod

image/svg+xml violka :: 21.10.2007 13:21:22

do neděle 02.12 omluva..

image/svg+xml violka :: 21.10.2007 13:20:41

Účinné schazování váhy v listopadu 07
Brzy se dočkáme od čtvrtka 01.11 do 05.11 od středy 28.11 do neděle 02.11

image/svg+xml milca :: 15.10.2007 17:35:56

violka :: tak to budu ráda. ještě ale potřebuji vědět kdy nesmím jíst

image/svg+xml violka :: 13.10.2007 19:00:04

milca :: Až bude zase úplněk dám ti vědět..

image/svg+xml milca :: 24.09.2007 22:44:55

violka :: jo díky,takže ve středu. Ale slyšela jsem ,že se má ten den a noc jen pít a ,že se shodí 2kg.Ale já nevím kdy začat a v kolik skončit Měj se

image/svg+xml violka :: 24.09.2007 14:09:17

milca :: Úplněk je bílé kolečko v kalendáři.

24.-30.9.
Ve středu večer bude úplněk – první podzimní – pohleďte na velké kolo nad obzorem a nechte se osvítit nějakou moudrostí.



Pondělí 24. září

Měsíc putuje ve Vodnáři. Vodnář ovlivňuje lýtko, holeň, kotník, patu a křečové žíly. Pružnost cév ovlivňuje rutin, jehož zdrojem je pohanka. Nechte si naklíčit vlastní pohanku v misce s navlhčenou vatou. Tzv. pohankovou trávu potom nasekejte do salátů, polévek ale i na chleba. Měsíc vychází v 18.02 a zapadá ve 3.21 hodin.





hubnout / dieta
Dnešní den je pro začátek diety také naprosto nevhodný. Tělo stále na plné obrátky ukládá do tukových zásob a těch už nabudovaných se i nadále nemíní vzdát. Váha půjde pravděpdobně nahoru i při velmi střídmé stravě. Chcete-li skutečně zhubnout, vyčkejte na příznivější dobu. Pokud už nějaký čas úspěšně hubnete, váha přinejmenším už pár dnů stagnuje, ale velmi pravděpodobně se dokonce spíše zvyšuje! Nevěnujte tomu pozornost! Za pár dní se to změní!

Jak přibrat
Tělo vydává mocný impulz k budování tukových zásob. Od 15:00 nastává jedno z nejpříhodnějších období pro účinné a dlouhodobé zvýšení váhy, pokud začnete s přibírací "dietou" v dané době.

Mlsný jazýček
Hrozí zvýšená konzumace alkoholu.

Ranní oteklost
Máte-li po ránu sklon k oteklým víčkům nebo celému obličeji, pijte dnes jakékoli tekutiny nejpozději 2 hodiny před usnutím. Při žízni si jen svlažte ústa. Tělo má dnes tendenci zadržovat tekutiny, což má po ránu za vinu právě nadměrně oteklá víčka a obličej (viz Úvod).

Bulimie / anorexie
Jestliže jste trpěli nebo trpíte bulimií nebo anorexií, dnešní den by mohl být jejich spouštěčem.

Očistná kůra
Dnešní den je vhodný k užití projímadla pouze do 13:30, ale s účinnou očistnou kúrou těla vyčkejte na příznivější dobu.

Odlehčovací den
Odlehčovací kůra dnes nemá žádaný účinek. Pokud se pro ni přesto rozhodnete, například, abyste svému tělu ulevili od nestřídmosti, můžete ji doplnit čajem do 14:57 z gingko biloby nebo pampelišky; po 14:57 šípkového, mátového, případně řebříčkového čaje. Čaje nekombinujte, pijte pouze jeden druh, podle toho, pro který účinek se rozhodnete (viz kapitola Bylinkové čaje). Pijte s mírou (viz kapitola Zadržování tekutin v těle/ oteklost). Máte-li radši ovocné šťávy, do 14:57 je vhodná citrónová nebo mandarinková; po 14:57 z manga nebo melounů. Nezapomínejte si šťávu ředit vodou! Obzvláště ranní a večerní dávku rozřeďte v poměru 1:1!

Ukončení závislostí a zlozvyků
Den nevhodný k překonání závislostí a ukončení zlozvyků.

Půst


pondělí, 24. září

Čištění pleti
Dnešní den je vhodný pouze pro každodenní běžné čištění pleti. Vytlačování dnes může zanechat jizvičky.

Maska
Trpíte-li mastnou pletí, velmi vhodná je až do 14:57 vysušující maska! Například jílová maska. Vsákne kožní maz a s ním zbaví pleť všech nečistot uložených v pórech a pak je uzavře. Můžete ji aplikovat na celý obličej nebo jen na mastící se T zónu obličeje – čelo a nos. Od 14:57 - dáváte-li přednost přírodním maskám - si určitě naneste na pleť obličeje a dekoltu drožďovou masku! Její výživný účinek bude dnes přímo zázračný. Stejně vhodná je však i zvlhčující maska pro suchou pleť. Její účinek se krásně projeví i u zralejší nebo stárnoucí pleti.

Stříhání vlasů
Do 13:30 ostříhané vlasy porostou rychleji na úkor své kvality. Od 13:30 ostříhané vlasy si zachovají původní sílu. Porostou však pomalu. Od 14:30 ostříhané vlasy si zachovají původní sílu. Porostou však pomalu. Od 15:00, pokud trpíte lupy, vlasy nestříhejte! Můžete-li, vyhněte se už také mytí vlasů, které je oslabí.

Barvení vlasů a trvalá
Trvalou i barvení vlasů dnes odložte! Vlasy by se mohly značně poškodit!

Stříhání nehtů
Dnešní den je naprosto nevhodný ke stříhání nehtů na rukou i na nohou. Jejich kvalita by se tím značně zhoršila.

Zrohovatělá kůže
Den je naprosto nevhodný k odstraňování zrohovatělé kůže ani kuřích ok.

Celulitida
Do 14:57 procvičujte lýtka, případně si zahrajte tenis nebo si zajezděte na kole. Od 14:57 si zajděte pořádně zaplavat. Ale s kúrou proti celulitidě dnes nezačínejte! Vůbec by nezabrala!

Koupele
Obecný účinek: koupel dnes regeneruje a posiluje, na fyzické i psychické úrovni. Do 14:57 koupel navozuje nesentimentální a řekněme filozofický náhled na svět. Také podporuje objektivní vnímání a rovnocenné partnerství a komunikaci. Máte-li nějaký problém, hledáte-li nějaké řešení k záležitosti, která má podobu hádanky, požádejte dnes své vyšší Já o řešení. Zcela jistě se vám dostane. Účinek koupele ještě posílíte přidáním pár kapek levandulového éterického oleje. Pak se už jen ztište a otevřete se vyššímu myšlení a inspiraci. Tato lázeň je také vynikající v případě, že jste na někom nebo na něčem příliš citově závislí. Pomůže vám odpoutat se a získat odstup. Od 14:57 koupel zvyšuje vaši citlivost a prohlubuje soucit s ostatními bytostmi. Ve vašem nitru stoupne hladina duchovní energie, posílí se mimosmyslové vnímání. Pokud máte potíže se spánkem, tato lázeň by vám měla zaručeně pomoci. Pro zvýšení účinku přidejte do koupele 5 kapek heřmánkového éterického oleje. Předtím než do ní vstoupíte si však připravte skleničku s mlékem, do které po několika minutách přidejte pár kapek éterického oleje ze santalového dřeva. Ponořte se a relaxujte. Jakmile se vaše nitro zklidní a naplní vás mír, přilijte do koupele santalový olej rozmíchaný v mléce, který vnitřní zklidnění ještě prohloubí.

image/svg+xml milca :: 17.09.2007 20:00:09

violka :: ahoj jak se máš?Už je ti lépe, Já se chci zeptat,úplněk je když je v kalendáři černé kolečko nebo bílé? A jak se to dodržuje ,aby se při úplňku shodilo?To se nesmí vůbec jíst,jen pít?A od kdy do kdy?hezký večer

image/svg+xml violka :: 10.08.2007 10:56:12

milca :: Celý týden.pořád někoho,už mně to vyvářování nebavi..

image/svg+xml milca :: 09.08.2007 07:49:36

violka :: hezké ráno copak máš tam vnoučky?

image/svg+xml violka :: 06.08.2007 21:47:16

Já mám dovolenou a moc si toho svého volna neužiju

image/svg+xml babka :: 26.07.2007 21:23:21

violka :: koukám,že seš také v jednom kole,taky toho moc nestíhám

image/svg+xml violka :: 25.07.2007 15:07:18

Ahoj všem se omlouvám,ale na pc mi nezbývá čas a na koníčky taky..

image/svg+xml SAMANTA :: 14.07.2007 19:58:38

violka :: Mám to,, je to v pohodě, poslala jsi to správným směrem

image/svg+xml violka :: 14.07.2007 19:52:15

SAMANTA :: Prosímm pěkně,dej vědět čí i došl..

