Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, reportáže, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky, poradny.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNakládáte toho na sebe víc, než je zdrávo, a víc, než je i nutné! Navíc máte přehnanou snahu se do všeho plést. Pamatujte: všem se nezavděčíte, protože to prostě není možné; bylo by to snad i proti přírodě..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyŽádný neřešitelný problém není, vše jsou jen výzvy, které buď uchopíte, nebo necháte ležet. Svět se ale hroutit nebude ani v jednom z obou případů..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBuďte tentokrát za ty moudřejší, kteří umí ustoupit pro dobro věci a pro očistu ovzduší. Odpouštět je velké umění, ale vy jím disponujete. Je čas ukázat velikost vašeho srdce.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMůžete tzv. „dojet“ na to, že se držíte svého názoru jako klíště. Uvažujte reálně. A pokuste se o jiný úhel pohledu. Dlužno dodat: ve vlastním zájmu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMáte-li právě dovolenou, užívejte ji dosyta. Pokud ji nemáte, využijte každou volnou chvilku a buďte s nejbližšími. Je období utužování vztahů. Tak utužujte, utužujte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyOdpůrci mají silnější argumenty a mohli by vás docela snadno smést. Víc získáte, půjdete-li cestou kompromisu. Umíte to, jen si na to zavčas vzpomenout..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKoukejte dopředu, neboť tam je vaše štěstí. Věřte tomu, že budoucnost má pro vás připraveno něco hodně pěkného! Ale až se přestanete otáčet zpátky..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyLokejte život plnými doušky. Právě teď je doba, kdy si máte říci, že žijete jen jednou. A když už tady jste, tak „koukejte bejt“.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyHodně nové pozitivní energie by vás mělo dovést tam, kde chcete být. Možná zatím jen v myšlenkách, ale sněte! Sny vysílané do Vesmíru se dříve či později plní. A to je fakt!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeposlechnete-li radu moudřejších a zkušenějších, pak zůstanete uvězněni se svými názory a kupředu se nepohnete. Aspoň uvnitř sebe o jiném pohledu na situaci přemýšlejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBerte ohledy na to, že ne každý člen vašeho domácího i přátelského klanu, je stejně energeticky vybaven, jako vy. Tak třeba Býky nechejte líně se povalovat; obzvláště ve vedrech nemají sílu ani na odhánění much.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTo, co zabírá jen místo, už zjevně dosloužilo, tak proč to „živit“, nebo na tom utírat prach, překládat z místa na místo. Či poučovat nepoučitelné. Někde zbytečně maříte čas, plýtváte silami. Je správná chvíle se na to konečně vykašlat..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNehrozí žádná „překvápka“, ani milá, ani nemilá. Prostě klid, na něčí vkus až přílišný, ale momentálně s tím nic nechtějte dělat, zbrzdili byste věci ještě víc..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJak jste do lesa volali, takovou čekejte odezvu. Veškeré dění má svůj prapůvod pouze a jenom u vás. Fakt si nestěžujte, upozornili byste jen na vlastní přešlapy.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJarní očistu žádá váš příbytek, možná i vztahy. Pro vše nové a žádoucí je třeba nejprve uvolnit prostor..32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
© Copyright 2005 – 2014 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.