Diskuze originální dárky

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze originální dárky na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze originální dárky

FiftyFifty
Share

originální dárky


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml agatkov :: 15.01.2018 10:15:17

Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat na Váš názor. Švagrová bude mít narozeniny. 22 let. Miluje kosmetiku, malovátka, laky a rtěnky. Přemýšlím, že bych jí koupila kufřík a na notino mají výprodeje, tak že bych jí tam nakoupila spoustu malovátek a pěkně jí to zabalila. Není to blbej nápad? Díky

image/svg+xml danica.smut :: 07.12.2017 18:47:36

Já chlapovi kupuju parfém, sám by si ho nekoupil.. A říká,že je hlavní,že voní mě..

image/svg+xml slavka.neni :: 07.12.2017 15:10:05

Já kamarádkám a švagrové kupuji kosmetiku..Malovátka potěší každou ženu.. Letos dostanou sady štětců na make-up a oční stíny.Loni jsem dělala balíčky na nehty..Laky a pilníky,krémy na ruce.. Kupuji na netu. Na notino.cz

image/svg+xml Princess :: 04.02.2017 10:39:10

Díky, to sem potřebovala vědět :-)

image/svg+xml Kvetka :: 04.02.2017 10:34:05

Já si tam teď nedávno objednávala soft schellovou bundu a úplně super. Všichni mi ji moc chválili. Dokonce jsem k tomu dostala i malý dárek což potěšilo.

image/svg+xml Princess :: 04.02.2017 10:27:44

Neobjednávali jste někdo něco přes e-shop goddog.cz? Narazila jsem tam na pěknou mikinu pro kamošku, tak by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenost?

image/svg+xml kocka228 :: 17.08.2016 11:48:08

kocka228 :: tady je primo odkaz na stranku dokonalykary.cz/

image/svg+xml kocka228 :: 28.07.2016 15:34:41

Ahoj, ja muzu z vlastni zkusenosti doporucit firmu dokonaly kary v brne. :-)

image/svg+xml MartulkaM :: 19.11.2015 13:49:57

Hele, Olivo, tvoje přítelkyně má velké štěstí. To je hezké, že sis s tím dal takovou práci. Mrkni na tu stránku Fajne a pěkné, tam určitě najdeš inspiraci i na další dárečky ;-)

image/svg+xml OlivaS :: 13.11.2015 12:06:28

Ahoj, dámy. Snad nevadí, že zde napíši příspěvek jako muž. ALe není to tak dávno, co jsme měli s přítelkyní rok vyýročí. Byla velmi nadšená a téměř jí hrkly slzy do očí, když rozbalila můj dárek. Vybral jsem na stránkách fajne a pěkné fotoalbum a do něj jsem vyvolal fotografie, ke kterým jsem vždy napsal originální popisek spojený se zážitkem. Překvapte svého muže ;-)

image/svg+xml MartulkaM :: 29.10.2015 10:53:46

Zdravím vás, dámy. Já mám nejlepčejší zkušenosti s fotodárky. Zatím vždy moc potěšily a udělaly velkou radost. Třeba na fajne a pěkné mají nádherná fotoalba.

image/svg+xml minonka140 :: 22.09.2015 16:56:45

Pro chlapa mě napadlo pivo a jelikož jednoho chlapa doma mám, tak jsem mu dala sadu piv ale ne jenom tak nějakých .. Mrkněte na pivni mozaiku, najdete tam široký výběr piv ,takže až už opravdu nebudete vědět co, tak vsaďte na klasiku ale vylepšete ji i ten obyčejný nápad má své kouzlo

image/svg+xml kulič :: 29.06.2015 14:11:55

Já jsem příteli nedávno koupila tady tyhle maskáče: www.army-store.net/kalhoty/
Moc originální dárek to není, ale měl z nich fakt radost

image/svg+xml Miruš :: 18.09.2013 22:45:55

Ono se chlapům všeobecně velmi špatně shání dárky, je to tím, že my ženský jsme takové ukecané, prostořeké a tak nějak se vždycky, ať už nápadně nebo nenápadně, zmíníme, co by nám udělalo radost, co nám zrovna teď chybí, což chlapi nedělají :/ Každopádně pokud se jedná o zadaného muže, tak já jsem třeba kamarádovi darovala loni voucher na romantický wellness pobyt pro dva v resortu Kaskáda a on tam vyrazil spolu s manželkou. Je fakt, že to je spíš jako dárek pro tu manželku, nicméně tím, že mají děti a já k tomu dodala ještě rádoby poukázku na hlídání dětí v době pobytu, tak se jim to nakonec moc líbilo

image/svg+xml f.magda :: 06.04.2010 11:31:32

Ahoj,
máte nějaký tipy na originální dárek pro chlapa? Něco co je nevšední. Myslela jsem, že bych mu dala nějaký zážitek. Ale ani mezi nimi nemůžu najít nic opravdu originálního. Poraďte...


2 1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz