Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMít vzor je sice dobrá věc pro motivaci, ale snažit se stát jeho kopií je holý nesmysl. Máte největší cenu jako originál..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNa svoje nejbližší pohlížejte s láskou a nehodnoťte je. Cokoli činí, věřte, že v dobrém úmyslu. Jde-li o potomstvo, nechte je se „spálit“, neodsuzujte je a buďte tu pro ně, až budou potřebovat...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemíchejte se do sporů druhých, neraďte, svoje názory si nechejte pro sebe. Ve vlastním zájmu! Protože byste byli ve finále za troubu vy. Po tom asi vaše ego neprahne, že ano?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJste-li na někoho vlídní jen proto, abyste nad ním získali moc, pak se na to raději vykašlete. A dáváte-li dary zištně, nechejte si je. Vše může být ale i naopak: někdo vás obdaruje, aby si vás zavázal apod… Ať zleva či zprava, opatrně s jakýmkoli prezentem!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNepodlehněte vzniklé iluzi, že je vše dobře (ale i špatně!). To, že věci nějak vypadají, ještě neznamená, že je taková i skutečnost. Dejte tomu víc času, nedělejte předčasně zmatky..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNepochybujte o sobě, věřte svým schopnostem najít nejlepší způsob jednání, abyste dosáhli cíle. Hlavně ať ústa nepředbíhají mysl..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDiplomaticky můžete dosáhnout všeho, co chcete, jen si dejte pozor na to, abyste s někým nemanipulovali. To by bylo hodně krátkozraké..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNaučte se dívat na spor i z druhé strany, hodně vám to pomůže v komunikaci s nejbližšími. Moc často berete za bernou minci jen svůj úhel pohledu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVy jste strůjcem současné situace a nikdo jiný. Jste-li spokojeni, tak zaslouženě. Ale platí to i opačně; a v tom případě se poučte z vlastních chyb..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZměníte-li pohled na peníze a začnete je brát jako kamarády, co vám pomáhají na cestách k cílům, začnou se k vám rády vracet – i s „bratříčky a kamarády“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNení co radit, snad jen připomenout pokoru: cosi brát jako samozřejmost by se vám nemuselo vyplatit.. Cokoli v těchto dnech opustíte nebo opustí vás, pak jen proto, že se k vám na volné místo tlačí něco nového a lepšího..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPokuste se dívat na věci z více úhlů, ne jen z toho vašeho. Přílišným lpěním na zastaralých pravidlech situaci nepomáháte. To chcete vážně být v očích druhých za „konzervu“?

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMůže se před vámi objevit nějaká nová výzva. Existuje vícero cest, kudy se dá jít. Při případné volbě vzpomeňte na to, že ke štěstí zkratka nevede..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde se dostaví pochyby, se neunáhlujte. Buďte upřímní sami k sobě a dělejte jen to, o čem jste opravdu přesvědčení, že je to správně. Věřte v sebe..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJste příliš konzervativní, zvlášť když jde o vás. Občas byste si měli „aktualizovat“ mysl. Prospělo by to vám i všem okolo..35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2015 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.