Diskuze povídalky

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze povídalky na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze povídalky

FiftyFifty
Share

povídalky


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml ***guest :: 02.11.2009 20:30:27

mape :: to je náhodička, já se právě dívám, že už jsem nebyla dlouho na diskuzích, občas chodím k Johaně a milci na kafíčko, a ty tady...
no času moc není, teď přes den, když začla ta soutěž, aspoň nechám zapnutý počítač a semtam seberu losík, ale ráno vypravuju všechny tři, a sebe, vedu ty dva do školy a školky, pak v poledne zase pro marušku a ve 3 zase pro honzíka, den roztahaný a nikde nic ale co se týká toho zlýho, tak jsem mívala tak hrozný stavy, že jsme v červenci vyhledali dr. homeopatku a navíc léčitelku, a ta mě pomalu dává dohromady, za nechuti mých doktorů... pámbu zaplat za ni...
a odkud vlastně jsi? nebo kam jste se přestěhovali? a ty kupony využij!!! zkus si udělat čas... víš, jak budeš krásná?

image/svg+xml mape :: 02.11.2009 11:16:44

Tak jsem se sem dostala až po roce.Už jsem po hysterektomii, takže si o dětech můžu už nechat jen zdát. Syna mám na vysoké, ale protože nemůžu sehnat práci, tak u toho brigádničí. Trochu mě to mrzí, doufala jsem, že budu mít práci a že si bude moct trochu prodloužit dětství, zatím je utahanej, hlavně aby s tou školou nepraštil. Koupě bytu byla tak zfušovaná, nikdo nevěděl, kam se posílají peníze, nikdo neměl připravené smlouvy, takže jsme to po půl roce dohadování zapíchli a přestěhovali se. Má to své výhody, žijeme v městečku, máme vše po ruce, dcera a manžel sem nemusejí dojíždět. Jen mě ta vesnice, jak jsem doma, strašně schází. Nemůžu si pořádně zvyknout. Ale změna je život, hlavně že jsme zdraví a že nám chutná jíst. To chutná, ale neměli by mě neustále bolet zuby. Na rentgenu nic není, takže si připadám jako hypochondr, tak to bude nejspíš ta paradentoza. Zřejmě se ženské po 40 začínají rozpadat, já tedy k tomu spěji. K narozkám jsem dostala samé dárkové kupony, kadeřnici, pedikúru, manikúru, perličkové koupele atd, ještě jsem se ale nikam nevyhrabala, ne že bych si připadala tak krásná, ale spíš, že jsem tak líná. Jestli se sem ještě Maci proklikáš, tak ráda podrbu.I když s mimčem asi toho času mít tolik nebudeš.

image/svg+xml ***guest :: 23.10.2008 06:55:48

mape :: seš ještě tady na fifty? já nestíhám ani pomalu hlavní diskuze, ne tak ještě chodit na osobní... dává mi to zabrat... ale dnes budu volat dr., jestli by mi nenapsala neschopenku, náhradu v práci už za mě mají, tak si snad odpočinu

image/svg+xml mape :: 24.09.2008 22:34:02

Tak to tě lituju. My si máme do konce roku odkoupit byt a nedovedu si vzpomenout, kamže si to ti poslanci chodí tisknout peníze. Je mi 38, mimčo bych taky brala, ale mám strach, že budu za pár let úplně vyšťavená, natož abych se dokázala postarat o puberťáka. Tak to už si asi počkám na to vnouče. Ty problémy s omdléváním jsem mívala u syna, pamatuju si, že byly doby, kdy bych se nejraději plazila jak žížala. Ale největší trápení prý dělají ty hodně inteligentní děti, takže nezbývá než doufat, že uspějí a budou nás jednou živit. My máme dorenovovaný už druhý pokoj, já mám stejně jako on i jinou barvu na vlasech, přežila jsem i tchýni, i když se mi o ní v noci i zdálo. Normálně jsem se ráno odmítala probudit. Mám v sobě 4 kafe, abych dnešek přečkala, a místo abych usnula, mám vytřeštěný oči jako Magie Simpsonová.

image/svg+xml ***guest :: 24.09.2008 09:05:14


a já si myslela, že mám problémy
teda já se nesměju tobě, ale je mi tě líto, když je někdo posr..., tak na něj i hajzlík spadne, co?
já jsem zase potřetí těhotná, bývá mi zle, (ale ne jako v normálním těhotenství) prostě mívám záchvaty, jakoby žlučníkový, přitom žaludek i žlučník jsou podle doktorů v pořádku, omdlívám, do toho stavíme barák a v srpnu jsem nastoupila do práce, aby nám dali další úvěr, a hned jsem otěhotněla... no prostě normální rodinka

image/svg+xml mape :: 23.09.2008 23:45:11

Pište sem, holky i klucí, pokud se chcete vypovídat. Každý to někdy potřebuje, tak ať nám to neteče ušima. Já si sem asi občas postěžuju na rodinku, tchýni, tělo a atd. Mohla bych začít posledními 3 dny: byt v rekonstrukci, manžel má na ruce bouličku (tukovou) a tak si ručičku chová, jako by si pořád měřil tlak, takže budu asi malovat sama. Dcera byla u zubaře, vzal si jí tak do parády bez injekce, že odcházela v slzách. Večer k tomu začala zvracet. Tchýni odvezli do nemocnice, odmítá tam jíst kvůli žloutence, takže kromě její domácnosti mi přibylo i vaření pro ní. Skorosnacha se chce vdávat a syn má jít na vysokou. Začal nám kašlat pes a při renovaci bytu jsme rozštípli velkou skříň. Dělám si autoškolu a v rodině není jedinej chlap, který by mi půjčil auto, abych si to zkusila nastartovat. Asi mají strach, že bych jim mohla uject. Na to už mi nezbývá síla.


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz