Diskuze zvířátka

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze zvířátka na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze zvířátka

FiftyFifty
Share

zvířátka


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml Scherrydon :: 14.02.2009 21:52:39

prosím , prosím moc hlasujte pro nás, předem všem děkuji

http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=8613

image/svg+xml alassia :: 28.10.2007 15:57:29

máme doma osmáčka, je to takovej malej uličník :-)

image/svg+xml kotemich :: 28.01.2007 16:52:41

Ahoj,všimla jsem si,že tady někdo psal o rhodéském ritchbackovi,že není vhodný k dětem.Nejspíš ví o tomto plemeni velmi málo a dává jen na to co píší v novinách a slyší v televizy.Mám ritchbacka 2,5 roku a je to perfektní hlídač a bezproblémový pes.Miluje děti a dokonce svým charakterem, okouzluje i lidičky co jsou zdravotně tělesně postižený.Na procházkách ho žádný cízí pes nerozhází.Je hravý a né žádný zabiják,jak si to dost lidí myslí.To,že z něho někdo udělal bojového psa a v historii se o něm píše,že lovil lvy,tak doporučuji těm co většinou vyrukují s touto větou a houby o tomto plemeni ví,ať si nejdřív přečtou pravou historii tohoto plemena.Pak se ledacos dozví a věřim tomu,že budou čumět.Všem co si chtějí pořídit toto plemeno,vřele doporučuji,ale jen těm co si ho pořídí s tím,že o něm budou něco víc vědět a né těm co si ho pořídí jen kvůli póze!!!Ritchback je pes plný elánu a potřebuje pohyb,tak si to promyslete pokud si ho chcete pořídit,protože pokud na něj nebudete mít čas tak si pořiďte nějaký jiný plemeno.

image/svg+xml Mates :: 30.11.2006 11:30:28

Tak se nám to ještě rozrostlo - o 5 slepic
A plánuji ještě popřízení dalšího hafana - tentokrát venkovního - buď howavarta nebo zlatého retrývra

image/svg+xml 1holcicka :: 15.11.2006 21:05:12

mám andulku Pepíka ,je bezva ochočená

image/svg+xml Mates :: 03.10.2006 16:54:56

tak já začnu - zvířátek mám doma docela dost - děti, manžílek i já se někdy přidám
Dále pejsek maltézáček, morčátkoo, 3 koťátka a jedna dospělá kočka a 3 slepice


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz