Diskuze Vše o pilates

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze Vše o pilates na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze Vše o pilates

FiftyFifty
Share

Vše o pilates


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml šeherezáda :: 13.05.2008 18:27:48

radacvičím itoto cvičení vyžaduje rozehřátí svalů nazačátku protažení atd lidé to doma nedělají a pak si neco natahnou doporučuji jít napar hodin nekam do cvičení je také dobře konbinovat ho s jiným sportem

image/svg+xml Lincey :: 02.06.2007 19:15:17

V Levných knihách prodávají za cca 100Kč v současné době dvě DVD, která jsou zaměřená na tuto tématiku...

image/svg+xml Lincey :: 18.11.2006 19:03:18

Je tady někdo, kdo se tomuto věnuje? Třeba na profesionální úrovni?

image/svg+xml Bóbika :: 27.10.2006 20:58:29

Taky jsem se zajímala, došla jsem zatím jen ke "koupi" DVD. Nikdy jsem ho neviděla Možná jen pět minut...

image/svg+xml Lincey :: 23.10.2006 14:58:01

Asi jsi myslela PULS, ne PLUS, viď. Vyšlo to i s prvním dílem?

image/svg+xml Lincey :: 23.10.2006 14:50:51

Ahojky, díky za reakci.Prozatím necvičím, ale mám v plánu začít. Také vím, že je nejlepší začít nejprve s cvičitelem, problém je v tom, že tenhle druh cvičení není prozatím natolik profláknutý a ve fitnescentrech, leckdy i ve velkých městech, je těžké na něj narazit a když už, tak to není pilates v pravém slova smyslu, ale dřívější bodyforming, na který si fitnescentra dala nálepku pilates, aby byla zkrátka in. Takže nejlepší je pořídit si kvalitní DVD, alespoň v Česku. V Americe je to mnohem dál a tak není problém si tam jít zacvičit pod profesionálním dozorem. Ale škála DVD o pilates je tak široká, že je těžké se orientovat, která jsou kvalitní a která ne. Hodně zajímavostí se dočteš na www.aerobicmania.cz. Jak jsi spokojená s DVD z Plusu? A kdy to vyšlo, nějak jsem to nezaregistrovala?

image/svg+xml Mates :: 23.10.2006 10:16:18

Ahojda o tohle cvičeníčko jsem se hodně zajímala, ale nakonec jsem se dočetla že je nejlepší začít přímo s cvičitelem, který upozorní ze začátku na chyby a až po nějaké době je možno cvičit doma.
Já jsem neodolala a když jsem objevila časopísek PLUS s DVDčkem Pilátes 2, tak jsem si hnedle koupila, ale zatím jsem nenašla čas si podle něj zacvičit- ty to cvičíš?

image/svg+xml Lincey :: 21.10.2006 17:25:58

Ahoj, všem příchozím! Uvítám zde jakékoliv názory, tipy, zkušenosti s tímto druhem cvičení...Jen pojďte dál...!


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz