Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyZačíná vás nahlodávat myšlenka, že nebudete šťastní, dokud nebudete bohatí. Pozor na to. Snadno by se vám mohlo stát, že si necháte uniknout něco, co je k nezaplacení. Jestli se vám dobře daří, přijímejte to s pokorou, nikoli jako nástroj moci..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJe třeba se zbavit toho, kdo/co vám bere energii. Máte v zásobě hodně, z čeho můžete čerpat, hlavně nejbližšího člověka, jenž vás podrží – i kdybyste se rozloučili s někým z přátel. Věřte srdci, ne řečem typu „holky v kravíně říkaly..“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemáte dané priority, mícháte páté přes deváté a pak se divíte, že nestíháte a hlavu máte jak pátrací balón. Jsou všechny vaše aktivity momentálně životně nutné?

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNedělejte, že něco nevidíte „pro klid v rodině“. Tudy cesta ke spokojenosti, štěstí a klidnému spaní nevede. Jen hezky ukažte, že máte názor a bystrý postřeh. Že dobře vidíte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVzpomeňte na vlastní zkušenost! Aktuálně neplatí známé „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“, ale, bohužel, „do stejných průšvihů není počet vstupu omezen“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNic si nenechávejte pro sebe, protože do vás opravdu nikdo nevidí a vaše myšlenky číst neumí. Předejdete pozdějšímu nedorozumění. A dusno v soukromí neprospívá nikomu, to už znáte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVěřte, že proti pomluvě je nejsilnější argument pozice „mrtvého brouka“; i když byste tisíckrát mysleli na tu „stručnou ruční“.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJednejte podle sebe, ne podle jiných. Buďte cenní tím, že budete originál. Chtít se někomu podobat nemáte zapotřebí!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyOkolí vám dá zapravdu, nikdo se s vámi nepře, každý dělá to, co od něj čekáte, nebo aspoň to, co je v jeho silách. Oceňte snahu, někdo na to čeká..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPro tyto dny platí, že není důležité kde, nýbrž s kým. Na to, co si myslí vzdálenější okolí, se vůbec neohlížejte. Jde o váš život..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDojde na vaše slova. Ale ukažte svoji velkorysost a nedávejte okatě najevo, že „jste to přece říkali“. To uvidí okolí i bez vás..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdo neocení vaši přirozenost teď, s tím byste se do budoucna dobře necítili. Dlouhodobé přetvařování je vysilující, navíc je nemáte rozhodně zapotřebí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPochyby zabíjí sny, které se mohly splnit! Na to nezapomínejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNěkdo vám dá, ač nerad, za pravdu. Buďte nad věcí a poznámky typu „já ti to říkal/a“ si nechejte pro sebe. Velkorysost vám sluší, víte to?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySe stoickým klidem vyslechněte druhé a raďte jen v případě, že si o radu někdo vysloveně řekne. Větu nezačínejte slovy „Musíš..“, nýbrž „Já bych..“..36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2015 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.