Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, reportáže, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky, poradny.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPovoleny jsou mírně sentimentální vzpomínky nad fotografiemi z dětství, ale zkrachovalé vztahy partnerské ponechejte za branami svojí mysli. A kdyby se to náhodou nepovedlo, pak si uvědomte, že všechny vztahy vás obohatily o zkušenost a je třeba za ně poděkovat. A obrátit list..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyBrbláním nic nevylepšíte, ani nikoho nezměníte. Pamatujte, že když něco nemůžete změnit, změňte k tomu postoj. Věřte, dost to pomáhá..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNechtějte řešit věci, které se vás netýkají. Vy máte za úkol postarat se o svoji duševní pohodu. Co vás k ní dovede, víte nejlépe sami. Knížka, zahrádka, procházka, sex..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNe vždy musíte mít pravdu. Druzí by také rádi vyjádřili svůj názor, pohled na aktuální situaci. Popřejte jim sluchu a zamyslete se nad jejich argumenty; nebudou tak úplně „mimo mísu“..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyCo na tom, že se třeba po zimě do něčeho neoblečete – dneska už ani na ty prací prášky není spoleh, že? A třeba takový vypadlý zub – no a co? Vždyť čarodějnice se blíží. Pomalu.. :-P

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyAž připustíte, že druhý má kus své pravdy a přijmete ji, hodně se vám uleví. Jenže je zapotřebí odvaha k tomu, přiznat si svůj omyl. Máte na to?..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDělte svoji pozornost víc spravedlivě. Nehleďte na to, že nikdo nic nenamítá. To ještě zdaleka nemusí znamenat, že je spokojený. Přitom jde o někoho, na kom vám dost záleží!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyO čem máte nějakou pochybnost, do toho se v žádném případě nepouštějte. Minimálně do doby, než se vše více vyjasní. Máte sklony k idealizaci věcí i lidí. Než uvěříte, prověřte!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyRealita je často odlišná od původních představ, to ovšem zdaleka neznamená, že je horší. Je to vše o úhlu pohledu. O odvaze jej změnit..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPotřebujete se zbavit všeho, co vám jen komplikuje život, ale přínosné není teď ani výhledově. Problémy vzniknou tam, kde budete jednat krátkozrace. Myslete i „za roh“!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNečekejte na zázrak. Jak o sobě budete smýšlet a chovat se k sobě vy sami, přesně tak se k vám budou chovat ostatní! Stokrát denně si to opakujte a mějte se rádi!

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmySkutečně byste se měli uklidnit, prodýchat se na čerstvém vzduchu. Bez ohledu na počasí vám pomůže při mnohém rozhodování klid zimní přírody. Pořádně se oblékněte a jděte. Sami..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNěco si nechcete přiznat, přitom nejde o nic tak strašného. Bojíte se něčeho, co existuje jen ve vaší hlavě. Čím dřív pravdu přijmete, tím rychleji nastanou pozitivní změny..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNenechejte se ovládnout pocity zklamání pramenící v minulosti. Žít není jednoduché, ale když už jste jednou tady, tak hleďte žít přítomností a pozitivně myslet na budoucnost. Vaše mysl je základ vašeho štěstí..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyCo je vaší stěžejní prioritou? Nemělo by to být hlavně vaše zdraví? Mělo! Tak se podle toho hleďte zařídit a nenechejte se využívat. Zvlášť ne tam, kde to nemá žádný zpětný efekt..30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
© Copyright 2005 – 2014 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.