Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJednejte podle sebe, ne podle jiných. Buďte cenní tím, že budete originál. Chtít se někomu podobat nemáte zapotřebí!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyOkolí vám dá zapravdu, nikdo se s vámi nepře, každý dělá to, co od něj čekáte, nebo aspoň to, co je v jeho silách. Oceňte snahu, někdo na to čeká..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPro tyto dny platí, že není důležité kde, nýbrž s kým. Na to, co si myslí vzdálenější okolí, se vůbec neohlížejte. Jde o váš život..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDojde na vaše slova. Ale ukažte svoji velkorysost a nedávejte okatě najevo, že „jste to přece říkali“. To uvidí okolí i bez vás..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKdo neocení vaši přirozenost teď, s tím byste se do budoucna dobře necítili. Dlouhodobé přetvařování je vysilující, navíc je nemáte rozhodně zapotřebí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPochyby zabíjí sny, které se mohly splnit! Na to nezapomínejte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNěkdo vám dá, ač nerad, za pravdu. Buďte nad věcí a poznámky typu „já ti to říkal/a“ si nechejte pro sebe. Velkorysost vám sluší, víte to?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySe stoickým klidem vyslechněte druhé a raďte jen v případě, že si o radu někdo vysloveně řekne. Větu nezačínejte slovy „Musíš..“, nýbrž „Já bych..“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMožná se nikomu z vás nechce už ani hýbat – není divu, v tom počasí. Ale aspoň pusou melte – tedy ve smyslu, že řeknete svým nejbližším něco pěkného, osvěžujícího..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMít vzor je sice dobrá věc pro motivaci, ale snažit se stát jeho kopií je holý nesmysl. Máte největší cenu jako originál..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNa svoje nejbližší pohlížejte s láskou a nehodnoťte je. Cokoli činí, věřte, že v dobrém úmyslu. Jde-li o potomstvo, nechte je se „spálit“, neodsuzujte je a buďte tu pro ně, až budou potřebovat...

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemíchejte se do sporů druhých, neraďte, svoje názory si nechejte pro sebe. Ve vlastním zájmu! Protože byste byli ve finále za troubu vy. Po tom asi vaše ego neprahne, že ano?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyJste-li na někoho vlídní jen proto, abyste nad ním získali moc, pak se na to raději vykašlete. A dáváte-li dary zištně, nechejte si je. Vše může být ale i naopak: někdo vás obdaruje, aby si vás zavázal apod… Ať zleva či zprava, opatrně s jakýmkoli prezentem!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNepodlehněte vzniklé iluzi, že je vše dobře (ale i špatně!). To, že věci nějak vypadají, ještě neznamená, že je taková i skutečnost. Dejte tomu víc času, nedělejte předčasně zmatky..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNepochybujte o sobě, věřte svým schopnostem najít nejlepší způsob jednání, abyste dosáhli cíle. Hlavně ať ústa nepředbíhají mysl..36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2015 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.