Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTrvat paličatě na něčem, co je marné, vám jen vysává energii. Přehodnotíte-li svůj postoj, uleví se vám..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNa „kdyby“ si život nehraje, myslete na to..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDoma by měl vládnout klid. A kdyby ne, vy si jej pro sebe najděte. Meditace, poslech vám milé hudby. Snažte se, aby pseudo problémy druhých šly mimo vás..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMěli byste být tím, kdo umí i moudře mlčet. Kdyby vás někdo požádal o radu, nezapomeňte na slovní obrat „já bych …, ale ty dělej jak chceš.“ Aby dotyčný nechtěl následně „hodit“ zodpovědnost za svoje kroky na vás...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeodhazujte flintu do žita příliš brzy. Nevíte nikdy, jak nakonec Osud třeba zasáhne. A nebo náhoda, chcete-li; i když náhody neexistují.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySnažit se chytit včerejší vítr není reálné, tak si to uvědomte. Případné zklamání dlouho neprožívejte, život je krátký! Otevřít nové dveře – k tomu máte velkou příležitost, jen chtít..

Horoskopy vědmy Emmy aneb pár tarotových rad pro rok 2016

Horoskopy vědmy Emmy aneb pár tarotových rad pro rok 2016V novém roce se oprostěte od všeho, co z vás jen odčerpává energii. Anebo „prachy“. Uleví se vám, ani nevíte jak!..

Horoskopy vědmy Emmy - vánoční

Horoskopy vědmy Emmy - vánočníVěřte tomu, že čekáte-li pomyslné světlo na konci tunelu, dočkáte se. Snad právě to betlémské světlo vám přináší štěstí do života. Požehnané svátky všem..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNebuďte posedlí detaily a pamatujte: co si myslí druzí, je jejich věc! Vy se věnujte svým nejbližším, jak nevíc to půjde – buďte s nimi, ne jen vedle nich..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyŽe jdou věci pomalu, ještě neznamená, že jdou špatně! Však i vy se štěstíčka dočkáte, když nebudete tlačit na pilu..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNeunáhlujte se v soudech, nevíte to zásadní pro zdravý úsudek. Ideální stav: „nedrbat“, věnovat se sobě a svým zálibám.. :)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZačíná vás nahlodávat myšlenka, že nebudete šťastní, dokud nebudete bohatí. Pozor na to. Snadno by se vám mohlo stát, že si necháte uniknout něco, co je k nezaplacení. Jestli se vám dobře daří, přijímejte to s pokorou, nikoli jako nástroj moci..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJe třeba se zbavit toho, kdo/co vám bere energii. Máte v zásobě hodně, z čeho můžete čerpat, hlavně nejbližšího člověka, jenž vás podrží – i kdybyste se rozloučili s někým z přátel. Věřte srdci, ne řečem typu „holky v kravíně říkaly..“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemáte dané priority, mícháte páté přes deváté a pak se divíte, že nestíháte a hlavu máte jak pátrací balón. Jsou všechny vaše aktivity momentálně životně nutné?

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNedělejte, že něco nevidíte „pro klid v rodině“. Tudy cesta ke spokojenosti, štěstí a klidnému spaní nevede. Jen hezky ukažte, že máte názor a bystrý postřeh. Že dobře vidíte..37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.