image/svg+xml SAMANTA :: 06.07.2007 20:08:48

violka :: Díky, už se těším

image/svg+xml violka :: 06.07.2007 00:17:08

SAMANTA :: Jéjky ty jsi mi ji dala do vzkazu a já jí hledám tady,tak to brzo napravím...

image/svg+xml SAMANTA :: 05.07.2007 22:49:20

violka :: Ahojky, nezapoměla jsi na mě? Posílala jsem tu datum narození a mail, že se mi ozveš.

image/svg+xml violka :: 03.07.2007 18:30:30

Ahoj,přejí všem krásné slunéčkové prázdniny.Užíjte si ho ve zdraví a pohodě.

image/svg+xml violka :: 05.06.2007 14:17:33

Ahoj,já jsem znamení Rak a vy?

image/svg+xml violka :: 08.03.2007 21:45:15

vjaceslavovic :: Hm ,štastně číslo,kdybych to věděla sama si podám deset štastných čísel A co tvé narození?

image/svg+xml violka :: 08.03.2007 21:42:11

michálek :: Né ?Tak tu dej tvé narození..

image/svg+xml babka :: 07.03.2007 19:19:57

violka :: kde se touláš

image/svg+xml vjaceslavovic :: 06.03.2007 08:46:14

ja nevim totiz co a jak.

image/svg+xml vjaceslavovic :: 06.03.2007 08:44:26

Cauky krasko ja ti dam jako muj email a ty mi reknes moje cisilko stastne.

image/svg+xml michálek :: 05.03.2007 22:21:11

atk moc děkuji ,moc toho na mmně nepasuje

image/svg+xml violka :: 05.03.2007 13:43:36

michálek :: Tak životní číslo (5)
Tato osoba potřebuje pohyb, změny a ráda cestuje. Vyhledává svobodu a dobrodružství. Je přístupná novým věcem a myšlenkám. Má vůdcovské sklony. Má dobré šance. Je ambiciózní, avšak velmi citlivá a vyhýbá se rutině a nudě. Imponují jí lidé, kteří ji dokážou získat v nějaké oblasti.
Nepodléhat okamžitým nápadům, nestálosti, sklonu k nervozitě a neklidu. Je dobré udržet rovnováhu v citové, profesionální a finanční oblasti. Nemá ráda pravidla a omezení a nelze ji k ničemu donutit. Pozor na nehody.

image/svg+xml michálek :: 04.03.2007 21:47:05

co to znamená? ta5

image/svg+xml violka :: 04.03.2007 20:17:40

michálek ::To je zajímavý ,ty jsi životní číslo 5 a já taky..

image/svg+xml michálek :: 04.03.2007 09:45:00

děkuji užíl jse si to,ale já chtěl zavěštit!!

image/svg+xml babka :: 03.03.2007 15:57:06

michálek :: tys měl ted nedávno krásné padesátiny že?

image/svg+xml michálek :: 03.03.2007 13:37:15

17.2 1957. co dodat? Děkuji.

image/svg+xml babka :: 02.03.2007 14:07:16

violka :: to jsem já babka

image/svg+xml violka :: 01.03.2007 20:16:56

babka :: Tak to je já coto je za divoška...

image/svg+xml babka :: 01.03.2007 09:35:09

violka ::na dámě jsem přihlášená kako Divoška a ženě in mě to nějak nejde

image/svg+xml babka :: 28.02.2007 18:34:17

violka :: ty se tady jen mihneš vůbec tě nestíhám

image/svg+xml violka :: 25.02.2007 20:00:46

Dora
Jmeniny: 26. února -Dorota
Druh jména: ženské
Používá se: řídce užíváno
Jiné podoby jména: Dora
Domácké podoby: Dorka, Dori, Dorča, Dorinka, Dorotka

V řečtině Dorota znamená,,dar Boži,,.
Vládce Slunce,Uran,Merkur.Ráda velí.Je to osobnost.
Miluje náruživě,ale stejně i tak nenávidí.Je vynálezavá.
Dokáže se prosazovat a je aktivně založená.

image/svg+xml violka :: 24.02.2007 12:33:01

babka :: Jak výjde více času.

image/svg+xml babka :: 23.02.2007 12:03:04

violka :: tak kdy si zase popovídáme

image/svg+xml violka :: 14.02.2007 18:58:51

babka :: To by chtělo celý datum narození.. dala jsem ti vzkaz...

image/svg+xml babka :: 13.02.2007 18:24:08

violka ::PAMĚT TU JÁ MAM DOBROU HORŠÍ JE TO S MANŽELEM TOU JEDENÁCKOU



© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz