Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNepochybujte o sobě, věřte svým schopnostem najít nejlepší způsob jednání, abyste dosáhli cíle. Hlavně ať ústa nepředbíhají mysl..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDiplomaticky můžete dosáhnout všeho, co chcete, jen si dejte pozor na to, abyste s někým nemanipulovali. To by bylo hodně krátkozraké..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNaučte se dívat na spor i z druhé strany, hodně vám to pomůže v komunikaci s nejbližšími. Moc často berete za bernou minci jen svůj úhel pohledu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVy jste strůjcem současné situace a nikdo jiný. Jste-li spokojeni, tak zaslouženě. Ale platí to i opačně; a v tom případě se poučte z vlastních chyb..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZměníte-li pohled na peníze a začnete je brát jako kamarády, co vám pomáhají na cestách k cílům, začnou se k vám rády vracet – i s „bratříčky a kamarády“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNení co radit, snad jen připomenout pokoru: cosi brát jako samozřejmost by se vám nemuselo vyplatit.. Cokoli v těchto dnech opustíte nebo opustí vás, pak jen proto, že se k vám na volné místo tlačí něco nového a lepšího..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPokuste se dívat na věci z více úhlů, ne jen z toho vašeho. Přílišným lpěním na zastaralých pravidlech situaci nepomáháte. To chcete vážně být v očích druhých za „konzervu“?

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMůže se před vámi objevit nějaká nová výzva. Existuje vícero cest, kudy se dá jít. Při případné volbě vzpomeňte na to, že ke štěstí zkratka nevede..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde se dostaví pochyby, se neunáhlujte. Buďte upřímní sami k sobě a dělejte jen to, o čem jste opravdu přesvědčení, že je to správně. Věřte v sebe..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJste příliš konzervativní, zvlášť když jde o vás. Občas byste si měli „aktualizovat“ mysl. Prospělo by to vám i všem okolo..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVěřte, že pocity, které máte, jsou velice blízko pravdy – zařiďte se podle toho, rozhodně nespoléhejte na náhodu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJste ve stresu, podráždění a slyšíte trávu růst... Utřiďte si priority. Poslední dobou máte ve jejich žebříčku značný chaos. Jakmile si v tomto uděláte jasno, problémy se stanou nicotnými. Věřte tomu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDejte šanci druhým, ať vás zastoupí. I když to od nich nebude tak „pintlich“, přinejmenším si uvědomí, co vše zastanete. I pro vaše okolí by mělo platit, že mají soudit, až sami zažijí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNesnažte se někomu podobat, nebo se mu zavděčit tím, že budete dělat věci tak, jak by si přál on. Má-li někdo problém s tím, jací jste, je to problém jeho, nikoli váš! Na to nezapomínejte. Nikdy!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDržíte se zaběhaných způsobů, které se osvědčily. Chcete-li však mít víc, není na tom nic špatného. Teď je ale doba klidu a užívání si dosaženého. Využijte ji naplno a věřte, že vše má svůj čas..35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2015 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.