Diskuze všehochuť

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze všehochuť na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze všehochuť

FiftyFifty
Share

všehochuť


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml žovka23 :: 24.04.2018 13:57:11

Podniká tu někdo z Vás? Ráda bych se totiž zeptala, kdo v něčem podnikáte, jak jste ze začátku rozjeli své podnikání? Já uvažuji, že bych si nechala navrhnout a vytisknout kvalitně vizitku. Zaujala mě docela ABC online tiskárna https://www.e-abctiskarna.cz/tisk/vizitky/ Jaký máte názor??

image/svg+xml Janulee :: 18.09.2012 09:22:05

heyyy..je tu nekdo kdo jezdi na kole? chlapovi potrebuju sehnat dres na kolo ale nevyznam se v tom, nasla jsem jeden za dobrou cenu www.rogelli.cz/mtb-dres-rogelli-grado-cerno-modry/
tak jsem se chtela zeptat jestli mate s tim nekdo zkusenost?

image/svg+xml peťule 74 :: 19.05.2010 12:18:53

Ahoj holky,dlouho jsem hledala přivýdělek co by nebyl podvod.Teď jsem našla něco, co mi vyhovuje, žádný prodej zboží. Spolupráce s českou firmou, která prodává (čaje, kávu, koření, bylinkové přípravky, drogerii, prací prášky i pro děti,krémy,.... -jde o kvalitní výrobky ) - nabízí Vám možnost získat slušné provize, ale ne za prodej zboží (což mi vyhovuje, protože na to nemám povahu...). jde spíšenakupováním pro sebe.Je to vlastně MLM, já vím, některé z vás to možná odradí hned, ale podle svých zkušeností si myslím, že nic moc jiného po internetu nefunguje. Je to jednoduché,stačí ktomu PC,internet a pár hodin týdně ,kdybyste někdo chtěli vědět víc,Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské.
všem (registrace do systému je taky zadarmo). Jen jedna důležitá věc - nemůžu Vám zaručit ani slíbit rychlé zbohatnutí, ale s trochou trpělivosti budete mít brzy slušné přilepšní k platu či mateřské[email protected]
žena peťule 74 :: odpovědět ::pošli pošťáka :: 19.05.2010 12:16:31

image/svg+xml lijan :: 07.03.2010 08:23:09

anketa na www.sanep.cz jsou tam otázky, měsíčně je losováno 50 výher. Anketa lehká, zkuste, třeba budete mít štěstí. Můj kod na doporučení je 216188, klidně napište pošťáka

image/svg+xml figi :: 01.11.2009 18:04:44

Neomezená kapacita webu-nemezený výdělek z webu-info na www.job.wpenize.cz

image/svg+xml dafson1 :: 06.07.2008 15:31:13

A co po euru?Spravila se?

image/svg+xml hribek68 :: 22.05.2008 05:23:19

Chuť mám po prohře Chelsey hořkou.


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz