Diskuze babička důchodka

FiftyFifty, společenský magazín.
Diskuze babička důchodka na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Diskuze babička důchodka

FiftyFifty
Share

babička důchodka


Vkládat příspěvky do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé

image/svg+xml Brigita :: 02.12.2007 23:14:07

Jsem také babka v důchodu, Bydlím v Ostravě.Za vnoučátky /6 let a 8 měsíců/ jezdím k Jihlavě a za syny do Prahy. Všichni mi prchli kvůli zaměstnání. Ještě štěstí, že mám internet, tím pádem mám kontakt se svými dětmi.

image/svg+xml milca :: 11.06.2007 13:10:16

CIBULINECKA :: tak dneska budeš hlídat broučka ať je hodný a babičku nezlobí hezký den

image/svg+xml blankat :: 01.06.2007 00:27:21

Tak jak se máš??

image/svg+xml blankat :: 31.05.2007 11:00:03

ahojky , přijd častěji, my už se tu docela známe a jak jsi viděla měli jsme i sraz tak přijd na hlavní diskusi Já jsem z Prahy a ty?

image/svg+xml CIBULINECKA :: 14.05.2007 06:47:05

ahojky Babibi,jsem moc ráda,že se aspon někdo ozval.Ráda sem chodím,když mám chvilku čas.Ted poslední jsem dostala od mladých důvěru a Honzíka /vnouček/občas hlídám.Je to takový náš rozumbrada,ale dobíjí mi baterky.Když mi je nejhůře,tak si na něj vzpomenu a hned je nálada o poznání lepší.Měj se moc krásně a když budeš moct,tak se ozvi,budu moc ráda a nebudu se cítit tak sama.Papa

image/svg+xml Babibi :: 07.05.2007 09:35:13

ahoj cibulinecko,teď jsem se dostala do tvé diskuse a koukám nikdo se ti ani neozval,to je smutné myslím si že nás babiček tu zase tolik není,abychom se občas nemohly potěšit a pobavit .tak se tu někdy ozvi .jsem taky babička důchodka jako ty a bydlím v u Rakovníka.tak ahoj

image/svg+xml CIBULINECKA :: 30.12.2006 06:15:19

Krásné vánoce a štastný nový rok,přeji všem lidičkám


1


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz