Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyCitově se nenechejte vydírat, byť by vás „nahlodávaly“ vlastní děti. Máte svoji hlavu. Svoji chytrou hlavu! Nenechte si namluvit opak..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTo, že se někomu zalíbíte, když budete vypadat či se chovat jako někdo jiný, je čirý nesmysl! Buďte sví, to je vaše nejcennější deviza..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNebojte se cosi změnit. Neslouží-li vám něco ku prospěchu, proč se toho držet? Otevírá se před vámi nový obzor, udělejte mu místo..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemůžete být šťastni dlouhodobě, pokud se braní a dávání nezharmonizuje, nevyváží. Leccos „neukecáte“, jsou potřebné hlavně činy..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVaše aktivita bude motorem pro další úspěch. Jinak řečeno, nevzdávejte nic předem, ochranná moc je na vaší straně..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPlánujete přírůstek do rodiny? Je ideální čas! Neplánujete? Jděte okopat zahrádku.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVše, co (a proč) jste do druhých investovali, se vám vrací. Těžko říci, byly-li to investice zištné či nikoli. Jejich motiv není důležitý. Důležité je umět si uvědomit, že každý zisk má v sobě i kus ztráty. A jestli vám ta ztráta stála za to..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemáte dost energie na to, abyste se přeli takříkajíc o ničem. Držte si svoji dobrou náladu a zpívejte si. A když se k vám nikdo nepřidá, dobře mu tak. Vy si duševní zdraví rozmazlujte.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDojde na vaše slova? Pak nebuďte těmi, kdož mentorují. To vám nesluší. Zato velkorysost a tolerance – toť vaše nejcennější šperky pro tento týden. A nejen pro něj..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPřehodnotíte-li svá očekávání, předejdete zklamání. Střízlivost v úsudku by se hodila!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDrobné šarvátky na poli pracovním berte jako jistou formu daně z úspěchu. Ten se u nás moc neodpouští a vy jste úspěšní celkem pravidelně. Buďte shovívaví – k malosti jiných.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPřehodnoťte, zda berete stejně, jako dáváte. Pro vyrovnaný a klidný život je třeba mít tyto dvě misky vah stejně zatížené. Poslední dobou na to zapomínáte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKomunikujete s druhými, nebo čekáte, že vám budou číst myšlenky? Na čele prosbu o pomoc napsanou nemáte, to nevíte? Chcete-li pomocnou ruku, požádejte o ni. Nikdo vám slušnou prosbu neodmítne..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde cítíte, že je třeba něco zlomit, udělejte to. Jinak se o to postarají okolnosti a vy už nebudete mít do výsledku co mluvit. Chcete-li zůstat u kormidla svých dějin, buďte aktivnější..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy Emmy Mít se budete přesně tak, jak zasloužíte; byť se to několika málo z vás líbit nemusí. Pamatujte: co do světa vyšlete, to se vám násobeno vrací. I pomluva..38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.