Tajemně horoskopy

FiftyFifty, společenský magazín.
Tajemně horoskopy na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Tajemně horoskopy

FiftyFifty

Tajemně - horoskopy

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVaše aktivita bude motorem pro další úspěch. Jinak řečeno, nevzdávejte nic předem, ochranná moc je na vaší straně..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPlánujete přírůstek do rodiny? Je ideální čas! Neplánujete? Jděte okopat zahrádku.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyVše, co (a proč) jste do druhých investovali, se vám vrací. Těžko říci, byly-li to investice zištné či nikoli. Jejich motiv není důležitý. Důležité je umět si uvědomit, že každý zisk má v sobě i kus ztráty. A jestli vám ta ztráta stála za to..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNemáte dost energie na to, abyste se přeli takříkajíc o ničem. Držte si svoji dobrou náladu a zpívejte si. A když se k vám nikdo nepřidá, dobře mu tak. Vy si duševní zdraví rozmazlujte.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDojde na vaše slova? Pak nebuďte těmi, kdož mentorují. To vám nesluší. Zato velkorysost a tolerance – toť vaše nejcennější šperky pro tento týden. A nejen pro něj..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPřehodnotíte-li svá očekávání, předejdete zklamání. Střízlivost v úsudku by se hodila!..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDrobné šarvátky na poli pracovním berte jako jistou formu daně z úspěchu. Ten se u nás moc neodpouští a vy jste úspěšní celkem pravidelně. Buďte shovívaví – k malosti jiných.. ;-)

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyPřehodnoťte, zda berete stejně, jako dáváte. Pro vyrovnaný a klidný život je třeba mít tyto dvě misky vah stejně zatížené. Poslední dobou na to zapomínáte..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyKomunikujete s druhými, nebo čekáte, že vám budou číst myšlenky? Na čele prosbu o pomoc napsanou nemáte, to nevíte? Chcete-li pomocnou ruku, požádejte o ni. Nikdo vám slušnou prosbu neodmítne..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTam, kde cítíte, že je třeba něco zlomit, udělejte to. Jinak se o to postarají okolnosti a vy už nebudete mít do výsledku co mluvit. Chcete-li zůstat u kormidla svých dějin, buďte aktivnější..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy Emmy Mít se budete přesně tak, jak zasloužíte; byť se to několika málo z vás líbit nemusí. Pamatujte: co do světa vyšlete, to se vám násobeno vrací. I pomluva..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyTrvat paličatě na něčem, co je marné, vám jen vysává energii. Přehodnotíte-li svůj postoj, uleví se vám..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyNa „kdyby“ si život nehraje, myslete na to..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyDoma by měl vládnout klid. A kdyby ne, vy si jej pro sebe najděte. Meditace, poslech vám milé hudby. Snažte se, aby pseudo problémy druhých šly mimo vás..

Horoskopy vědmy Emmy

Horoskopy vědmy EmmyMěli byste být tím, kdo umí i moudře mlčet. Kdyby vás někdo požádal o radu, nezapomeňte na slovní obrat „já bych …, ale ty dělej jak chceš.“ Aby dotyčný nechtěl následně „hodit“ zodpovědnost za svoje kroky na vás...37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© Copyright 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.