Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, reportáže, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky, poradny.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVěřte, že pocity, které máte, jsou velice blízko pravdy – zařiďte se podle toho, rozhodně nespoléhejte na náhodu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJste ve stresu, podráždění a slyšíte trávu růst... Utřiďte si priority. Poslední dobou máte ve jejich žebříčku značný chaos. Jakmile si v tomto uděláte jasno, problémy se stanou nicotnými. Věřte tomu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDejte šanci druhým, ať vás zastoupí. I když to od nich nebude tak „pintlich“, přinejmenším si uvědomí, co vše zastanete. I pro vaše okolí by mělo platit, že mají soudit, až sami zažijí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNesnažte se někomu podobat, nebo se mu zavděčit tím, že budete dělat věci tak, jak by si přál on. Má-li někdo problém s tím, jací jste, je to problém jeho, nikoli váš! Na to nezapomínejte. Nikdy!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDržíte se zaběhaných způsobů, které se osvědčily. Chcete-li však mít víc, není na tom nic špatného. Teď je ale doba klidu a užívání si dosaženého. Využijte ji naplno a věřte, že vše má svůj čas..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJo jo, když člověk slíbí někomu modré z nebe, nemůže se divit, když je od něj posléze vyžadováno.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyObčas klidně řekněte „ne“ i těm, o nichž si myslíte, že jim to říct nejde. Věřte, jde. A kdybyste tu a tam nebyli tak umínění, to by se vám ulevilo!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyV soukromí (nejen) vám prospěje víc nadhledu a lehkosti. Příliš se ve všem vrtáte. Pamatujte: čím víc se v „tom“ vrtá, tím víc „to“ smrdí. Rozumíme si, že?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJediný cesta z chaotického kruhu je ta, že zachováte za každé situace chladnou hlavu. Když něco nebude, tak to prostě nebude. Víte, jak se to říká: hlavně se z ničeho „neposesouvat“.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySkutečně je vám vše tak „jedno“? Pamatujte, že tady platí to, co si zvolíte vy sami. Svádět něco na okolnosti je ryzí alibismus. Leč – vámi zvolený.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyČas od času je téměř nutnost se ovládnout a nenechat emocím volný průběh. Jinak byste mohli způsobit karambol. Přehnaná aktivita škodí. Dělejte taky trochu drahoty, ne?.. :)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyLitovat něčeho z minulosti není třeba. Je to zkušenost. Uvědomte si, co je pro vás životní priorita. Ničemu jinému nedovolte, aby vám „špinilo“ mozek..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVěci mají jistý vývoj, směr je celkem logický a očekávatelný. Bude-li potřeba se něčemu přizpůsobit, nebude to pro vás žádný problém. Pochopíte, že „plout s proudem“ je v aktuálně nejlepší pro všechny strany.

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJděte vpřed jen tam, kde ani za mák nepochybujete. Podstatou zdaru je upřímnost vůči sobě samému. Nic si nenalhávejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyUvědomte si, že nejste středobod Vesmíru. Vaši blízcí či přátelé nemají na starost jen vás a vaše nálady. Nejde přece o život, abyste je hned zavrhovali. Pokuste se na sebe podívat jejich očima, prospěje vám to..34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2015 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.