Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, reportáže, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky, poradny.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyChováte-li se k sobě tak, jak chcete, aby se k vám chovali jiní – oni se tak chovat začnou. Je to jednoduché - jako bumerang...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVážně si myslíte, že váš pohled na cosi je jediný správný? Více tolerance a přístupnosti k názorům druhých by vám jen prospělo. Přiznat chybu není známka slabosti..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJestli se chcete jen zalíbit nebo zavděčit, pak jednejte, jak jiní chtějí. Jestli ale chcete, aby si vás ostatní vážili a brali vás vážně, pak jednejte podle svojí hlavy. Když ne hned, časem druzí ocení vaši zásadovost i odvahu mít vlastní názor. Chcete-li respekt, buďte sví..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyChcete-li víc, je třeba z vaší strany přidat na kreativitě. Jinak začne být nuda a to je zabiják každého vztahu. Nespokojte se s tím, že je teď vše OK – zítra být nemusí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNedá se svítit – tak dlouho jste s jistým džbánem chodili pro vodu, až se pomyslné ouško urve. Věci se urovnají, ovšem ne hned. Drobátko se v něčem okoupete. Ale zase nebude nuda.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyOdmítáte názor někoho, komu na vás eminentně záleží, jen proto, abyste nevypadali „blbě“? Tak přesně tak vypadá jen ten, kdo neumí přiznat svůj omyl..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMyslete však na to, že i diplomacie by měla mít své mantinely a někdy je cena za výhru vyšší, než výhra sama. Stojí vám cosi zato, abyste se museli stydět sami před sebou?

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic vám nepůjde od ruky podle představ. Čili: domácí práce odložte, nemíchejte se do sporů jiných. Ideální stav: kniha, film, příroda (jděte na houby), zkrátka se věnujte svým zálibám. Povinnosti nemají nožičky.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySami v přírodě dojdete na to, kudy vede cesta – s čistou hlavou se dostanete k jádru problému. Pravda, ať je jakákoli, vás osvobodí a nakonec se budete cítit dobře..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMáte před sebou tolik hezkého a teď děláte hodně proto, abyste to promarnili! Pamatujte: nemáte o nic delší život před sebou, než kdokoli jiný. Neplýtvejte hodinami svých dní..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJakmile nasednete na vlnu hrdosti a uraženosti, protivník vás semele argumenty. Nepřilévejte olej do ohně. Bude-li nejhůř, jděte na vzduch..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyAť se stane cokoli, je to pouze pro vaše dobro. Co neoceníte hned, oceníte časem. I kdybyste přechodně třeba měli pocit zklamání, rychle vás přejde. Usmívejte se kolem sebe, ať se vám znásobené úsměvy mohou vracet..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyOcitáte se ve šťastném období a je třeba dál dělat věci tak jak doposud; šťastných chvil není nikdy dost, pořád je oč se snažit..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZa použití logiky a faktů se na něco začnete dívat reálněji. Dojde vám, kde je správná cesta ke štěstí a nasměrujete se na ni. Pro dobro všech..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNakládáte toho na sebe víc, než je zdrávo, a víc, než je i nutné! Navíc máte přehnanou snahu se do všeho plést. Pamatujte: všem se nezavděčíte, protože to prostě není možné; bylo by to snad i proti přírodě..33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2014 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.